Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Dnia 19.04.2018 o 05:48, Elisabeta napisał:

Też się witam z naszą Gwiazdką, bo nie można lepiej zacząć dnia. happy.gif

Dobrego dnia dla Wszystkich. Wszystkich, którzy tu dziś zajrzą i może się odezwą... 

Nesiowata, te nasze uparte poranne posty nie są chyba spamem?... iconwink.gif

 

Dnia 19.04.2018 o 06:47, Nesiowata napisał:

Mam taką nadzieję...

Kochane Dziewczyny, jak można byłoby pomylić słodkie codzienne powitania ze spamem.  To niemożliwe!!!

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

To znowu ja... Ale już w poniedziałek. happy.gif

Gwiazdko, dziś chyba zajrzy do Ciebie Elik, bo już wróciła i odezwała się nocą u Beni. Czekamy i tu. happy.gif

Spokojnego dnia.

Tak, już wróciła, ale wczoraj nie miała siły zajrzeć do wszystkich piesionków. Zrobiły mi się spore zaległości i zajmie mi dużo czasu poznanie wszystkiego co wydarzyło się w międzyczasie. A jeszcze czeka mnie przygotowanie przeprowadzki na działkę. Najbliższy okres będę miała baaaardzo pracowity.

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj Lśniąca w kolejny poniedziałek. Elik zajrzy z pewnością jak tylko dojdzie do siebie.

Zaglądam, jakże mogłoby być inaczej ? :) Dojść do siebie to nie taka prosta sprawa :) Czeka mnie dużo pracy :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Zaglądam, jakże mogłoby być inaczej ? :) 

happy.gif

Eliku, zniknął Ci jakiś czas temu banerek Kikuni, teraz Gwiazdki. Zniknęły też banerki Neli, Pomadki i pewnie wszystkie zrobione przez Iwstar59. Napisałam do Niej PW już dosyć dawno, ale na razie nie wchodziła na Dogo. Mam banerek Gwiazdki, bo ostał się w podpisie Yoany jakimś cudem... Może Yoana gdzieś go sobie zapisała u siebie dodatkowo... Mój jest trochę zmniejszony, bo sygnaturki teraz węższe, a nie chcę mieć podpisu za bardzo wielopiętrowego. Możesz sobie skopiować, bo już tylko Yoana i ja wędrujemy po Dogo z Gwiazdką...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

happy.gif

Eliku, zniknął Ci jakiś czas temu banerek Kikuni, teraz Gwiazdki. Zniknęły też banerki Neli, Pomadki i pewnie wszystkie zrobione przez Iwstar59. Napisałam do Niej PW już dosyć dawno, ale na razie nie wchodziła na Dogo. Mam banerek Gwiazdki, bo ostał się w podpisie Yoany jakimś cudem... Może Yoana gdzieś go sobie zapisała u siebie dodatkowo... Mój jest trochę zmniejszony, bo sygnaturki teraz węższe, a nie chcę mieć podpisu za bardzo wielopiętrowego. Możesz sobie skopiować, bo już tylko Yoana i ja wędrujemy po Dogo z Gwiazdką... 

Tak Elisabetko :) Jeszcze przed wyjazdem zauważyłam, że zniknął mi banerek Kikuni, ale że to było już po jej adopcji więc specjalnie się tym nie zmartwiłam. Usuwam banerki psiaczków, które szczęśliwie mają już swoje DS-y, bo banerek spełnił już swoje zadanie, a zbyt duża ilość banerków w podpisie wcale nie zachęca do odwiedzenia wątku, a po to przecież są banerki, a po drugie taki podpis zajmuje niepotrzebnie dużo miejsca na stronie.

Natomiast banerek Gwiazdeczki bardzo chętnie skopiuję od Ciebie :)  Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...