Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

Trzeba troche czasu, zeby go przyzwyczaic do apatatu i wszystkie beda takie usmiechniete ;)

Na tych lezacych dobrze widac mine "ratunku, beda jesc pieska", ktora jest obecna w wiekszosci interakcji z obcymi ludzmi, np. w komunikacji miejskiej. I to nie tak, ze lezalam plackiem i stresowalam psa bo staralam sie robic dluzsza ogniskowa i pstrykac, kiedy nie patrzyl. Ale misio caly czas sie uczy i robi mega postepy. DT dostanie aparat do cwiczen i jestem pewna, ze misio bedzie wkrotce gwiazda paparazzi.

Link to comment
Share on other sites

Psiepięknie:) słoneczko kochane.

Dusieńka wita się tak samo :) Robiła "te figury" od zawsze w różnych sytuacjach z radości. Nazwałam ten taniec "gibu-gibu", wzmacniałam przy powitaniach i teraz po wejściu domownika, na hasło gibu-gibu mam brzusio do czochrania zamiast skakania :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wraca niestety temat przednich lapek :/

Minelo juz troche czasu od ostatniej dawki syropu pzapalnego i misio na spacerkach jednak kuleje. Caly czas odzywa sie ta lewa przednia :/ Dzis jest gorzej niz wczoraj, moze to przez te pogode. Na spacerek do parku Tobi jezdzi w Torbie.

W piatek jedziemy do dr Olkowskiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...