Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

1 godzinę temu, ewu napisał:

Gwiazda może w każdej chwili jechać. Możemy sami zrobić sterylkę , schron zwróci ew. 130 zł.

   Noooo kamień z serca :)      5a60b40a5066a_tacz.gif.212dc9ed7783bf771ab3a81701435171.gif

58 minut temu, Havanka napisał:

No i super !

Super, super :)

43 minuty temu, Elisabeta napisał:

Gwiazdeczko, szykuj się do drogi...

... i opuść te okropne progi!

17 minut temu, MALWA napisał:

Super, to ustalam transport

Najlepiej helikopter :)  Coby jak najszybciej :)

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, ewu napisał:

Jeśli niczego nie załatwię to ją jutro zatargam pociągiem do Wrocławia.

Basiu zalatwiaj ile mozesz.

Jesli Gwiazdka trafi do Ulvehin, to ona moglaby w sobote zawiezc suczke do kikou.

Jeszcze mam tel do osoby, ktora ostatnio wiozla Nele, ale niestety nie odbiera.

Bardzo licze na weekend.

W tygodniu wiadomo jak jest, wiekszosc prcuje i nie da rady targac psa na drugi koniec. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Basiu zalatwiaj ile mozesz.

Jesli Gwiazdka trafi do Ulvehin, to ona moglaby w sobote zawiezc suczke do kikou.

Jeszcze mam tel do osoby, ktora ostatnio wiozla Nele, ale niestety nie odbiera.

Bardzo licze na weekend.

W tygodniu wiadomo jak jest, wiekszosc prcuje i nie da rady targac psa na drugi koniec. 

Jak pisałam najwyżej pojadę pociągiem. Miałam jutro rano pomóc odwieźć córkę i dzieci na samolot i podrzucić elik rzeczy na bazarek ale najwyżej pojadą sami a elik wyślę paczkę. Gwiazda jest priorytetem.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Jak pisałam najwyżej pojadę pociągiem. Miaam jutro rano pomóc odwieźć córkę i dzieci na samolot i podrzucić elik rzeczy na bazarek ale najwyżej pojadą sami a elik wyślę paczkę. Gwiazda jest priorytetem.

Jesteś ... Jedna, Jedyna na całym Świecie, buziakbuziak.gif

Szerokości ,dziewczynyheej.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Jak pisałam najwyżej pojadę pociągiem. Miaam jutro rano pomóc odwieźć córkę i dzieci na samolot i podrzucić elik rzeczy na bazarek ale najwyżej pojadą sami a elik wyślę paczkę. Gwiazda jest priorytetem.

Basiu, jak zawsze jestem pełna podziwu i uznania dla Ciebie, ale nie możesz przedkładać psich spraw nad życie rodzinne

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Jak pisałam najwyżej pojadę pociągiem. Miałam jutro rano pomóc odwieźć córkę i dzieci na samolot i podrzucić elik rzeczy na bazarek ale najwyżej pojadą sami a elik wyślę paczkę. Gwiazda jest priorytetem.

Basiu dziekuje za to co robisz dla Gwiazdki !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...