Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

3 godziny temu, elik napisał:

Ja wstaję zanim się obudzę, ale jeszcze nie naumiałam się pisać w czasie lunatykowania i tylko dlatego tak późno piszę posty  marzy.jpg.40975ea08c226385a5c2f1980338343a.jpg

 

A to dobre:  wstaje zanim się obudzę....a jak to się robi ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Uregulowałam należność za hotel Gwiazdeczki. Fakturę otrzymałam 20.05.    :)

Faktura

2028037382_F-raGwiazdka.png.1b82e4c27ecee296746caf3ebb53ed52.png

Przelew

1861797508_przel.Gwiazd.png.894be7c2133b3b0b57e6fda8f3e3fe4d.png

 

Dziękuję eliczku :)

To niebawem  przyjdzie faktura za maj, bo to już powoli czas.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

 

Dziękuję eliczku :)

To niebawem  przyjdzie faktura za maj, bo to już powoli czas.

 

Prosiłam o fakturowanie za pełne miesiące kalendarzowe. bo tak nawet fakturę prościej wystawić więc teraz będzie płatność za 1,5 m-ca.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2018 o 11:32, Tyś(ka) napisał:

Akurat tego zdjęcia nie tknęłam :)) To kikou :)
 

Tak czy siak to jest suuuper fotaokok.gif

Dobrze że Gwiazdunia ma takie fajne zdjęcia,bo  Ulv na razie nie pojedzie,  Kraksa jest już po drugiej operacji, jeździ codziennie do weta na zastrzyki... wdała się martwica... dramat!  nie chcę jej na razie dodatkowo męczyć prośbami... a ja jeszcze jej dodatkowo podrzuciłam tego maluszka znalezionego na śmietniku, któremu też trzeba operować przepuklinę! jest jak zabawka pluszowa słodki i śliczny!  taka ciapa jak mówi Magda nawet podczas zabawy nie potrafi zawarczeć!  może po 10czerwca Sunia 2000 pojedzie do Kikou to wtedy ją poprosimy na razie nie rozmawiam bo odeszła jej ukochana sunia :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

a ja jeszcze jej dodatkowo podrzuciłam tego maluszka znalezionego na śmietniku, któremu też trzeba operować przepuklinę! jest jak zabawka pluszowa słodki i śliczny!  taka ciapa jak mówi Magda nawet podczas zabawy nie potrafi zawarczeć!  

Przypominam się, że mogę go ogłaszać. Już długo siedzi u ulv, szkoda aby stracił dzieciństwo... z każdym tygodniem jego szansę na znalezienie domu maleją...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, anica napisał:

Tyś(ka)   naprawdę!  mogła byś?hura.gif   co potrzebujesz ?

Zdjęć (aktualnych w miarę możliwości); opisu (wiek, waga, charakter; jaki dom jest poszukiwany; kwestia czystości; zdrowie - szczepienia? odrobaczenie?), namiarów na osobą wydającą psa (telefon); 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Zdjęć (aktualnych w miarę możliwości); opisu (wiek, waga, charakter; jaki dom jest poszukiwany), namiarów na osobą wydającą psa (telefon); 

Ok jak tylko dodzwonię się do Ulv ,dam znać :)

Dziękujębuziak.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2018 o 10:40, anica napisał:

Tak czy siak to jest suuuper fotaokok.gif

Dobrze że Gwiazdunia ma takie fajne zdjęcia,bo  Ulv na razie nie pojedzie,  Kraksa jest już po drugiej operacji, jeździ codziennie do weta na zastrzyki... wdała się martwica... dramat!  nie chcę jej na razie dodatkowo męczyć prośbami... a ja jeszcze jej dodatkowo podrzuciłam tego maluszka znalezionego na śmietniku, któremu też trzeba operować przepuklinę! jest jak zabawka pluszowa słodki i śliczny!  taka ciapa jak mówi Magda nawet podczas zabawy nie potrafi zawarczeć!  może po 10czerwca Sunia 2000 pojedzie do Kikou to wtedy ją poprosimy na razie nie rozmawiam bo odeszła jej ukochana sunia :(

 

Aniu - dziękuję !

Pamiętaj proszę o Gwiazdeczce, i jak tylko będziesz wiedziała, że Sunia 2000 będzie jechała do kikou, to daj proszę znać. Ja sama też do Niej napiszę prośbę, by obfociła Gwiazdeczkę i Nelę na wszystkie sposoby, by wzmocnić oglądalność ich ogłoszeń.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...