Jump to content
Dogomania

DLACZEGO BYŁEŚ DLA NAS TAKI OKRUTNY??CZTERY PORZUCONE SZCZENIACZKI, JEDEN ZE ZŁAMANĄ ŁAPKĄ. POMOCY!!!


Recommended Posts

18 minut temu, elik napisał:

Ale wtedy pyta czy wysłać,czy nie. Trzeba zaznaczyć, że wysłać. Ja też tak mam, żeby mnie jakiś oszust nie naciągnął na kilkadziesiąt złotych.

Nie pyta i nie wysyła. Próbuję, ale bez skutku. Eliku - poradź coś

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Tola napisał:

Nie pyta i nie wysyła. Próbuję, ale bez skutku. Eliku - poradź coś

Toliku :) dzięki za wiarę w moją wiedzę, ale niestety nic nie poradzę, choć bardzo bym chciała.  Być może Twój operator nie przewiduje umożliwienia posyłania SMS-ów, gdy jest blokada, albo tak ma Twój telefon. Może z innego telefonu spróbuj. Np z telefonu TZ-ta :)

Link to comment
Share on other sites

Chyba mnie wywołałaś do tablicy, bo skończyłam prace różne i miałam pisać. Maluszki teraz będą miały 2 odrobaczanie, , w przyszłym tygodniu zaraz na początku szczepienie i koło środy - do domów.

Ayla i Leia mają w zasadzie domki. Leia juz praktycznie jest umówiona na odbiór. Ayli domek nasza wolontariuszka jedzie w tym tygodniu sprawdzić.

Hera miała domek ale nie odesłał nam ankiety, a to u nas początek procedury - więc pewnie zrezygnował, nawet nie zdążyłam sie umówić na wizytę. W czwartek jade do kliniki, będą kolejne fotki.

Ahsoka coraz lepiej. Opatrunki sa regularnie wymieniane, nic się złego tam nie dzieje. 29.01 - ma kontrolny rtg - jak tylko dostane wstawię i opisze co widać.

 

Mamy rodzaj, bo wczoraj dojechały 2 kolejne szczeniaki, też suczki, a dzisiaj roczny malutki piesek, wywalony przy drodze  wczoraj wieczorem - grzebał w śniegu - taka mała bieda - dostał więc imię Olaf.

Nienawidzę ludzi.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, supergoga napisał:

Napisałam cały post, wstawiłam zdjęcia - i teraz zaglądam a tam nic nie ma..... Jutro jeszcze raz - nie mam juz sił.

Kochana supergoga, jesteś mocno ptrzemęczona. Wstawiłas i zdjęcia i opis, ale nie do tego watku :) Zaraz wstawię tu link do tamtego wątku, gdzie zostawiłas swoje posty.

EDIT

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wpis supergogi:

Maluchy wczoraj w klinice robiły za gwiazdy. STK - czyli telewizja kablowa nagrywała spot z apelem o pomoc w 1% dla naszej Fundacji (bo cienko wyglądamy) - a gwiezdnowojenne suczki roboły za gwiazdy. Bohaterką była rzecz jasna Ahsoka - łapka wygląda super, nie jest bolesna, krążenie utrzymane. Owszem, przeszkadza jej, chciałaby już pobiegać, bo siedzi w klatce sama, bez sióstr aby ograniczyć ruch i nie narażać na uraz.

Małe sie spodobały i trzymajcie kciuki bo może dom sie kolejny znajdzie.

Na razie w poniedziałek kolejne zdjęcie łapki Ahsoki i zobaczymy co dalej.

 

A oto gwiazda - Ahsoka...

 

5a6b78917d178_1-Kopia.JPG.c1099c5c5f539cbcbabc0dade5b16441.JPG

5a6b789587e73_2-Kopia.JPG.09a9bec2be187143859de26ae8badd82.JPG

5a6b78999bd85_3-Kopia.JPG.2f2f31f9db7cf38831dc3a4bd5695e0a.JPG

5a6b789d7f1a6_4-Kopia.JPG.f306f88b7428d4a299f3dc44c4141cad.JPG

 

I siostrzyczki - pełne energii. trudno je utrzymać w jednym miejscu.

Jak wszystko pójdzie dobrze w poniedziałek jada do DT. - a może niektóre do domu?

 

5a6b790575aa8_041-Kopia.JPG.a3445fd6f298259a72ab73216e2213a9.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...