Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj Gwiazdeczko - powoli zaczyna się nowy dzień.

 

Witaj Nesiowata w tym szczególnym dniu  :)

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Gwiazdko. happy.gif

Eliku, widzę, że zaczęłaś wędrować po Dogo z pięknym uśmiechem naszej Gwiazdeczki w sygnaturce.  Zresztą Canisek też bardzo ładnie się uśmiecha... happy.gif

Dzień dobry Elisabeta :) 

Miałam w sygnaturce banerek Iguni,  ale ona szczęśliwie grzeje już doopkę w swoim DS więc w jej miejsce wskoczyła Gwiazdeczka :)

2 godziny temu, anica napisał:

... Eluniu, ja Ciebie naprawdę bardzo przepraszam za ten pośpiech! ,,, może ja jestem źle zorganizowana? :(

Aniu, wszystko jest w jak najlepszym porządku :) Jest ok :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Elisabeta napisał:

Na Walentynki? To pewnie jakiś psi smaczek w kształcie serduszka.iconwink.gif 

Dobrego dnia dla Gwiazdki i wszystkich jej wiernych Przyjaciół.happy.gif 

Noże, może :)

Dobrego dnia dla wszystkich odwiedzających i dobrze życzących :)

5a858a4a14f1c_namiegodnia2.jpg.cf8128133f8db442344b6fec2b4d35cd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2018 o 09:21, elik napisał:

Nasza kochana Gwiazdeczka ma na koncie 918,00 zł z tym, że poza kosztami transportu za nic jeszcze nie płaciliśmy.

W najbliższą sobotę czeka ją wizyta u weta. Bardzo jestem ciekawa, co wet powie o naszej piękności. Na pewno trzeba zrobić badanie krwi, żebyśmy wiedziały czy i jeśli tak, to jak, odbił się na zdrowiu suni długotrwały pobyt w schronie.

Gwiazdka będzie miała zrobione badania krwi - morfologie i bochemie.

Chcemy przecież wiedzieć czy jest zdrowa.

Poza tym Gwiazdka ma ustalone usg, by sprawdzić czy jest wysterylizowana.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2018 o 10:10, anica napisał:

Dobrze ,że są pieniążki na opłaty :) przynajmniej na razie, spytałam bo chciałam szybciutko rozliczyć kalendarze i zrobić przelew na konto Gwiazduni, Eluniu czy Ty jesteś również skarbnikiem?

... mam nadzieję ,że weci zainteresują się tymi jej 'krzywymi' łapkami!  ja myślałam ,że to 'taka' jej uroda?!   niestety Magda zwróciła uwagę , że to są problemy z układem kostnym?/złe odżywianie/  może być problem z poruszaniem?

 

Dnia 13.02.2018 o 10:23, elik napisał:

Dobrze Aniu, że poruszyłaś tę kwestię. Ani MALWA, ani ja nie widziałyśmy Gwiazdeczki w realu więc nie wiemy, że ma krzywe łapeńki, a chyba dobrze, żeby wet zainteresował się łapeczkami Gwiazdeczki. Może jeszcze da się coś temu zaradzić, choćby w części. To prawda, że jest to zadawnione, ale może... W każdym bądź razie na pewno trzeba sprawdzić, żeby ewentualnie zapobiec dalszej deformacji i być może wynikającym z tego problemom.

 

Dnia 13.02.2018 o 10:59, elik napisał:

Krew do badania także pod katem ewentualnej sterylizacji.

MALWA szepnij o tym słówko kikou.

 

Jasne, szepne kikou o krzywych łapkach. Może lekarz coś podpowie....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2018 o 11:47, anica napisał:

I może jeszcze wkleję z bazarku kalendarzowego, tak na wszelki...

Malwa, kochana jak tu będziesz to zajrzyj ,proszę na bazarek Kalendarzowy, źle policzyłam, porto za wysyłkę kalendarza :)

Zrobiłam wstępne podliczenie/ sprawdzę jeszcze raz/  że uzbierało się dla Gwiazduni 165,oozł , ja mogłabym już przelać  pieniążki dla Gwiazdeczki, niewiele to , ale mogą być już potrzebne, tylko poproszę dane do przelewu :)

Anica - to bardzo dużo! Te pieniążki przydadzą sie Gwiazdce....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2018 o 10:10, anica napisał:

Dobrze ,że są pieniążki na opłaty :) przynajmniej na razie, spytałam bo chciałam szybciutko rozliczyć kalendarze i zrobić przelew na konto Gwiazduni, Eluniu czy Ty jesteś również skarbnikiem?

. . .

Tak ERluś, jestem skarbnikiem także Gwiazdeczki :)

Dnia 14.02.2018 o 11:47, anica napisał:

I może jeszcze wkleję z bazarku kalendarzowego, tak na wszelki...

Malwa, kochana jak tu będziesz to zajrzyj ,proszę na bazarek Kalendarzowy, źle policzyłam, porto za wysyłkę kalendarza :)

Zrobiłam wstępne podliczenie/ sprawdzę jeszcze raz/  że uzbierało się dla Gwiazduni 165,oozł , ja mogłabym już przelać  pieniążki dla Gwiazdeczki, niewiele to , ale mogą być już potrzebne, tylko poproszę dane do przelewu :)

Eluniu kochana bardzo, bardzo Cię przepraszam, że umknęły mi te dwa Twoje posty :(   Przepraszam   5a8689155f8c9_gifniewinny.gif.8c7cbb7d9c0aa155f098f33307680276.gif

Już ślę nr konta Gwiazdeczki :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

Z bazarku mojego i p. Irenki dla Gwiazdeczki jest 109 zł, bardzo proszę o numer konta i potwierdzenia tu i na wątku bazarku jak odotrą pieniążki:)

 

Bardzo dziękujemy kiyoshi na wsparcie suni. Już ślę nr konta.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, anica napisał:

.. będzie ,jeszcze więcej! jeszcze Elunia ,pomogła sprzedać kalendarz, poczekamy na cenę za ile?ok2.gif

Jeśli dobrze zrozumiałam, to za 40,00 zł, ale mam zadzwonić i dopytać ? Wczoraj nie zadzwoniłam, będę dzwonić dzisiaj i podam dokładną kwotę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...