Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

21 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Jak ustalono przelew na konto z tytułem "na wózeczek dla Tobiego"  poszedł 9 sierpnia. Chętnie przygarnę zdjęcie zakupionego wózeczka :)

Tak jak ustalono :) jak wybierzemy i zamówimy napewno podzielimy sie zdjeciami :) jeszcze raz dziekujemy!

Link to comment
Share on other sites

Poznym popoludniem zabralismy Tobiego autem na łake. W aucie baaaardzo mi nie dowierzal, ze jedzie "do parku", za to na miejscu tak mu sie podobalo, ze nie chcial wracac. Po licznych negocjacjach i wymuszanych przystankach Tobi w koncu zszedl ze sciezki, uwil sobie w trawie gniazdo i... totalnie mnie ignorowal, kiedy dawalam mu do zrozumienia, ze wracamy do domu.

Na zdjeciach - poczatek i koniec spaceru :) Co bylo w srodku pokaze Wam na filmikach Kasia.

Dzis misio dostal trzecia dawke kartrofenu, wiec chodzil troche lepiej, a nawet w tej calej parkowej euforii podbiegal i kical. Jak sie cieszy, to calym soba.

IMAG7089-600x1067.jpg

IMAG7090-600x1067.jpg

IMAG7091-600x1067.jpg

IMAG7092-600x1067.jpg

IMAG7108-600x1067.jpg

IMAG7107-600x1067.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Może chciał Was wypróbować, a może tylko był zmęczony?

Witaj śliczny pluszaczku .

Nie, nie :) Ten piesek wyglada jak misio ale charakterek zaczyna miec jak duzy, uparty piesel. To sie nazywa wymuszenie ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...