Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Misio to maly manipulator i cwaniak! :D

Do niedawna sadzilismy, ze po dlugim chodzeniu piesek sie meczy bo wiadomo - operacja, krotkie lapki itp. Powroty ze spacerow po parku to byla zawsze dosc dluga i powolna procedura.

Przy wycieczkowaniu Tobis dosc szybko skumal, ze jak idziemy "od auta" to jest spacer, a jak "do auta" to wracamy :)

Dzis zrobilismy experyment i stanelismy autem po srodku trasy spacerowej, zeby zobaczyc, czy rzeczywiscie tak sie szybko meczy, czy gra na zwloke, zeby wydluzyc spacer :) No i bingo haha

"Od auta" misio biegl przed siebie drozka az kuperek podskakiwal. Kiedy wreszcie zawrocilismy toczyl sie juz lapka za lapka i pokladal w cieniu bo przeciez "jestem maly, zmeczony piesek". Powrot do auta trwal wieki.

Jak tylko minelismy auto i mis zrozumial, ze idziemy dalej nastapilo cudowne uzdrowienie :D

Kasia wrzuci filmiki, to sami zobaczycie : D

A ja sie wczoraj zlitowalam i nioslam tego kloca prawie kilometr haha

No to juz wiemy, czemu powroty z parku sa taaaakie meczace ;)

IMAG6266-600x800.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Hahha, coś mi to przypomina :D mój robi podobnie, naprawdę. Jak widzi, że zbliżamy się w stronę domu to zwalnia, kombinuje... a jak tylko miniemy dom to nagle uśmiech szelmowski na pysku i bieeeegnie dalej jak na złamanie karku :D 
Lubię takie psiaki :D cwaniaki. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rewelacyjne są te psie przemyślenia i postępowania! Mądre istotki z tych naszych milusińskich :)

Dziewczyny, proszę, pomóżcie mi znaleźć dom dla Reksia - jest u nas na bdt od 2 miesięcy. Mały, roczny, przekochany, cichutki, uległy, rewelacyjny, nakolankowy...tu na wsi to tylko do budy go chcą...

 

20180521_165641_resized.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czyż on nie jest cudowny ????

obejrzałam te filmiki kilka razy i sama do siebie się śmieję - jak on może być taki cwany!!! :):):)

Jutro uzupełnię wpłaty jakie otrzymałam na koncie :) bardzo dziękujemy za każdą złotówkę 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

On nie symuluje, po prostu myśli logicznie. Trzeba kombinować, aby postawić na swoim.

O to to. To się nazywa inteligencja, a nie cwaniactwo :)

Widok mi... znajomy... naprawdę jestem w szoku, ale Tobi i Morus to jak dwaj bracia bliźniacy w zachowaniu - oglądam filmiki z Tobim i widzę swojego :D Kochany! dla Tobisia domek najlepsiejszy poproszę!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...