Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Uff... Auto...

Też ciągle myślę, o Gwiazdce. Co ona teraz przeżywa, biedna. Ale tak musi być.

Psy mają instynkt i Gwiazdeczka na pewno czuje, że z naszą Ewu nie stanie się jej nic złego.happy.gif

Mocno trzymam kciuki cały czas

Eliku, jesteś kochana, bo zgodziłaś się być Skarbnikiem Gwiazdki, chociaż prowadzisz księgowość już tylu psiakom na Dogo. 0heart.gif

 

Właśnie kilka dni temu Teoś, którego byłam skarbnikiem odnalazł swoje miejsce wśród kochających go ludzi więc w jego miejsce mogłam podjąć się skarbnikowania Gwiazdeczce, z czego, szczerze powiem, cieszę się, bo Gwiazdeczka wkradła się do mojego serca :)

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Basiu, ja też Ci dziękuję, Kochana...0heart.gif 

I ja się przyłączam do podziękowań Basiu :)

To ogromna radość, że sunia jest już poza schroniskiem i  będzie się mogła rozkoszować wspaniałym psim życiem u boku swojego Człowieka

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Ulv. Gwiazdka jest juz po kapieli w gabinecie u grommera.

Podobno strasznie smierdziala, i po odebraniu od anicy zostala wykapana. Ulv nie chciala malego smierdziela zabierac do domu do swoich futer.  Poza tym, po 7 latach w schronie, to czas bylo ja wykapac.

Link to comment
Share on other sites

To ja też już w domu :) miałam to szczęście że poznałam Gwiazdkę i przyznaję ...to jest chodząca miłość! przesłodka.. przekochana... przemądra... i tak można  w nieskończoność, w tym całym zamieszaniu, zostawiłam telefon w pracy z którego robiłam zdjęcia , jutro pokażę Gwiazdeczkę jak odzyskam swój telefon, dla tego nie mogłam zadzwonić Basiu, że na pierwszym spotkaniu od razu zafundowaliśmy Gwiazduni wizytę w salonie piękności ,Magda poszła z nią gdzieś tu blisko, bo śmierdziuszek był okrutny z naszej Gwiazduni! a co niech w swoje 'nowe życie'  wejdzie jak na Gwiazdę przystało :)  Basiu , zadzwoń wieczorem do Magdy ,ma kilka pytań , ja mykam do księgowego jutro rano dokończę komplementować Gwiazdunię :)

Dziewczyny, Dziękuję że ją wyciągnęłyście buziakbuziak.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anica napisał:

To ja też już w domu :) miałam to szczęście że poznałam Gwiazdkę i przyznaję ...to jest chodząca miłość! przesłodka.. przekochana... przemądra... i tak można  w nieskończoność, w tym całym zamieszaniu, zostawiłam telefon w pracy z którego robiłam zdjęcia , jutro pokażę Gwiazdeczkę jak odzyskam swój telefon, dla tego nie mogłam zadzwonić Basiu, że na pierwszym spotkaniu od razu zafundowaliśmy Gwiazduni wizytę w salonie piękności ,Magda poszła z nią gdzieś tu blisko, bo śmierdziuszek był okrutny z naszej Gwiazduni! a co niech w swoje 'nowe życie'  wejdzie jak na Gwiazdę przystało :)  Basiu , zadzwoń wieczorem do Magdy ,ma kilka pytań , ja mykam do księgowego jutro rano dokończę komplementować Gwiazdunię :)

Dziewczyny, Dziękuję że ją wyciągnęłyście buziakbuziak.gif

Dziękuję Aniu Zadzwonię tylko ogarnę dom i moje psiaki:)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anica napisał:

To ja też już w domu :) miałam to szczęście że poznałam Gwiazdkę i przyznaję ...to jest chodząca miłość! przesłodka.. przekochana... przemądra... i tak można  w nieskończoność, w tym całym zamieszaniu, zostawiłam telefon w pracy z którego robiłam zdjęcia , jutro pokażę Gwiazdeczkę jak odzyskam swój telefon, dla tego nie mogłam zadzwonić Basiu, że na pierwszym spotkaniu od razu zafundowaliśmy Gwiazduni wizytę w salonie piękności ,Magda poszła z nią gdzieś tu blisko, bo śmierdziuszek był okrutny z naszej Gwiazduni! a co niech w swoje 'nowe życie'  wejdzie jak na Gwiazdę przystało :)  Basiu , zadzwoń wieczorem do Magdy ,ma kilka pytań , ja mykam do księgowego jutro rano dokończę komplementować Gwiazdunię :)

Dziewczyny, Dziękuję że ją wyciągnęłyście buziakbuziak.gif

Dziekuje za relacje - chyba pisalysmy jednoczesnie.

