Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Tysiu naprawdę robisz tyle że... już się chyba więcej nie da! ja jednak chyba wierzę w szczęście Gwiazduni i w to że w końcu, ktoś spojrzy! i zobaczy!glupek.gif    jutro będzie u mnie  Ulv, podpytam czy nie wybiera się do Kikou? może się uda ,że pojedzie i porobi jakieś jeszcze zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Tysiu naprawdę robisz tyle że... już się chyba więcej nie da!(...)    jutro będzie u mnie  Ulv, podpytam czy nie wybiera się do Kikou? może się uda ,że pojedzie i porobi jakieś jeszcze zdjęcia?

Oj da... jestem leniem :) Np. mam rozdział licencjatu do oddania w piątek, nie mam ani zdania :) a w międzyczasie mam 2 egzaminy i kolokwium, i kilka zaliczeń przedmiotów... hihi, a ja mam czas na dogo. Czyli jednak się da, tylko jestem zbyt leniwa.

Bardzo dobry pomysł, anica! Dopytaj koniecznie! 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Gwiazdko. happy.gif

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Oj da... jestem leniem :) Np. mam rozdział licencjatu do oddania w piątek, nie mam ani zdania :) a w międzyczasie mam 2 egzaminy i kolokwium, i kilka zaliczeń przedmiotów... hihi, a ja mam czas na dogo. Czyli jednak się da, tylko jestem zbyt leniwa.

Tysiu, do piątku jeszcze daleko... Dasz radę ze wszystkim. Będziemy Cię tu wspierać kciukami i ciepłymi myślami.  A lenistwo mi jakoś do Ciebie nie pasuje. Na pewno nie jesteś leniwa. happy.gif

Dobrej soboty dla Wszystkich.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Dzien dobry !

Dostalam informacje od kikou, ze Gwiazdeczka miala cieczke :(

 

....jak to możliwe?????? padłam....krzyk.gif

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Anica, Tysia, Nesiowata, Elisabeto - dziekuje, ze jestescie z sunia. :)

My dziękujemy Tobie ,Malwo że zaopiekowałaś się tą wspaniałą suniąbuziak.gif

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Oj da... jestem leniem :) Np. mam rozdział licencjatu do oddania w piątek, nie mam ani zdania :) a w międzyczasie mam 2 egzaminy i kolokwium, i kilka zaliczeń przedmiotów... hihi, a ja mam czas na dogo. Czyli jednak się da, tylko jestem zbyt leniwa.

Bardzo dobry pomysł, anica! Dopytaj koniecznie! 

Nasze ciepłe myśli będą z Tobąbuziak.gif

napiszę co powiedzaiła :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

....jak to możliwe?????? padłam....krzyk.gif

My dziękujemy Tobie ,Malwo że zaopiekowałaś się tą wspaniałą suniąbuziak.gif

Nasze ciepłe myśli będą z Tobąbuziak.gif

napiszę co powiedzaiła :)

Kofana jestes :)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, anica napisał:

....będzie u mnie  Ulv, podpytam czy nie wybiera się do Kikou? może się uda ,że pojedzie i porobi jakieś jeszcze zdjęcia?

o to by było super... Magda(Ulv) robi świetne zdjęcia psiaków, od jej fotki suczki z cukrzycą zaczela się przed kilkunastu laty moja "przygoda" z psimi staruszkami...

Ja za bardzo nie umiem ładnych zdjęć zrobić.. :-(

Jesli chodzi o Gwiazdkę ma sie w porzadku dziewczyna. Ale przez jej cieczke mynielismy 3 tygodnie piekła. Mamy niemal same samce, nawet jak panna byla osobno psi kawalerowie powariowali. Nawet kilka kastrowanych szalalo. Psiaki ktore funkcjonowały od lat zgodnie razem nagle poszalały i zwracały sie przeciwko sobie. Musieliśmy  wiekszość rozdzielać, znowu zamknięte wyły nawet w nocy do panny... Wściekałam sie strasznie na siebie, że zgodzilam sie wziąć niesprawdzoną dziewuszkę. 

No ale jakos minęło, teraz czekamy na sterylkę. :-)

20180519_162914_Film3-1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2018 o 17:25, Tyś(ka) napisał:

 Niestety, na zdjęcia nie mam pomysłu... Jak podziałać aby zachęcić ;(

...może nie narzekac ciągle że kiepskie...

To taka presja,  co zrobię suńkom jakąś fotke odrazu cała jestem w stresie że na pewno znowu nie taka jak trzeba i nawet boję sie wstawić...

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, kikou napisał:

...może nie narzekac ciągle że kiepskie...

To taka presja,  co zrobię suńkom jakąś fotke odrazu cała jestem w stresie że na pewno znowu nie taka jak trzeba i nawet boję sie wstawić...

Z dzisiaj zdjęcia są bardzo ładne :)
Kiepskie - czyli nieostre, a psiak jest daleko. ;) Albo kiedy psiak unika patrzenia w obiektyw, a zdjęcie go zniekształca. 
A narzekam tylko dlatego, że taka tutaj moja rola - jestem od ogłaszania, więc widzę jaka jest skuteczność danego ogłoszenia... przepraszam, nie miałam na celu Cię urazić albo straumatyzować :) Wstawiaj wszystko, co masz :) Czasem jest tak, że wydaje mu się, że zrobił beznadziejne zdjęcie, a z tego zdjęcia można wiele wyciągnąć.
Chyba każdemu tutaj zależy, aby Gwiazdka znalazła dom... więc nie bierz takich uwag personalnie.

