Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

21 minut temu, Jolanta08 napisał:

Mnie chodzi o maj, ale może jestem ślepa co może być prawdopodobne cool.gif

Jolu - to ja jestem ślepa :-) bo nie widziałam na rachunku wpływu za maj :) teraz prześledziłam historię i rzeczywiście jest wpłata  bardzo przepraszam za przeoczenie ale tego konta używam prywatnie i mam sporo transakcji więc mi umknęło :( ale już odznaczone :******

Link to comment
Share on other sites

Wklejam dla tych, co jeszcze nie widzieli na fb. Wczoraj rano nad Wwa przechodzily burze, a Tobi boi sie grzmotow.

Od poczatku pobytu w DT, mimo schodko-podestow ustawianych przy lozku Samanty, nigdy nie mial ochoty na spanie z czlowiekiem. Mozna wyobrazic sobie jej zaskoczenie, kiedy wczoraj zbudzil ja Wielki Sus Tobisia, ktory po poteznym grzmocie tuz nad nami, postanowil schronic sie pod koldra :) I chyba mu sie to spodobalo...

 

FB_IMG_1527411506110.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z ostatniej chwili. Po wczorajszym lozkowaniu dzisiaj przyszla kolej na kanaping :)

Tobi mimo zaproszen zawsze trzymal sie swoich poslanek blisko podlogi ale po wczorajszej burzy odkryl nowe mozliwosci. Kurs wchodzenia/ schodzenia po podesciku zaliczony. Ciekawe, czy bedzie korzystal z nowych umiejetnosci :)

FB_IMG_1527415312566.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Troche nas nie bylo ale wszystko u nas ok. DT Tobisia wyjechal na tygodniowy urlop, a poniewaz my tez mamy wlasnie urlop, to misio buja sie z nami. Przez najblizszy tydzien pewnie bede Was zanudzac licznymi relacjami :)

A po powrocie DT z urlopu, ruszamy z kopyta z szukaniem dla krasnala najlepszego domku pod sloncem. 

IMAG6226-600x800.jpg

IMAG6224-600x797.jpg

IMAG6239-600x800.jpg

IMAG6244-600x800.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Cudnie :). I gdzie Tobiś urlopuje? 

Niestety musielismy przeplanowac troche wojaze bo nie dosc, ze musimy wracac wieczorem do naszych kotelow, to w dodatku misio nie lubi dlugo jechac autem. Takze dzis byl Zalew Zegrzynski - w srodku tygodnia cudnie pusty ;)

IMAG6252-600x800.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...