Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Dzień dobry, Gwiazdeczko. wub.gif  Dzień dobry wszystkim Gwiazdkowym. happy.gif

U naszego Aniołka jak zawsze i codziennie są wierni Przyjaciele. Ostatnio nie pisałam, ale jestem tu sercem cały czas z Wami. Muszę przejść przez ciężki czas. Zaglądam na wątek w telefonie i nie tracę nadziei, że Domek wypatrzy swoją Gwiazdkę wreszcie. wub.gif

Dziś rano wysłałam na Gwiazdkowe konto deklaracje za listopad i grudzień, czyli 60 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :)

Dorobiłam nowe ogłoszenie Brombce na Gliwice: https://www.olx.pl/oferta/za-ladna-za-idealna-zgubilam-swoj-dom-CID103-IDxGgmL.html
A jako Gwiazdce... przesunęłam ogłoszenie na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/lagodna-kochana-laciatka-duzy-przytulak-CID103-IDrKi81.html

MALWA, sprawdź czy numer telefonu się zgadza, bo widzę że jest sporo pobrań telefonu.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W tym tygodniu na konto Gwiazdeczki wpłynęły poniższe kwoty:

  •     20,00 zł  -  uxmal  XI  -   27.11.
  •     30,00 zł  -  helli   XI  -   27.11.
  •     50,00 zł  -  Pan Mateusz   XI  -  27.11.
  •     60,00 zł  -  Elisabeta  XI-XII  -   28.11.
  •    40,00 zł  -  MALWA  XI-XII   -  29.11.

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

1052742899_kwiatki4.jpg.015deec701c51a85aeee76b05b8f18c2.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dzień dobry :)

Dorobiłam nowe ogłoszenie Brombce na Gliwice: https://www.olx.pl/oferta/za-ladna-za-idealna-zgubilam-swoj-dom-CID103-IDxGgmL.html
A jako Gwiazdce... przesunęłam ogłoszenie na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/lagodna-kochana-laciatka-duzy-przytulak-CID103-IDrKi81.html

MALWA, sprawdź czy numer telefonu się zgadza, bo widzę że jest sporo pobrań telefonu.

Dziękuję za ogłoszenia dla Gwiazdki !

Elik tradycyjnie poproszę o wyróżnienie obu ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

W tym tygodniu na konto Gwiazdeczki wpłynęły poniższe kwoty:

 

  •     20,00 zł  -  uxmal  XI  -   27.11.

     

  •     30,00 zł  -  helli   XI  -   27.11.

     

  •     50,00 zł  -  Pan Mateusz   XI  -  27.11.

     

  •     60,00 zł  -  Elisabeta  XI-XII  -   28.11.

     

  •    40,00 zł  -  MALWA  XI-XII   -  29.11.

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

 

1052742899_kwiatki4.jpg.015deec701c51a85aeee76b05b8f18c2.jpg

Pięknie dziękuję za wpłaty dla Gwiazdki :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam wczoraj telefon o Bombę. Zresztą w ciągu ostatnich dwóch tygodni już drugi. Pani ok. 35 lat z Zabrza. Pania ujela Gwiazdka i chce jej pomoc. Pani ma juz trzy suczki i czworo dieci w wieku 4 do 14 lat. Podziekowalam za zainteresowanie i mila rozmowe. Moja decyzja jest odmowna. Dzisiaj o niej poinformuje.

Gwiazdka potrzebuje swojego czlowieka i spokoju. Nie jest juz pierwszej mlodosci.....

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, MALWA napisał:

Pani ma juz trzy suczki i czworo dieci w wieku 4 do 14 lat.

Po adopcji miałaby 4 suczki i 4 dzieci. To chyba ktoś nie zdający sobie sprawy z tego, co potrzebuje pies w wieku Gwiazdeczki.

Podjęłaś bardzo słuszną decyzję Agnieszko  1898481696_gifklaszcze.gif.5e756914315efd31e243c1c2ae0d8068.gif

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, MALWA napisał:

Miałam wczoraj telefon o Bombę. Zresztą w ciągu ostatnich dwóch tygodni już drugi. Pani ok. 35 lat z Zabrza. Pania ujela Gwiazdka i chce jej pomoc. Pani ma juz trzy suczki i czworo dieci w wieku 4 do 14 lat. Podziekowalam za zainteresowanie i mila rozmowe. Moja decyzja jest odmowna. Dzisiaj o niej poinformuje.

Gwiazdka potrzebuje swojego czlowieka i spokoju. Nie jest juz pierwszej mlodosci.....

Ale coś drgnęło! telefon dzwoni, zobaczycie ,że w końcu zadzwoni TEN telefonprosi.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...