Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

3 godziny temu, ulvhedinn napisał:

To przerażająco smutne, ale wiele razy miałam fantastyczne psy zabrane z niefajnych miejsc...

I takie psy siedzą całe życie, bo pokutuje mit "psa po przejściach", który musi być chodzącym problemem :(

To prawda, wiele osob tak uwaza.

Moi rodzice, juz starsze osoby, zawsze powtarzaja, ze pies ze schroniska nie moze byc normalny.....choc nigdy zadnego ze schroniska nie mieli. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ulvhedinn napisał:

To przerażająco smutne, ale wiele razy miałam fantastyczne psy zabrane z niefajnych miejsc...

I takie psy siedzą całe życie, bo pokutuje mit "psa po przejściach", który musi być chodzącym problemem :(

Takie mity rozgłaszają nawet behawiorystki , które twierdzą ,że pomagają bezdomniakom.

"Najgorszego" rozrabiakę i rozwydrzonego agresora mieli moi znajomi. Mieli go od szczenięcia , był rodowodowy ale to on ich wychowywał a nie odwrotnie i wychowali małego potworka. Uwielbiali go i wszystko mu było wolno ale dla reszty ludzi było to zadziwiające stworzenie. I nie schronisko było powodem ale spolegliwość Państwa.

Link to comment
Share on other sites

Piesio gryzł wszystkich, histeryzował w aucie, robił kupy na dywan, ujadał bez powodu,kopał dziury w ogrodzie i darł się do nich całymi dniami.a Państwo na to wszystko przymykali oko i uważali ,że jest cudowny.

Nie znam takiej historii schroniskowego psa.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, ewu napisał:

Piesio gryzł wszystkich, histeryzował w aucie, robił kupy na dywan, ujadał bez powodu,kopał dziury w ogrodzie i darł się do nich całymi dniami.a Państwo na to wszystko przymykali oko i uważali ,że jest cudowny.

Nie znam takiej historii schroniskowego psa.

Gdyby  był adoptowany ze schroniska, to pewnie by go zwrócili, ale, że kupili z rodowodem, to trzymali takiego agresora.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Elu oni w sam raz by nigdy psa nie zwrócili bo mają bzika na punkcie psów. Teraz mają sunię ze schroniska i też ją rozwydrzyli ale ich psy to przykład nadmiernego rozpieszczania .

Aaaa to w pierwszej kolejności ich trzeba byłoby wyszkolić :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, ewu napisał:

Elu oni w sam raz by nigdy psa nie zwrócili bo mają bzika na punkcie psów. Teraz mają sunię ze schroniska i też ją rozwydrzyli ale ich psy to przykład nadmiernego rozpieszczania .

 

51 minut temu, elik napisał:

Aaaa to w pierwszej kolejności ich trzeba byłoby wyszkolić :)

Popieram w calosci- Panstwo do wyszkolenia !

Link to comment
Share on other sites

Zacznę od przeprosin ,że tak długo , długo nie pokazałam Gwiazduni, mam nadzieję ,że mi będzie wybaczone , naprawdę nie mogłam wcześniej później będę się tłumaczyć bo mam nadzieję , że chociaż sprawię wielką radość pokazując chociaż parę fotek naszej słodkiej dziewczynkiserduszka.gif nie sposób nazwać ją inaczej jak chodząca miłość bo Gwiazda jest ... samą miłością, moi koledzy i wszyscy, którzy nas wczoraj ,odwiedzili a schodzili się.. jak na zaproszeniez_jezorem.gif byli nią zauroczeni...ciekawe czy jest ktoś kto poznał Gwiazdeczkę i nie był?

Gwiazdeczka ,pokazuje się serduszka2.gif

68df3ee7392e878fmed.jpg

... w sklepie było bardzo gorąco!  Uffff!

6773ac62b1309450med.jpg

... grzecznie... ale obwąchać musowo, gdzie mnie tu przywiedli?

a83e76bdf0333a91med.jpg

.. dobrze że pomyśleli i jakiś kocyk dali ,przecież po podróży jestemoczy.gif

541b9abbaf603d87med.jpg

... ale ile można odpoczywać? tyle się tu dziejeok2.gif

667fe381598cab18med.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

anica, nie masz za co przepraszać!!!

Gwiazdeczka przecudna!!!

Miałam u siebie w BDT Nutkę, która miała za sobą 6-cio letni pobyt w schr, w Grudziądzu.

Nutka to była sunia idelna, pod każdym względem.

Znalazła wspaniały dom i Gwiazdka też znajdzie!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak! Gwiazdeczka musi jak najszybciej znaleźć domek, niedawno rozmawiałam z Ulv ,są w drodze do Kikou a właściwie to chyba już Magda wraca, ale powiedziała krótko! róbcie ogłoszenia, pełny pakiet ogłoszeń bo sunia to psi ideał! w ustach Magdy to naprawdę wiele! .. skąd w tej suni tyle miłości do świata i mądrości.. i naprawdę ona, jakby wie co ma robić ,kiedy jest czas na pieszczoty, kiedy musi dać odpocząć, ja jestem zauroczona Gwiazdunią i obserwując ją przez kilka godzin jestem pod wrażeniem tej wyjątkowej suni.. ktoś kto zdecyduje się na adopcję będzie miał ,psa dealnego przyjaciela jestem tego pewna :)

