Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

15 godzin temu, uxmal napisał:

Straszna kwota :(

a możne na zrzutce lub pomagajmy coś by się uzbierało?

niestety nie znam się na tym i nie wiem jakie warunki trzeba spełnić aby móc tam otworzyć zbiórkę. jesteśmy osobami prywatnymi a nie Fundacją więc nie bardzo chciałabym użyczać konto na większą skalę :( dlatego zapytałam czy ktoś chciałby przekazać ksiązki na bazarek - jakoś może się uda uzbierać. Nieustannie piekę też ciastka dla psiaków

Link to comment
Share on other sites

Prześlij mi proszę Kasiu nr konta, to coś wpłacę. Ciasteczek nie kupię, bo muszę pilnować wagi Lerki, a książki niedawno mocno przetrzebiłam, chociaż....znowu mi się nie mieszczą, bo cały czas przybywa nowych do przeczytania. Może zbiórka na fb, to dobry pomysł? 

Zdrówka dla Misiaczka :) 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Paulina1993 napisał:

O matko jaka wyścigówka :)

To takie krotkie momenty, kiedy okazuje radosc. Normalnie sobie powoli drepce ale wystarczy np. zagadac zaczepnie i robi takie smieszne podskoki polaczone z wywijaniem ogona. 

Tutaj akurat przybylismy po rehabilitacji do parku, zjedlismy i stres z nas schodzil, wiec byly powody do hopsasania.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj misio byl na biezni wodnej! Jestem z niego taaaaka dumna bo choc mina mowila "helpunku" to pieknie cwiczyl.

Jak zobaczyl, ze p. Piotr podchodzi z recznikiem to skrecal do niego z mina "wyjmij pieska, wyjmij".

Po wytarciu i wyzymaniu futra byl tak szczesliwy i podekscytowany, ze zjadl od razu garsc kawalkow parowki, na ktore na biezni nawet nie chcial spojrzec. I latal potem maly wariat po pomieszczeniu otrzepujac sie z wody. Wszystko jest na filmikach, Kasia wrzuci jak bedzie miala chwile.

Transport powrotny sie nam skomplikowal, wiec zataszczylam misia do Parku Dolinka Sluzewiecka, gdzie Tobi zjadl i latal w lisciach caly szczesliwy.

Pekam z dumy, serio. To bylo dla niego na pewno mega wyzwanie i dal rade :)

 

IMAG7733-800x600.jpg

IMAG7751-600x800.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...