Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Będzie dobrze ! Gwiazdka zna Ewu a w schronie zahartowała sie na ekstremalne warunki, wiele przetrzymała. Obawiam się tylko, jak zniesie podróż pociągiem. U kikou nie przewiduję problemów, bo do dobrych warunków szybko się przywyka. Szczęśliwej drogi Dziewczyny !

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Gwiazdeczko - trzymaj się dzielnie!

 

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Na dobry dzień zaglądam. happy.gif

Teraz cierpliwie czekamy, jak się wszystko ułoży. Gwiazdka i tak jest już nasza.0heart.gif 

 

58 minut temu, Havanka napisał:

Będzie dobrze ! Gwiazdka zna Ewu a w schronie zahartowała sie na ekstremalne warunki, wiele przetrzymała. Obawiam się tylko, jak zniesie podróż pociągiem. U kikou nie przewiduję problemów, bo do dobrych warunków szybko się przywyka. Szczęśliwej drogi Dziewczyny !

 

46 minut temu, anica napisał:

papa2.gif Spokojnej podróży... Czekamy....

 

35 minut temu, Radek napisał:

Żeby tylko podróż dobrze minęła. Powodzenia. 

 

Kochani ja wiem, Gwiazdka zna ewu, ewu Gwiazdkę, podroż minie, ale i tak jakoś się martwię, jak mała Gwiazdka to zniesie, bo coś mi się wydaje, że pociągiem, to ona jeszcze nie podróżowała, ... boję się, czy psica nie ma jakiś przypadłości  w podroży...

 

ale tfu, tfu, musi być dobrze i będzie !

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, MALWA napisał:

 

 

 

 

 

Kochani ja wiem, Gwiazdka zna ewu, ewu Gwiazdkę, podroż minie, ale i tak jakoś się martwię, jak mała Gwiazdka to zniesie, bo coś mi się wydaje, że pociągiem, to ona jeszcze nie podróżowała, ... boję się, czy psica nie ma jakiś przypadłości  w podroży...

 

ale tfu, tfu, musi być dobrze i będzie !

będzie, będzie!... najwyżej ręczniki papierowe pójdą w ruch57.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani, ostatecznie skarbnikiem suczki będzie elik !!!   

 

                                                                                 HURRRRRRRRRRRRRRRRRRA   !!!

 

Konto do wpłat już mam i zaraz rozsyłam zainteresowanym !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, MALWA napisał:

 

 

 

 

 

Kochani ja wiem, Gwiazdka zna ewu, ewu Gwiazdkę, podroż minie, ale i tak jakoś się martwię, jak mała Gwiazdka to zniesie, bo coś mi się wydaje, że pociągiem, to ona jeszcze nie podróżowała, ... boję się, czy psica nie ma jakiś przypadłości  w podroży...

 

ale tfu, tfu, musi być dobrze i będzie !

Jestem dobrej myśli.

Chociaż przyznam, że stres mnie zżera i nie mogę skupić się w pracy.

Najważniejsze, że Gwiazdeczka raz na zawsze opuści schronisko.

Czy wiadomo o której Basia ma odebrać Gwiazdeczkę?

Link to comment
Share on other sites

Uff... Auto...

Też ciągle myślę, o Gwiazdce. Co ona teraz przeżywa, biedna. Ale tak musi być.

Psy mają instynkt i Gwiazdeczka na pewno czuje, że z naszą Ewu nie stanie się jej nic złego.happy.gif

Mocno trzymam kciuki cały czas

Eliku, jesteś kochana, bo zgodziłaś się być Skarbnikiem Gwiazdki, chociaż prowadzisz księgowość już tylu psiakom na Dogo. 0heart.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...