To ja dziekuje za pomoc !

Link to comment
Share on other sites

Kochani,  brak kasy na Gwiazdke. 

Obecnie trwaja dwa bazarki u Havanki i Gabi.

Stalych wplat zadeklarowano 120 zl, i dwie jednorazowe 40 zl. 

Z deklaracji oplacimy transpirt Gwiazdki. 

Z bazarkow moze starczy na pierwszy miesiac hotelikowania....

Link to comment
Share on other sites

Chcialabym sie zrewanzowac Ulvehin za to, ze przejela Gwiazdke we Wroclawiu i zgodzila sie ja przetrzymac na noc. To nie pierwszy raz, kiedy zgodzila sie pomoc. 

Jesli sie orientujecie, to Ulvehin prowadzi BDT dla zwierzat, i obecnie ma kilkanascie psow i kotow. 

Pomyslalam, ze forma podziekowania moglby byc bazarek, ktory bylby dla Ulvehin i dla Gwiazdki.

 

Mam troche srebrnej bizuterii, ktora chce tu wystawic. Czy ktos chcialby sie z czyms dorzucic do mojego bazarku ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, MALWA napisał:

Chcialabym sie zrewanzowac Ulvehin za to, ze przejela Gwiazdke we Wroclawiu i zgodzila sie ja przetrzymac na noc. To nie pierwszy raz, kiedy zgodzila sie pomoc. 

Jesli sie orientujecie, to Ulvehin prowadzi BDT dla zwierzat, i obecnie ma kilkanascie psow i kotow. 

Pomyślałam, że formą podziękowania mógłby być bazarek, który byłby dla Ulvehin i dla Gwiazdki.

 

Mam trochę srebrnej biżuterii, którą chcę tu wystawić. Czy ktoś chciałby się z czymś dorzucić do mojego bazarku ?

Przyłączam się do prośby MALWA.

Pomagając nam po raz kolejny, Ulvehin ponosi koszty finansowe, podczas gdy prowadząc bezpłatny DT sama potrzebuje pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Hej :)

Gwiazdka jest kochaną dziewczynka o bardzo zrównoważonym charakterze. Jest niesamowicie łagodna i cierpliwa i bardzo grzeczna.

Kotów nie zna ;) i chyba zakwalifikowała je jako "inne psy", w każdym razie konfliktów brak ;) 

Zamknięta osobno nie piszczy, nie szczeka, nie nabrudziła- ma super zadatki na psa domowego. 

Musiałam jej zafundować spa, bo była brudna niemiłosiernie, zniosła to cierpliwie, tylko suszarka była straszna ... Co się dało to zmyłam i wyczesałam, czyli dziewczyna gotowa na podbój ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ulvhedinn napisał:

Hej :)

Gwiazdka jest kochaną dziewczynka o bardzo zrównoważonym charakterze. Jest niesamowicie łagodna i cierpliwa i bardzo grzeczna.

Kotów nie zna ;) i chyba zakwalifikowała je jako "inne psy", w każdym razie konfliktów brak ;) 

Zamknięta osobno nie piszczy, nie szczeka, nie nabrudziła- ma super zadatki na psa domowego. 

Musiałam jej zafundować spa, bo była brudna niemiłosiernie, zniosła to cierpliwie, tylko suszarka była straszna ... Co się dało to zmyłam i wyczesałam, czyli dziewczyna gotowa na podbój ;)

Jeszcze raz bardzo Ci dziekuje za zajecie sie Gwiazdka. 

I powtorze to co napisałam wczesniej pi wpisie ewu, nie rozumiem co taki idealny psiak robil w  schronisku....

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jak dobrze, że wróciłam jeszcze na chwilkę, żeby spisać numer konta naszej suni... 

Ulvhedinn, jak pięknie napisałaś o Gwiazdeczce... Kochana jesteś. Za wszystko. 0heart.gif

A nasza Gwiazdka to pies idealny. I jaka musi być teraz piękna po kąpieli...happy.gif  

O naszej Gwiazdeczce nie da sie inaczej pusac :)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie Fanki Gwiazdeczki :) Z opisu ulvhedinn wnoszę, że Gwiazdeczka ma imię adekwatne do swojego charakteru. No i bardzo dobrze, nie powinno być trudności ze znalezieniem dla niej odpowiedniego domku.

Zastanawia mnie tylko, gdzie ona te cechy idealnego psa nabyła. W schronie ? Nieprawdopodobna historia.

EDIT

5a631ec06d4ba_namiepopoudnie.jpg.8d343accbbcb056ef166e47457bac65e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...