Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

27 minut temu, anica napisał:

.. każdy kto poznał Gwiazdunię nie może się nachwalić jaka to grzeczna i kochana sunia! ona jest wyjątkowa!okok.gif ... jak ja żałuję ... że jeszcze nie jestem na emeryturze.... że nie mam domu :(

Gwiazduniu, zdrowiej sunieczko :)

Tak, tak kciuki jeszcze parę dni trzymamy bo jeszcze zawsze jakieś komplikacje mogą się zdarzyć....

A jesli chodzi o grzecznosc niuńki to... z biegiem czasu jak sie dziewczyna oswoiła to malutkie różki pokazuje - nocą strasznie szczeka, co na dworze dosłownie jakiś "komar kichnie" (bo u nas praktycznie nic sie nie dzieje mieszkamy bardzo na uboczu, jak po poludniu przejadą dwa samochody to już duży ruch) leci dziewczyna przez caly dom przez podworko glosno szczekając... I tak potrafi co chwilę do rana...

ob_5078f3_smiley-peur.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, kikou napisał:

Poprawnie zniosła zabieg dziewuszka ale były dosc duże cysty na jajnikach więc ma troszke wieksze szycie niż przy zwyklej sterylce. W klinice wszyscy nie mogli sie nachwalić jaka grzeczna niunia.

20180619_182819_Film3-1.jpg

20180619_182727_Film3-1.jpg

Dobrze, ze juz po zabiegu.

Bravo Gwiazdeczka !

Kikou dziękuję za informację i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kikou napisał:

Tak. Czy to klopot?

Nie, żaden tylko potrzebuję fakturę, żebym mogła wystąpić  do Fundacji o zwrot kasy.

Czy możesz ją przesłać na mój adres, ale nie do Krakowa. Podam Ci adres na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dzielna dziewczyna. Trzymaj tak dalej.

A ze szczekaniem u psów różnie bywa. Moje często szczekają w nocy, chociaż ja nic nie slyszę. 

A gonić trzeba jeśli coś się rusza. Przyzwyczaiłam się, nie zwracam specjalnie uwagi. Chyba nawet nie zawsze w nocy słyszę ich szczekanie.

To bardzo malutkie różki.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, MALWA napisał:

Kikou na kogo jest faktura i jaki termin płatności ?

 

20 godzin temu, kikou napisał:

Na Elę i jest już zaplacona gotówką...

Faktura

sterylka.png.5d6f68a70bb74ae051c8e776932297b2.png

Mam pytanie.

Czy ten napis, który objęłam bordową obwódką jest na fakturze, czy został tylko dołączony do zrobienia zdjęcia ?

Dzięki, już mam odpowiedź na pocztę e-mail.

 

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, że już po! Ale kciukam dalej, bo ciepło, oby się nic tam nie "babrało".

Co do hałaśliwości w nocy... mój w nocy też mocno czujny jest, wychwyci każdy dźwięk, który w jego mniemaniu może nam zagrozić... ;) jednak nie dziwię się, w końcu psu w ciemności bardzo słabo widzą.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2018 o 10:43, Tyś(ka) napisał:

Przypominam się, że mogę go ogłaszać. Już długo siedzi u ulv, szkoda aby stracił dzieciństwo... z każdym tygodniem jego szansę na znalezienie domu maleją...

Tysiu, że się przypomnę, przepraszam ale czy można by było poogłaszać Bellunię?   maluszek podobno ma jakiś domek na horyzoncie?  teraz musimy ,tylko pospłacać długi u wetów, ale ... Bellunia jest w strasznym stanie ,nawet nie można jej teraz operować, ma wielkiego guza! musi dojść do siebie ,jest w hoteliku, ale potrzebuje domku ,choćby tymczasowego, ze zwrotem kosztów, może zerknij czy mogłabyś???

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...