grzeczna dziewczynkaserduszka.gif

58db6b698a646951med.jpg

Gwiazdeczka po kąpieli już w domku Ulv serduszka.gif

a413e23532ac9044med.jpg

pachnąca i mięciutkaserduszka.gif

ce2d29e7d9305e40med.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Zacznę od przeprosin ,że tak długo , długo nie pokazałam Gwiazduni, mam nadzieję ,że mi będzie wybaczone , naprawdę nie mogłam wcześniej później będę się tłumaczyć bo mam nadzieję , że chociaż sprawię wielką radość pokazując chociaż parę fotek naszej słodkiej dziewczynkiserduszka.gif nie sposób nazwać ją inaczej jak chodząca miłość bo Gwiazda jest ... samą miłością, moi koledzy i wszyscy, którzy nas wczoraj ,odwiedzili a schodzili się.. jak na zaproszeniez_jezorem.gif byli nią zauroczeni...ciekawe czy jest ktoś kto poznał Gwiazdeczkę i nie był?

Gwiazdeczka ,pokazuje się serduszka2.gif

68df3ee7392e878fmed.jpg

... w sklepie było bardzo gorąco!  Uffff!

6773ac62b1309450med.jpg

... grzecznie... ale obwąchać musowo, gdzie mnie tu przywiedli?

a83e76bdf0333a91med.jpg

.. dobrze że pomyśleli i jakiś kocyk dali ,przecież po podróży jestemoczy.gif

541b9abbaf603d87med.jpg

... ale ile można odpoczywać? tyle się tu dziejeok2.gif

667fe381598cab18med.jpg

Aniu dziękuję za fotorelację !

 

Śliczna Gwiazdka !

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może mi pomóc przy tworzeniu bazarku ???

 

Zrobiłam zdjęcia, przerzuciłam ma kompa, zapisałam w folderze.

Nie mogę wstawić zdjęcia na dogo. Pokazuje się jakiś błąd - 200.

Przeciągnąć zdjęcia też nie mogę.

 

Co robić?  Pomóżcie, proszę !

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, MALWA napisał:

Czy ktoś może mi pomóc przy tworzeniu bazarku ???

 

Zrobiłam zdjęcia, przerzuciłam ma kompa, zapisałam w folderze.

Nie mogę wstawić zdjęcia na dogo. Pokazuje się jakiś błąd - 200.

Przeciągnąć zdjęcia też nie mogę.

 

Co robić?  Pomóżcie, proszę !

Może są za duże. Spróbuj zmniejszyć piksele.  Kliknij na zdjęcie - otwórz za pomocą Paint i wtedy u dołu suwakiem (albo u góry to chyba zależy od programu) możesz zmniejszyć rozmiar i zapisz - może się uda.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, jankamałpa napisał:

Może są za duże. Spróbuj zmniejszyć piksele.  Kliknij na zdjęcie - otwórz za pomocą Paint i wtedy u dołu suwakiem (albo u góry to chyba zależy od programu) możesz zmniejszyć rozmiar i zapisz - może się uda.

Dziękuję, ale nie poradzę sobie sama.

Najłatwiej było, kiedy można było dołączać zdjęcia na zasadzie kopiuj - wklej. Akurat tyle umiem. 

Dla mnie przerzucenie zdjęć na kompa to już była sztuka. I właściwie nawet nie wiem jak to zrobiłam...

 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Gabi79 napisał:

Malwa, jesteś w stanie wysłać mi zdjęcia na maila, mogę zmniejszyć i Ci odesłać

Nie, raczej nie. Nie wiem jak z tego folderu przenieść na e-maila.

Postaram się zdzwonić w jakiś dzień elik, i może krok po kroku mi wytłumaczy.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam sms od kikou:

"Gwiazdeczka już u mnie od godzinki. Świetna sunia, boska. I taka bystra, od razu wszystko wiedziała co i jak ".

 

Bardzo sie ciesze, bo wszyscy Gwiazdkę chwalą. A i mnie się zdaje, że ze schroniska wyszło małe cudo.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

Zacznę od przeprosin ,że tak długo , długo nie pokazałam Gwiazduni, mam nadzieję ,że mi będzie wybaczone , naprawdę nie mogłam wcześniej później będę się tłumaczyć bo mam nadzieję , że chociaż sprawię wielką radość pokazując chociaż parę fotek naszej słodkiej dziewczynkiserduszka.gif nie sposób nazwać ją inaczej jak chodząca miłość bo Gwiazda jest ... samą miłością, moi koledzy i wszyscy, którzy nas wczoraj ,odwiedzili a schodzili się.. jak na zaproszeniez_jezorem.gif byli nią zauroczeni...ciekawe czy jest ktoś kto poznał Gwiazdeczkę i nie był?

Gwiazdeczka ,pokazuje się serduszka2.gif

68df3ee7392e878fmed.jpg

... w sklepie było bardzo gorąco!  Uffff!

6773ac62b1309450med.jpg

... grzecznie... ale obwąchać musowo, gdzie mnie tu przywiedli?

a83e76bdf0333a91med.jpg

.. dobrze że pomyśleli i jakiś kocyk dali ,przecież po podróży jestemoczy.gif

541b9abbaf603d87med.jpg

... ale ile można odpoczywać? tyle się tu dziejeok2.gif

667fe381598cab18med.jpg

Szkoda, że nikt z gości nie zabrał jej od razu do siebie. 

Szczęścia Gwiazdeczko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...