Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

23 godziny temu, anica napisał:

.. będzie ,jeszcze więcej! jeszcze Elunia ,pomogła sprzedać kalendarz, poczekamy na cenę za ile?ok2.gif

 

23 godziny temu, elik napisał:

Jeśli dobrze zrozumiałam, to za 40,00 zł, ale mam zadzwonić i dopytać ? Wczoraj nie zadzwoniłam, będę dzwonić dzisiaj i podam dokładną kwotę.

Dopytałam i potwierdzam - Pani Ania zrobi jutro przelew na 40,00 zł. W tym opłata za przesłanie.

Miłej soboty wszystkim Przyjaciołom i Znajomym Gwiazdeczki :)

5a87f28be90a6_nasobot1.gif.2fd94cb9300b70559b29deb6f8e0e02b.gif

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, anica napisał:

Sama nie wierzę ,że to zrobiłam ale ...Serdecznie zapraszam ,wszystkich do Dosi, pomóżcie mi proszę :)

 

Byłam, pomogę. Nie wiem jeszcze jak, ale muszę pomóc. Twój opis jest tak wzruszający, że nie da się przejść obok suni obojętnie :(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Byłam, pomogę. Nie wiem jeszcze jak, ale muszę pomóc. Twój opis jest tak wzruszający, że nie da się przejść obok suni obojętnie :(

... ja jestem chora do dzisiaj ... i zarazem bardzo, bardzo wzruszona!... i mój mąż też/bo nas zawoził/mruga.gif

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Gwiazdeczko - nowy tydzień przed nami. Oby spokojny.

Dzień Dobry Nesiowata :)  Oby :)

9 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Gwiazdko. happy.gif 

Miło z Tobą wędrować o poranku po Dogo, Nesiowata... happy.gif Spokojnego poniedziałku Wszystkim. 

Miło bardzo, gdy jesteście Obie :)

Spokojnego całego tygodnia :)

 

37 minut temu, Elisabeta napisał:

Dziś rano wysłałam do Gwiazdki stałe deklaracje na marzec i kwiecień, czyli 60 zł. happy.gif

Bardzo serdecznie dziękuję Elisabeta. Wspierasz finansowo tak wiele psiaczków.  Dziękuję  5a8ae1eadc405_kwiatki2.gif.416238f64ffacbb4176cc7779d725c3c.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2018 o 14:59, Elisabeta napisał:

Dziś rano wysłałam do Gwiazdki stałe deklaracje na marzec i kwiecień, czyli 60 zł. happy.gif

A popołudniu 19.02. (wczoraj) wpłynęło na konto Gwiazdeczki 60,00 zł od Ciebie jako deklaracja za III i IV.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a8cadcfb4a22_kwiatki5.jpg.6e5318d91c2f9dd00f6e4eb05e8ba20a.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ania75 napisał:

Ja myślę, że gwiazdeczka potrzebuje dobrych/profesjonalnych zdjęć. Ludzie są wzrokowcami a ona jest śliczna tylko tego nie widać... Może gdzieś w okolicy można kogoś wynająć? W jakiej okolicy jest hotelik? 

Witaj Aniu  :)  Też tak myślę, że przydałyby się dobre zdjęcia, jak zawsze do ogłoszeń, ale z tym jest problem. MALWA ma kompa w naprawie i odbierze go dopiero we czwartek i może coś zrobi w tej sprawie, bo to MALWA jest opiekunką Gwiazdeczki. Obawiam się jednak, że wynajęcie dobrego fotografa będzie poza naszymi możliwościami finansowymi :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

A może spróbować poszukać w okolicach Gwiazdki jakiegoś fotografa-amatora, psiarza który trochę pstryka hobbystycznie zdjęcia, ale chętnie poćwiczy swój warsztat na Gwiazdeczce? Fotograf-amator wyjdzie taniej, o ile nawet weźmie jakiś grosz.

Bardzo dobry pomysł Tysiu  :) Jutro zadzwonię do MALWA i powiem Jej o Twoim pomyśle. Może zadzwoni do kikou i popyta o jakiegoś fotografa, który zechciałby podszlifować warsztat na Gwiazdeczce. Może akurat, może  :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Bardzo dobry pomysł Tysiu  :) Jutro zadzwonię do MALWA i powiem Jej o Twoim pomyśle. Może zadzwoni do kikou i popyta o jakiegoś fotografa, który zechciałby podszlifować warsztat na Gwiazdeczce. Może akurat, może  :)

Trzymam kciuki. W dużych miastach dużo jest psiarzy z dobrymi aparatami i podstawową wiedzą do robienia ładnych zdjęć, którzy dopiero wkraczają w świat fotografii na poważnie i bywa tak, że wręcz szukają okazji do robienia zdjęć innym zwierzakom: i albo chcą za darmo, albo za drobną opłatą. W mniejszych miastach i wsiach jest ich mniej... no ale może jakiś jest :)  Warto próbować. Ja mogę podpytać na FB, na dolnośląskich psiarskich grupach, ale zapomniałam, gdzie konkretnie mieszka kikou - a to ważne, bo nie każdy ma możliwość podjechać np. z Wrocławia.

Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki. W dużych miastach dużo jest psiarzy z dobrymi aparatami i podstawową wiedzą do robienia ładnych zdjęć, którzy dopiero wkraczają w świat fotografii na poważnie i bywa tak, że wręcz szukają okazji do robienia zdjęć innym zwierzakom: i albo chcą za darmo, albo za drobną opłatą. W mniejszych miastach i wsiach jest ich mniej... no ale może jakiś jest :)  Warto próbować. 

Trzymam kciuki.

Sądzę, że MALWA podejmie taką próbę, bo bez dobrych zdjęć trudno znaleźć dom dla psiaka. Pewnie i Nelunia by się załapała, bo jest w tym samym hotelu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...