Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Dnia 2.02.2018 o 19:09, agat21 napisał:

Malwa, bardzo przepraszam, że nie dołożyłam się do bazarku, ale miałam tak zajęte ostatnie dni łącznie z weekendami, że nie mogłam pomyśleć coby tu podarować. Zrobiłaś bazarek biżuteryjny, więc może dorzucę swoją srebrną bransoletkę, która bardzo jest ładna i dość oryginalna - zrobiona ze srebrnych sześcianików, a w środku w nich są kolorowe szkiełka. Kupiłam ją kiedyś na licytacji fundacji dla zwierząt i bardzo ją lubię, ale niech posłuży dalej zwierzętom, czyli Gwiazdeczce. Czy zdążę dołożyć do Twojego bazarku?

Dziękuję, ze sie przypominasz. Dla mnie to bardzo ważne, bo widzę, ze nadal jesteś z nami.

Co do dołożenia bransoletki do bazarku, to zostaw ja prosze na kolejny bazarek. Obecny juz trwa.

Mam w planie zrobić kolejny bazarek w drugiej połowie lutego. I do tego kolejnego można dolozyc bransoletkę. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2018 o 08:56, elik napisał:

 

Oczywiście, już wysyłam. Przepraszam, że nie było mnie wczoraj u żadnego psiaczka, ale chciałam podciągnąć prace przy bazarku i jajęło mi to sporo czasu.Ale bazarek może już dzisiaj ruszy :)

Gwiazdeczka jest jednym z beneficjantów tego bazarku :)

Dziękuję Ci Elu za ten bazarek. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kikou napisał:

Jeszcze garść nowin. 

Gwiazdka boi się mężczyzn, ucieka przed nimi. Jak juz sie zupełnie oswoiła to zaczęła szczekać jak szalona jak tylko usłyszy cokolwiek na podwórku. A poza tym ma dobry nastrój od rana i zwykle łapką zaczepia do zabawy. I wcale nie jest otyła tylko ociupinkę okrągła.

Tak jak juz wspominalam Malvie. Nasz doktor od usg dopiero jutro jest po 3tygodniowej nieobecności i dopiero jutro bedziemy ustalac jakieś terminy na usg i potem na ew. zabieg. Dam znać kiedy i co. 

Dziękuję za informacje o Gwiazdce. 

Kurcze, coś w tyn jest, że psiaki schroniskowe boją się mężczyzn. 

Moje też tak mają.........

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór. Wczoraj zajrzałam do Gwiazdki po jakieś fotki do banerka, ale skusiłam się i zajrzałam na bazarek, m.in. dla suni. Dziś wracam z zakupami...ale i z banerkiem.

1_GWIAZDKA.jpg

Trzymam kciuki za super domek, bo sunia jest fajna. Moim zdaniem zdjęcia z początku wątku, po zmniejszeniu jak najbardziej nadają się do ogłoszeń. :) Jeszcze takie skopiowałam z Fb

 

27336973_396101564148895_2616107324201727217_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, iwstar58 napisał:

Dobry wieczór. Wczoraj zajrzałam do Gwiazdki po jakieś fotki do banerka, ale skusiłam się i zajrzałam na bazarek, m.in. dla suni. Dziś wracam z zakupami...ale i z banerkiem.

1_GWIAZDKA.jpg

Trzymam kciuki za super domek, bo sunia jest fajna. Moim zdaniem zdjęcia z początku wątku, po zmniejszeniu jak najbardziej nadają się do ogłoszeń. :) Jeszcze takie skopiowałam z Fb

 

27336973_396101564148895_2616107324201727217_n.jpg

Dziękuję za śliczny banerek !

A u kogo widziałaś ją na  FB ?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, iwstar58 napisał:

Dobry wieczór. Wczoraj zajrzałam do Gwiazdki po jakieś fotki do banerka, ale skusiłam się i zajrzałam na bazarek, m.in. dla suni. Dziś wracam z zakupami...ale i z banerkiem.

1_GWIAZDKA.jpg

Trzymam kciuki za super domek, bo sunia jest fajna. Moim zdaniem zdjęcia z początku wątku, po zmniejszeniu jak najbardziej nadają się do ogłoszeń. :) Jeszcze takie skopiowałam z Fb

27336973_396101564148895_2616107324201727217_n.jpg

Witaj dzięki za piękny banerek i za zakupy :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka cudna Gwiazdka... dodaję zdjęcia do ogłoszeń :)
Jakiś Czarodziej wyróżnił suni ogłoszenie - więc kłaniam się nisko w akcie wdzięczności :)

 

19 godzin temu, MALWA napisał:

A to chyba elik jest tym czarodziejem !

Jeśli wyróżnienie było 27.01. to faktycznie ja :)

Ostatnio zrobiłam kilka wyróżnień, a w obciążeniu konta, jakie przychodzi z OLX, nie ma informacji jakiego psiaka wyróżnienie dotyczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...