Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

elik, usunęłabym adres kikou z wiadomości... myślę że nie byłaby zachwycona podaniem wszystkich danych.

Tysiu, to nie jest adres kikou, tylko adres firmy, ale usunęłam z innych względów :)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

Zamówiona karma już została dostarczona. Dziewczynki nie będą głodowały :) :)

Wiadomość od firmy kurierskiej.

GLS FlexDeliveryService

Szanowny Odbiorco,

informujemy, że Twoja paczka o numerze
54654856294 (Nr referencyjny: 120024421) nadana przez Zooplus AG c/o Dirks Consumer Logis , została dzisiaj dostarczona o godzinie 14:45 na następujący adres:

Osrodek Opieki dla Zwierzat xxxxxxxxx
xxxxxxxxx
xxxxxxxxxxx

Dziękujemy za skorzystanie z usług GLS!

Pozdrawiamy
Zespół GLS

 

Dziękuję eliczku za potwierdzenie  :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Przywitam się tylko z błyszczącą  Gwiazdeczką życząc zdrowia i jeszcze bardziej - własnego człowieka.

 

5 godzin temu, anica napisał:

Zaglądam do naszej słodkiej sunieczki, po dłuższej nieobecności...  naprawdę miałam cichutką, malutką, taką maleńką nadzieję!...bezradny.gif niestety jeszcze ,widocznie nie jej pora...

... nadrabiam zaległości :)

 

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Anico, nadal z nadzieją czekamy..  Przyjdzie szczęśliwy czas dla naszej Gwiazdeczki. wub.gif  

 

Wszyscy życzą Gwiazdeczce wspaniałego domku i człowieka na wyłączność, ale jak na razie nikogo takiego nie ma. Myślę sobie, że jednak jest, tyle, ze jeszcze nie wie, że taka mała Gwiazdka gdzieś istnieje.....

A telefon milczy....

Link to comment
Share on other sites

Sobotnie odwiedzinki i serdeczności  dla Gwiazduni i wszystkich odwiedzających buzki.gif

Dnia 3.10.2018 o 15:56, MALWA napisał:

 

 

 

Wszyscy życzą Gwiazdeczce wspaniałego domku i człowieka na wyłączność, ale jak na razie nikogo takiego nie ma. Myślę sobie, że jednak jest, tyle, ze jeszcze nie wie, że taka mała Gwiazdka gdzieś istnieje.....

A telefon milczy....

... jestem naprawdę rozczarowana :(     

.... przypomniałam sobie pierwsze spotkanie z Gwiazdunią, już po kilku chwilach sunia skradła serce moje i kolegów! później wieczorem przyjechała po nią ULV która już po kilku chwilach, powiedziała ....niewiarygodne! jak kochana, mądra sunia!   ona już jest gotowa do adopcji!   przyjacielska, opanowana, posłuszna.... nie rozumiem??? dlaczego telefon milczy??   co jeszcze możemy zrobić, żeby ją pokazać??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Na konto Gwiazdeczki wpłynęły poniższe kwoty

  •   20,00 zł od mgog  deklaracja  X  -  1.10.
  •     5,00 zł od Agnieszka103  deklaracja  X  -  2.10.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1072455998_kwiatki5.jpg.463ef7b9ca0685d6ee888f75fcef6cea.jpg

Pieknie dziekuje za wplaty dla Gwiazdki :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anica napisał:

Sobotnie odwiedzinki i serdeczności  dla Gwiazduni i wszystkich odwiedzających buzki.gif

... jestem naprawdę rozczarowana :(     

.... przypomniałam sobie pierwsze spotkanie z Gwiazdunią, już po kilku chwilach sunia skradła serce moje i kolegów! później wieczorem przyjechała po nią ULV która już po kilku chwilach, powiedziała ....niewiarygodne! jak kochana, mądra sunia!   ona już jest gotowa do adopcji!   przyjacielska, opanowana, posłuszna.... nie rozumiem??? dlaczego telefon milczy??   co jeszcze możemy zrobić, żeby ją pokazać??

Szkoda, ze ktorys z kolegow nie chcial wziazc do siebie Gwiazdki  :(

Same ochy i achy, a chatki nie widac ....

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Szkoda, ze ktorys z kolegow nie chcial wziazc do siebie Gwiazdki  :(

Same ochy i achy, a chatki nie widac ....

 

 

 

 

Nie mógł!  jeden ma już dwa pieski a mieszkają w bloku a drugi jest niepełnosprawny, mieszka jeszcze w starym budownictwie na czwartym piętrze i raczej nie powinien opiekować się zwierzętami :(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, MALWA napisał:

Eliczku - na jakim etapie jest zwrot z Fundacji za sterylizacje Gwiazdki ?

Przepraszam, ze dopytuje, ale sterylka byla w czerwcu, Fundacja wydala zgode na zwrot, a zwrotu poki co nie ma.......

Przekopiuję to, co napisałam Ci na PW :)

Faktura za sterylkę zaginęła. Kikou długo nie mogła doprosić się kopii. Podała mi nr telefonu do weta i ja dzwoniłam i choć obiecał przysłać kopię, też nic z tego. Wet obiecał dwa razy, że wyśle, ale dotychczas nie mamy tej kopii.

Zadzwonię jeszcze raz w poniedziałek. Jeśli i tym razem nie dostaniemy kopii, to musimy sobie powiedzieć, że nici ze zwrotu. Chyba, że ktoś pojedzie do tego weta i ręcznie  wytłumaczy mu, że dla nas 3 stówy, to kawał kasy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...