Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Wczoraj to była jeszcze ekstra pogoda. Dopiero dziś mamy  jesień z prawdziwego zdarzenia, nawet człowiekowi nie chce się myśleć o wyjściu z domu. Moje psy już mi pokazały co o tym myślą. 

Twoje krótkie łapki zmoczą się dziś niemiłosiernie. Tylko trzymaj się zdrowo.

Link to comment
Share on other sites

oj tak nagły spadek temperatury kiepsko :( Ja już wczoraj swojemu maluszkowi założylam cieńszą kurteczkę bo on prawie nie ma sierści i cały dygotał a co dopiero będzie zimą. Tobiemu futerko odrasta więc troszkę mu cieplej i latwiej znieść te zmiany temperatur, tyle że pewnie nóżki bardziej dokuczają w chłody :(

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Kejciu napisał:

oj tak nagły spadek temperatury kiepsko :( Ja już wczoraj swojemu maluszkowi założylam cieńszą kurteczkę bo on prawie nie ma sierści i cały dygotał a co dopiero będzie zimą. Tobiemu futerko odrasta więc troszkę mu cieplej i latwiej znieść te zmiany temperatur, tyle że pewnie nóżki bardziej dokuczają w chłody :(

Każdy kto miał kiedyś zwichnięcia, złamania czy ma zwyrodnienia odczuwa niestety przy "mokrej" jesiennej pogodzie bóle. A to przyjemne nie jest . Tak pewnie też jest u Misiaczka.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Kicia na początku chyba wdzięczy się do Tobisia a potem dumnie z nim maszeruje. Jestem pod wrażeniem

Wlasnie ciekawe jest to, ze specjalnie cieplych uczuc miedzy panami nie ma. Jeden i drugi traktuje ten wspolny spacer jak jakis rytual. 

Tobis mysli "O, znowu ten kot. No dobra, skoro juz jestes, to idziemy. Tylko mi drogi kuprem nie zachodz, bo musze wtedy zmieniac pas ruchu."

Miluś mysli "Nie bedzie mi tu pies wielkosci kury robil obchodu na mojej dzielni... Paczajcie ludzie, mam swojego psa!"

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To byl nasz wieczorny spacer :)

Po jednej sesji ciezko o jakies wyniki. Tobi mial w sobote laser i prad, co powinno dzialac przeciwbolowo i przeciwzapalnie. Fizjoterapeuta to Pan, wiec troche misio byl spiety ale Pan byl tak czuly i delikatny, ze misio w koncu sie troche rozluznil. Mimo, ze nie spuszczal z Pana oczu :)

Dostalismy do domu cwiczenia na lapke i dzis o 21 wracamy na druga sesje. Moze uda sie cyknac troche fotek, w sobote bylam sama i nie bylo jak.

Koszt sobotniej, pierwszej sesji to 100 zl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...