Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

6 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Proszę o adres pod który możemy wysłać wózeczek spacerowy dla Tobiego.Oczywiście dedykowany pieskom.Bez pytania za co przepraszam ( zawsze tak robię ;) ) poprosiłam o pomoc na mojej gr na FB Skarpeta Plaskatych,liczyłam,że ktoś odda stary,ale padła propozycja ,że Ula Ś. prześle nam pieniądze na zakup :)

https://www.aosom.pl/akcesoria-dla-zwierzat/pawhut-wozek-dla-psa-spacerowy-czerwony.html?utm_source=google_shopping&gclid=Cj0KCQjw-o_bBRCOARIsAM5NbIMxyM4Cy4Z4nk09QK4yhNfexWb7oXg_x4hsmRiGeqZ2zCrka9BRKIEaArTUEALw_wcB

Bożenko jesteście WSPANIAŁE!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Bożenko jesteście WSPANIAŁE!!!

Bogda nasi darczyńcy potrafią zaskakiwać :) czekam na adres.Wiem co to noszenie malucha,Ali teraz Zytka,sama też mam wózeczek na dalsze spacery,do weta,bez byłoby mi trudno.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Proszę o adres pod który możemy wysłać wózeczek spacerowy dla Tobiego.Oczywiście dedykowany pieskom.Bez pytania za co przepraszam ( zawsze tak robię ;) ) poprosiłam o pomoc na mojej gr na FB Skarpeta Plaskatych,liczyłam,że ktoś odda stary,ale padła propozycja ,że Ula Ś. prześle nam pieniądze na zakup :)

https://www.aosom.pl/akcesoria-dla-zwierzat/pawhut-wozek-dla-psa-spacerowy-czerwony.html?utm_source=google_shopping&gclid=Cj0KCQjw-o_bBRCOARIsAM5NbIMxyM4Cy4Z4nk09QK4yhNfexWb7oXg_x4hsmRiGeqZ2zCrka9BRKIEaArTUEALw_wcB

Bgra - wielkie dzięki! wysyłam PW w tej sprawie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Misio wczoraj u groomera. Zobaczcie, jak nam zarosl futrem. Niestety zdjec "po" nie mam bo akurat koniec wizyty zbiegl sie z burza i trzeba bylo sie szybko ewakuowac.

Za groomera zaplacilismy 120 zl. Jest srodek sezonu, wolnych terminow brak i nie bylo nawet sensu prosic o darmowe strzyzenie dla bezdomniaka, bo pewnie termin bylby wrzesniowy, a misio by sie nam gotowal.

received_10156450006472719-800x450.jpeg

received_10156450006482719~2-800x514.jpeg

received_10156450006432719~2-800x505.jpeg

received_10156449972582719~2-800x583.jpeg

received_10156450025127719~2-800x543.jpeg

received_10156450076637719~2-800x514.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj pluszakowy Tobi znów  upał. Ale Ty masz teraz znacznie lżej, a przy tym jesteś walecznym psiakiem, który pokonuje wszystko złe.

Dzień dobry,nie cierpię lata,mam uczulenie na słońce i m.in na swój pot,chwała Panie cudem nie pocę się pod pachami,jakiś feler ;) Drugi tydzień siedzę w domu i wychodzę tylko  o 5 rano i  po 23  bo tak nie wysypało,Nie śpię już wcale,Lecę do lekarza,jak wrócę powrzucam na grupy na fb nowe ogłoszenia..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...