Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

42 minuty temu, Kejciu napisał:

Jest to wzmocnienie po iniekcji jakie miał do stawów na zwyrodnienia.

W stawach nie ma zwyrodnien. Kartrofen ma wzmocnic dzialanie kwasu hialuronowego, ktory ma wspomoc maziowatosc w nadgarstkach bo one chrobocza przy maksynalnym zgieciu. To prawdopodobnie taka wlasciwosc tych krotkich lapek, ktore swoje lata jyz tez maja. Pisalam o tym szczegolowo troche wczesniej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, moyogi napisał:

W stawach nie ma zwyrodnien. Kartrofen ma wzmocnic dzialanie kwasu hialuronowego, ktory ma wspomoc maziowatosc w nadgarstkach bo one chrobocza przy maksynalnym zgieciu. To prawdopodobnie taka wlasciwosc tych krotkich lapek, ktore swoje lata jyz tez maja. Pisalam o tym szczegolowo troche wczesniej.

oooops  - Oczywiście że nie ma :) ja już nie kontaktuję z gorąca :) chodziło mi też o wyraz na Z ale nie zwyrodnienie a zapalenie :)

znalazłam też fajny artykuł w necie o cartrophenie - zaraz poszukam jak znajdę to wkleję link

 

http://megavet.eu/files/1/6/3/pdf_0d49a9c7-ee0d-4fb0-ae61-2a369db36e04.pdf

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na filmiku Tobi wyglada jak baleron ale chociaz chudzina nie jest, to nie jest tez takim okraglakiem. Poprzednio zostal ostrzyzony bardzo krotko, teraz futro ma dlugosc ok 2 cm. No i stoi sobie to futro w stylu afro na calym Tobisiu, dodajac mu kilogramow. Widac to najlepiej przy obrozy (ktorej wcale nie widac) i szelkach, ktore sa tez dosc luzno zalozone.

Tobi wazy ok 10 kg i powinien schudnac, z tym nie ma dyskusji. Tyle ze ciezko go odchudzic, kiedy ze wzgledu na lapki tak bardzo ograniczamy mu ruch. Je naprawde niewiele.

IMAG7044-600x363.jpg

IMAG7041-600x1067.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, uxmal napisał:

jaki on jest malutki. To światełko 1/4 grzbietu mu zajmuje :)

Swiatelko jest malutkie i leciutkie. I nawet nie daje w rzeczywistosci takiej luny. Tak na telefonie sie nagralo bo juz ciemno dzis bylo, jak sie wybralismy do parku. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Kejciu napisał:

A co to za mały świetlik buszuje nocą w parku ?????

 

https://www.youtube.com/watch?v=Dr4IGuF19p0&feature=youtu.be

Misio świetlikiem został :D

 

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

Odpoczynek po spacerku :) 

 

 

Rozbrajają mnie te jego ruchy brwiami :* 

Wycałować proszę Misia małego co w nocy w świetlika parkowego się zamienia ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Słodziak mały, zipie z gorąca. Moje psiaki mają włączony wentylator.

Lubię lato i ciepło ale te ostatnie dni są tak gorące że już bez przesady.... a tu u nas nie zapowiada się na chłody jeszcze kolejny tydzień :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, MALWA napisał:

Dobrze, ze dzisiaj chłodniej, przynajmniej pod Poznaniem pada od samego rana....

Ale macie dobrze. W Warszawie dalej grzeje niemiłosiernie. Rano było względnie, ale tylko rano. Teraz człowiek  tylko siedzi i pot się po nim leje.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Nesiowata napisał:

Ale macie dobrze. W Warszawie dalej grzeje niemiłosiernie. Rano było względnie, ale tylko rano. Teraz człowiek  tylko siedzi i pot się po nim leje.

Noo jest już 32 st. :( strach wyjść z domu wstyd siedzieć w domu :( Załamka.

Link to comment
Share on other sites

Pogoda nie sprzyja, szczegolnie starszym i chorym zwierzakom. Wczoraj stracilismy kolejnego miejskiego kotelka, z jednej z kolonii, ktorymi sie opiekujemy. Najbardziej zlosci bezsilnosc, bo mieszkanie nie jest z gumy, a skala bezdomnosci tak ogromna. W takich chwilach mysle o tych wszystkich futrach, ktorych nikt nie wyciagnie z rowu, jak naszego Tobisia...

Link to comment
Share on other sites

A na chociażby olx czy FB milion ogłoszeń dziennie ... oddam kotka... oddam pieska... kociaki i szczeniaki do adopcji....i co mogę uwierzyć w kilka przypadków że rzeczywiście ciężarna kotka czy suka się pojawiła u kogoś w domu bezdomna ....ale w 90% przypadków ? ... wg mnie to zwykłe obrzydliwe niedopilnowanie! ale łatwiej tak napisać może faja hejtu nie popłynie - a jeszcze wszyscy się zachwycą że złoty człowiek, ogromne serduszko itp....tfu! na wszystich takich bo mnie krew normalnie zalewa...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...