Współczuję przeżyć z Gwiazdką... wszystko już wraca do normy w psim stadzie?


 

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam do informacji, że Gwiazdeczka miała cieczkę. Trudno uwierzyć, że takiego bestialstwa dopuścili się właściciela schronu. Tak bestialstwa, biorąc pod uwagę to co musiało się przez te lata dziać w boksach wokół boksu Gwiazdeczki , a także w jej boksie.

STRASZNE!

Spaprali kastrację małego samca, który na chwilę miał nieszczęście trafić do tego schronu, a przez 7 lat nie wysterylizowali biednej suczyny.  Potwory nie ludzie!!!

Dzięki kikou za odchudzenie Gwiazdeczki. Wygląda świetnie.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, MALWA napisał:

Kofana jestes :)

...zawstydzony.gif  najważniejsze ,żebyśmy się razem ,wzajemnie wspierały! :)

2 godziny temu, kikou napisał:

o to by było super... Magda(Ulv) robi świetne zdjęcia psiaków, od jej fotki suczki z cukrzycą zaczela się przed kilkunastu laty moja "przygoda" z psimi staruszkami...

Ja za bardzo nie umiem ładnych zdjęć zrobić.. :-(

Jesli chodzi o Gwiazdkę ma sie w porzadku dziewczyna. Ale przez jej cieczke mynielismy 3 tygodnie piekła. Mamy niemal same samce, nawet jak panna byla osobno psi kawalerowie powariowali. Nawet kilka kastrowanych szalalo. Psiaki ktore funkcjonowały od lat zgodnie razem nagle poszalały i zwracały sie przeciwko sobie. Musieliśmy  wiekszość rozdzielać, znowu zamknięte wyły nawet w nocy do panny... Wściekałam sie strasznie na siebie, że zgodzilam sie wziąć niesprawdzoną dziewuszkę. 

No ale jakos minęło, teraz czekamy na sterylkę. :-)

20180519_162914_Film3-1.jpg

.... no to chyba Magda już się nie przyda!  te zdjęcia są bardzo ładne!okok.gif

.... nawet się nie staram, wyobrazić sobie co musiałaś przejść z Gwiazdunią :(   .... co Gwiazdunia musiała przechodzić w schronisku :(

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Pozwoliłam sobie trochę pomodzić nad tymi zdjęciami et voilà! :)

gwiazdka.jpg.fc50b342945d05a005edfbefcc6a2666.jpg - osobiście to zdjęcie skradło mi serce :)
 

Jesteś Mistrzem!okok.gif

 

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, anica napisał:

 

.... no to chyba Magda już się nie przyda!  te zdjęcia są bardzo ładne!okok.gif

Przyda, przyda :) Im więcej zdjęć, tym można zrobić więcej ogłoszeń, a tym samym - większa szansa na to, że ktoś Gwiazdkę wypatrzy :)
A na zdjęcia to ja zawsze jestem "łasa".

Link to comment
Share on other sites

Kikou, fotografem nie jestem, ale zdjęcia są bardzo ładne. happy.gif Bardzo mi się podobają.

Gwiazdka wysmuklała i wypiękniała. Śliczna jest nasza Gwiazdunia. wub.gif 

Tysiu, jesteś szybka jak błyskawica. happy.gif Trzymam kciuki, żeby po ogłoszeniu z nowymi, pięknie "pomodzonymi" fotkami, Domek wypatrzył wreszcie swoją Gwiazdę.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jak jest cieczka to przynajmniej mamy pewność, że nie była sterylizowana. Niedługo minie i będzie można spokojnie sunię sterylizować.

Pewnosc jest, tylko nie rozumiem dlaczego przez 7 dlugich lat w schronie nie zadbano o to, by ja wysterylizowac.

Co przezywala ta sunia bedac w boksie z samcami i co inne samce siedzac obok w klatkach. Smutne to.....

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kikou napisał:

o to by było super... Magda(Ulv) robi świetne zdjęcia psiaków, od jej fotki suczki z cukrzycą zaczela się przed kilkunastu laty moja "przygoda" z psimi staruszkami...

Ja za bardzo nie umiem ładnych zdjęć zrobić.. :-(

Jesli chodzi o Gwiazdkę ma sie w porzadku dziewczyna. Ale przez jej cieczke mynielismy 3 tygodnie piekła. Mamy niemal same samce, nawet jak panna byla osobno psi kawalerowie powariowali. Nawet kilka kastrowanych szalalo. Psiaki ktore funkcjonowały od lat zgodnie razem nagle poszalały i zwracały sie przeciwko sobie. Musieliśmy  wiekszość rozdzielać, znowu zamknięte wyły nawet w nocy do panny... Wściekałam sie strasznie na siebie, że zgodzilam sie wziąć niesprawdzoną dziewuszkę. 

No ale jakos minęło, teraz czekamy na sterylkę. :-)

20180519_162914_Film3-1.jpg

 

7 godzin temu, kikou napisał:

20180509_200005_Film3-1-1-1.jpg

20180519_162929_Film3-1-1-1.jpg

20180519_163127_Film3-1.jpg

Zdjecia super!

Takie wiosenne, swieze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...