Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

16 minut temu, elik napisał:

Bardzo dobry pomysł Tysiu  :) Jutro zadzwonię do MALWA i powiem Jej o Twoim pomyśle. Może zadzwoni do kikou i popyta o jakiegoś fotografa, który zechciałby podszlifować warsztat na Gwiazdeczce. Może akurat, może  :)

Przydałyby się takie zdjęcia jak ma Benia... My widzimy że sunia śliczna ale wiadomo, że ogłoszeń dużo i trzeba jakoś zaistnieć 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ania75 napisał:

Przydałyby się takie zdjęcia jak ma Benia... My widzimy że sunia śliczna ale wiadomo, że ogłoszeń dużo i trzeba jakoś zaistnieć 

Oj przydałoby się tego fotografa sklonować :) ale jeszcze nie leży to w możliwościach człowieka i nie wiem czy ten fotograf zgodziłby się na taki zabieg :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Bardzo dobry pomysł Tysiu  :) Jutro zadzwonię do MALWA i powiem Jej o Twoim pomyśle. Może zadzwoni do kikou i popyta o jakiegoś fotografa, który zechciałby podszlifować warsztat na Gwiazdeczce. Może akurat, może  :)

Osobiście żadnego fotografa nie znam. (Ani drogiego profesjonalisty ani początkujacego)

Z troszkę wiekszych miast mam w pobliżu Jelenią Górę  (ok35 km) i Zgorzelec tez ok 35 km tylko w drugą stronę

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kikou napisał:

Osobiście żadnego fotografa nie znam. (Ani drogiego profesjonalisty ani początkujacego)

Z troszkę wiekszych miast mam w pobliżu Jelenią Górę  (ok35 km) i Zgorzelec tez ok 35 km tylko w drugą stronę

A gdybyśmy znalazły kogoś chętnego, to czy mógłby przyjechać do hotelu i zrobić zdjęcia psiaczkom ?

Link to comment
Share on other sites

Myślę że dobrze by bylo wszystkie zdjecia jakie się pojawiają kopiować na pierwszą strone poniewaz watek się rozrasta i z czasem ciezko bedzie cos znaleźć, a tak będa pod ręką. Te fotki ze str.19 i to ładne foto z workiem karmy ze str 21 i jeszcze jedno jest ze śniegiem na nosku.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kikou napisał:

Myślę że dobrze by bylo wszystkie zdjecia jakie się pojawiają kopiować na pierwszą strone poniewaz watek się rozrasta i z czasem ciezko bedzie cos znaleźć, a tak będa pod ręką. Te fotki ze str.19 i to ladne foto z workiwm ze str 23

Masz rację, ale to musi poczekać na powrót kompa do MALWY :) Tylko MALWA może wkleić zdjęcia do swoich postów na pierwszej stronie, a teraz komp ma w serwisie.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kikou napisał:

Tak oczywiście

Dzięki :)

6 godzin temu, kikou napisał:

W przypadku Gwiazdeczki fotograf musi byc jeszcze raczej kobietą, jesli bylby to mężczyzna cieżko bedzie z odprężeniem, niunia będzie uciekała po prostu.

O kurcze, to dodatkowe schody :(  To i w przypadku adopcji niewskazany jest chuop ?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kikou napisał:

W przypadku Gwiazdeczki fotograf musi byc jeszcze raczej kobietą, jesli bylby to mężczyzna cieżko bedzie z odprężeniem, niunia będzie uciekała po prostu.

Oooo... ale chyba nie do wszystkich, facetów ma lęk?   siedziała ,tyle godzin w sklepie, ja pracuję z facetami i co chwilę latali do niej, tak samo ogonek chodził z radością i nadstawiała się do pieszczot jak do mnie,...zmartwiłam się trochę na sam koniec ,jak już Magda przyjechała po nią i wychodziłyśmy ze sklepu, po otwarciu drzwi, Gwiazdunia... przykleiła się dosłownie do podłogi całą sobą! pomyślałam wtedy że może ten strach spowodowany jest tym ,ze jest już ciemno na dworze, duży ruch na ulicy ,światła... Magda zawołała ją pociągnęła za smyczkę i fakt że ociągając się ale poszła za nią... zapomniałam o tym fakcie...  czy Gwiazdunia jest strachulcem?    

Eluniu, Malwa napisała mi ,że pieniążki już przelała , nie ma potrzeby więcej czekać ,proszę podaj mi konto gdzie mam przelać pieniążki dla Gwiazduni, uzbierało się 215,oozł doszło jeszcze porto od Ewu/ będzie odbiór osobisty więc całą kwotę 30,oozł mogę przelać dla Gwiazdeczki/

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, anica napisał:

. . .

Eluniu, Malwa napisała mi ,że pieniążki już przelała , nie ma potrzeby więcej czekać ,proszę podaj mi konto gdzie mam przelać pieniążki dla Gwiazduni, uzbierało się 215,oozł doszło jeszcze porto od Ewu/ będzie odbiór osobisty więc całą kwotę 30,oozł mogę przelać dla Gwiazdeczki/

Bardzo dziękuję Aniu :) Podam Ci na PW nr konta.

A wpłynęły już pieniądze od Anny GR ?  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2018 o 23:25, elik napisał:

Bardzo dziękuję Aniu :) Podam Ci na PW nr konta.

A wpłynęły już pieniądze od Anny GR ?  

Dziękuję ,Elu, pieniążki już poleciały dla Gwiazduni :)

Tak ,wpłynęły pouzupełniałam ,wpłaty ,pięknie dziękuję i życzę Dobrego dnia dla Wszystkich buzki.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...