Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Dnia 1.07.2018 o 09:24, kikou napisał:

Z wieloletniego doświadczenia moge powiedzieć że w przypadku adopcji pieskow do rodzin które zycza sobie zeby pieska dowieźć, ogólnie chcą mieć wszystko podane na tacy zwroty zdarzają sie dużo częściej niż od rodzin ktore zadają sobie trud i jadą po psiaka. Oddają psy z byle błahostek.

 

Ja tylko raz miałam taka sytuację - z lisiczka Igą. Pani  nie chciała przyjechać po sunie, choć jeździła samochodem i mieszkała na Śląsku (sunia w hoteliku u Anecik pod Katowicami ). Psiaka dostarczono do mieszkania, wcześniej Pani została powiadomiona, ze osoba, która przywiezie sunie  ponosi koszt dojazdu. Pani potwierdziła, ze wie i rozumie. Nie oddała ani złotówki. W pewnym momencie uznałam, ze to kwestia jej starszego wieku, później , że to raczej cwaniactwo i nietakt. Skoro pies jest za darmo - to wszystko co się z nim wiąże również.

 

 

Edited by MALWA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2018 o 23:36, elik napisał:

Cierpliwość popłaca. To na pewno nie był dobry domek dla Gwiazdeczki. Gdyby ją pokochali, to za wszelką cenę chcieliby ją adoptować. Jeśli nawet pomoc, czy nawet darmowy transport nie pomógł podjąć decyzji na TAK, to znaczy, że bardzo dobrze, że się nie zdecydowali na adopcję. Gwiazdeczka zasługuje na dom, który będzie kochał ją całym sercem.

Eluniu jakbyś mi to z ust wyjęła! ale ...trochę mi się przykro zrobiło!  taka wyjątkowa sunia! kochająca całą sobą, czasem jak zaczynam się nad tym zastanawiać? dlaczego? dlaczego jedni mają wszystko? a inni, nawet odrobinę nie? .... smutno! bardzo smutno!smutny.gif

Dnia 1.07.2018 o 09:24, kikou napisał:

Z wieloletniego doświadczenia moge powiedzieć że w przypadku adopcji pieskow do rodzin które zycza sobie zeby pieska dowieźć, ogólnie chcą mieć wszystko podane na tacy zwroty zdarzają sie dużo częściej niż od rodzin ktore zadają sobie trud i jadą po psiaka. Oddają psy z byle błahostek.

... też się o tym przekonałam. Prawda! :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, MALWA napisał:

 

Ja tylko raz miałam taka sytuację - z lisiczka Igą. Pani  nie chciała przyjechać po sunie, choć jeździła samochodem i mieszkała na Śląsku (sunia w hoteliku u Anecik pod Katowicami ). Psiaka dostarczono do mieszkania, wcześniej Pani została powiadomiona, ze osoba, która przywiezie sunie  ponosi koszt dojazdu. Pani potwierdziła, ze wie i rozumie. Nie oddała ani złotówki. W pewnym momencie uznałam, ze to kwestia jej starszego wieku, później , że to raczej cwaniactwo i nietakt. Skoro pies jest za darmo - to wszystko co się z nim wiąże również.

 

 

Malwo, to następna kategoria  ludzi!  kult pieniądza ehhhh... szkoda gadać! :(     ... tylko dlaczego , tych normalnych, jest tak ....mało????

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj niedoceniany aniołku - może dziś ktoś Ci zauważy, pokocha od pierwszego wejrzenia? 

Smutne, ale ludzie sami nie wiedzą czego chcą a  zwierzęta traktują jak rzecz. 

.... niedoceniony aniołek!  to chyba najlepsze określenie ... niestety! oby się tylko ta złą passa odwróciłaprosi.gif

Link to comment
Share on other sites

Mam poślizg czasowy, ale już jestem na dogomanii i mogę w końcu ponadrabiać zaległości... powolutku... przepraszam za to, że musieliście na to czekać.

Dnia 29.06.2018 dotarły pieniążki na wyróżnienie, w sumie 17,81zł, więc tym samym dzięki Cioci Nesiowata nasza Gwiazdunia ma wykupione promowanie MAXI, czyli na miesiąc. Dziękuję :)

1.thumb.jpg.59bdbf3d66709ace260636dd25b255fd.jpg

2G.thumb.jpg.e8038ab5c7cbde9335b55a3e1ccd4202.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mam poślizg czasowy, ale już jestem na dogomanii i mogę w końcu ponadrabiać zaległości... powolutku... przepraszam za to, że musieliście na to czekać.

Dnia 29.06.2018 dotarły pieniążki na wyróżnienie, w sumie 17,81zł, więc tym samym dzięki Cioci Nesiowata nasza Gwiazdunia ma wykupione promowanie MAXI, czyli na miesiąc. Dziękuję :)

1.thumb.jpg.59bdbf3d66709ace260636dd25b255fd.jpg

2G.thumb.jpg.e8038ab5c7cbde9335b55a3e1ccd4202.jpg

 

 

 

Tysia, Nesiowata - dziekuje Wam za wyroznienie Gwiazdki  !

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

Dostałam od ewu zdjęcia Neli na e-maila, ale jeśli uda mi się je wstawić to dopiero jutro to zrobię.

Dzisiaj już padam na pyśk....

Malwo, skoro piszesz tu, to znaczy, że i nasza Gwiazdeczka też się na zdjęcia załapała. happy.gif Cierpliwie czekamy, a Ty odpocznij i wyśpij się dobrze. 

Spokojnego dnia dla wszystkich Gwiazdkowych. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Elisabeta napisał:

Malwo, skoro piszesz tu, to znaczy, że i nasza Gwiazdeczka też się na zdjęcia załapała. happy.gif Cierpliwie czekamy, a Ty odpocznij i wyśpij się dobrze. 

Spokojnego dnia dla wszystkich Gwiazdkowych. happy.gif

Tak, tak, chyba tak, muszę jeszcze raz te zdjęcia zobaczyć  :)

Link to comment
Share on other sites

Od ewu wiem, że Gwiazdka sporo schudła. Zresztą zdjęcia, których nie mogę tu wkleić przedstawiają Gwiazdkę w pełnej krasie! To już nie ten sam psiak, gruby, wielki, ciągnacy po ziemi brzuchol. To ładna, sunieczka. Ona jest taka parówkowata, ale jest zgrabna parówka. I jest ciut niższa/mniejsza niż Nela.

Nela i Gwiazdka są u kikou najmłodsze.

Sunieczki zadbane, czyściutkie.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Nesiowata napisał:

Witaj aniołku. Dobre wieści. I poczekamy na zdjęcia.

Bardzo spokojnie poczekamy. Gwiazdeczka na razie wyjrzała do nas na chwilkę... happy.gif 

Malwa umie stworzyć atmosferę oczekiwania...loveyy3.gif

Spokojnego piątku dla wszystkich Gwiazdkowych Przyjaciół. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...