Jump to content
Dogomania

Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....


Kejciu

Recommended Posts

8 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Dobrze, że z umiarem.

Z przerażeniem patrzę na nagle, modnie pogolone "na grzywacza chińskiego nagiego" psy w miejskim skwarze, którym pod "jeżykiem" z resztek sierści prześwieca czerwona skóra. Poczucie gorąca zamienione na poparzenia słoneczne. 

Są ludzie którzy niestety nie mają pojęcia o podstawowych kwestiach zdrowotnych i wizualnych dla posiadanego przez siebie psa, ale my do takich osób zdecydowanie nie należymy.

Drugą kwestią jest też to że ktoś te psy na grzywacze obcina...jeśli właściciel no to zazwyczaj nie wiedział, ale gorzej że robią to " salony ".... ale co się dziwić .... jak ostatnio na Paluch trafił pies któremu przecięto struny głosowe aby nie szczekał...a  tego już w domu właściciel nie zrobił tylko musiał to zrobić ktoś kto zna się na rzeczy... dla kasy wszystko....

Uspokajając wszystkich  :) widzicie jaką Tobiś ma opiekę - wydaje mi się że nie wiele psów ma taką możliwość być tak prowadzonym - w naszej ocenie robimy dla niego wszystko co najlepsze i na ile mamy możliwości finansowych ( mimo dosyć ogromnego minusa ). Nie pozwolimy go skrzywdzić :)

Zapraszam na bazarek - można kupić cegiełkę, ciastka i inne rzeczy - zaglądanie też mile widziane - każda złotówka to dla nas ogromna pomoc

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

Zapraszam na bazarek - można kupić cegiełkę, ciastka i inne rzeczy - zaglądanie też mile widziane - każda złotówka to dla nas ogromna pomoc

Ależ byłam, zalicytowałam, kupiłam na "do dzisiejszym" :)

 

I nie mam żadnych zastrzeżeń do wzorcowego prowadzenia piesiulka. 

Link to comment
Share on other sites

Tak to już jutro :)

pogoda kiepska, leje deszcz - ciekawe jak Tobi czy mu nie przeszkadza ?

ja ze swoim wczoraj wyszłam to leciał biegiem na dworek a jak wyszliśmy z klatki to w tył zwrot w sekundzie zrobił bo taaaaka ulewa była :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Kejciu napisał:

Tak to już jutro :)

pogoda kiepska, leje deszcz - ciekawe jak Tobi czy mu nie przeszkadza ?

ja ze swoim wczoraj wyszłam to leciał biegiem na dworek a jak wyszliśmy z klatki to w tył zwrot w sekundzie zrobił bo taaaaka ulewa była :)

Psiaki juz tak naja, glupie nie sa to i co beda moknac na dworzu....

Moje potrafia caly dzien nie sikac i kopac jak pada.....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

Dziękuję pięknie - już wysyłam

Kasa poleci jeszcze dzisiaj.

Wiem jak to ciezko pomagac psu, kiedy brakuje pieniedzy, a wszystko takie drogie. 

Sama teraz zbieram na suczke z gnijacymi oczami, ktora chce zabrac ze schronu, i wiem, ze jest trudno...

Link to comment
Share on other sites

Pewnie duzo osob czeka na zdjecia :)

Powiem tylko, ze Tobis byl super grzeczny. Najmniej podobalo mu sie przycinanie pazurkow ale byl po prostu super.

Oczywiscie jak to bywa u fryzjera, wyszlo krocej niz chcielismy. Ale i tak jest przecudny :)

IMAG5874-600x800.jpg

IMAG5880-600x800.jpg

IMAG5903-600x685.jpg

IMAG5904-600x800.jpg

IMAG5937-600x690.jpg

IMAG5941-600x800.jpg

IMAG5951-600x800.jpg

IMAG5966-600x800.jpg

IMAG5968-600x800.jpg

IMAG5970-600x800.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

czeka czeka :)

Tobiś wygląda jak szczeniaczek. Młodzik :) Piękna fryzura, taka dostosowana o jego sylwetki.

Pięęękny i przystojny gość :)

Chyba dobry fryzjer :) Wszystko co najlepsze dla niego wybieracie. Chłopak ma szczęście -ogromne że na Was trafił.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To jeszcze dla porownanie kudlacz tuz sprzed strzyzenia i w jego pierwszych minutach. Odmlodnial misio, poszly ciemne loki i wyszedl calkiem jasny piesek, widac teraz lapki i cala sylwetke. I potwierdzam, ze Tobi nie ma nadwagi, na ktora skladalo sie niesymetryczne futro.

To, co jeszcze teraz widac, to znacznie bardziej odstajace lewe bioderko. Misio mial niezle przekoszona miednice.

IMAG5799-600x745.jpg

IMAG5802-600x800.jpg

IMAG5810-600x800.jpg

IMAG5811-600x800.jpg

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Poker napisał:

Faktycznie wygląda jak szczeniak. Cudny jest i ma piękne ząbki, które pokazuje w pełnym uśmiechu.

Robicie mu już ogłoszenia  czy nie ma potrzeby?

Powoli sie do tego przymierzamy. Przez te dwa miesiace w DT u Samanty Tobi zrobil mega postepy, podreperowalismy mu zdrowie, nauczyl sie bardzo duzo. Samanta chce najpierw sprobowac z szukaniem domku swoimi fejsbukowymi sciezkami ;)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Faktycznie wygląda jak szczeniak. Cudny jest i ma piękne ząbki, które pokazuje w pełnym uśmiechu.

No, wlasnie :) Ciesze sie, ze ktos to zauwazyl :)))

Ciesze sie, ze w paszczy nie bylo tragedii i ze oprocz tego zakazonego zabka, drugiego ulamanego i kilku korzeni nie bylo wiecej strat. Zabki misio ma teraz przepiekne, moze gryzc bez bolu i zapaszek z paszczy rowniez znikl.

Powiem Wam, ze kazda zlotowka wydana na tego psiaka jest tego warta. I dziekujemy wszystkim, ktorzy wspieraja misia. Kasia rozlicza dokladnie rachunki i przelewa nam kazdy grosik, ktory otrzymuje od Przyjaciol Tobisia. Dzieki temu jakos to wszystko idzie do przodu.

I jeszcze kilka zblizen na zabki, zeby kazdy mogl popatrzec, jak to pieknie i zdrowo teraz wyglada :)

Screenshot_20180519-071606-600x1067.png

Screenshot_20180519-072142~2-600x1067.png

Screenshot_20180519-071537-600x1067.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, też podziwiałam ząbki Tobisia, ale tak mnie oczarował, że zapomniałam potem o tym wspomnieć :)
Marzy mi się taki DT/DS dla mojej strachulki Mimi, jaki DT ma Tobiś.


Wygląda, jakby Tobisiowi było lżej, jakiś taki na tych zdjęciach żwawszy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...