Jump to content
Dogomania

DLACZEGO BYŁEŚ DLA NAS TAKI OKRUTNY??CZTERY PORZUCONE SZCZENIACZKI, JEDEN ZE ZŁAMANĄ ŁAPKĄ. POMOCY!!!


Recommended Posts

Jasna sprawa!!!!

 

I mam prosbę.

Osoba, która czasami wspiera nasza Fundacje, czyli Gruba Berta z Dogo zgłosiła mnie do plebiscytu Osobowość Roku Poznań 2017. W sumie nie chodzi o moja osobę wyłącznie, ale żeby zaznaczyć ważność zajmowania się sprawami zwierzaków, Ponoć jestem jedyna z tej branży.

Głosowanie polega na wysłaniu sms na podany pod sodem numer o podanej treści.

Jeśli uznacie za ważne żeby zaistniał tam zwierzolub, żeby zasygnalizować, że te tematy sa ważne i bardzo na czasie – proszę zagłosuj. Zaznaczmy, że problem zwierząt jest ważny.

Poniżej treść tej notki oraz dane do głosowania. Jeżeli uznacie za ważne – poproście przyjaciół i znajomych o oddanie głosu. Może roześlijcie na dogo wśród znajomych - trzeba wskazać, że ludzie walczący o dobro zwierząt także powinni się liczyć.

Pozdrawiam i dziękuję

Małgorzata

Małgorzata Galica, wolontariusz - prezes fundacji dla Zwierząt Animalia, nominowana za wieloletnią pracę charytatywaną - działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, walkę z przejawami znęcania sie nad zwierzętami, podejmowanie interwencji w obronie praw zwierząt, organizowanie akcji edukacyjnych służących budowaniu społecznej świadomości o prawach zwierząt, przyczynach oraz sposobach rozwiązywania problemu bezdomności. (GWC.210)

SMS pod nr 72355 o treści GWC.210

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2018 o 18:40, supergoga napisał:

Ja zupełnie nie rozumiem o co chodzi??? Nic  a nic

 

5 godzin temu, supergoga napisał:

. . . 2 sunie maja chętne domy, ale bliżej terminu adopcji znajdą sie kolejne, które prześwietlimy (zwłaszcza dla Lei - hihihi)

. . .

Czyżby  ??? zdziwekjpg.jpg.522a0e8e4169240f84a9d0acf0e951a8.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

W smsie zwrotnym masz kod e-wydania i link do strony z wynikami.

Tak mam adres strony oraz kod e-wydania  i pisze, że mam wejść na prasa24.pl ale nie ma tam miejsca, gdzie mogłabym wpisać ten kod. Ale to najmniej ważne :) Tak tylko zapytałam skąd wiesz, że twój głos ma nr 19 :) Oddałam głos, a o to chodziło :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2018 o 22:53, supergoga napisał:

Jasna sprawa!!!!

 

I mam prosbę.

 

 

Osoba, która czasami wspiera nasza Fundacje, czyli Gruba Berta z Dogo zgłosiła mnie do plebiscytu Osobowość Roku Poznań 2017. W sumie nie chodzi o moja osobę wyłącznie, ale żeby zaznaczyć ważność zajmowania się sprawami zwierzaków, Ponoć jestem jedyna z tej branży.

 

Głosowanie polega na wysłaniu sms na podany pod sodem numer o podanej treści.

 

Jeśli uznacie za ważne żeby zaistniał tam zwierzolub, żeby zasygnalizować, że te tematy sa ważne i bardzo na czasie – proszę zagłosuj. Zaznaczmy, że problem zwierząt jest ważny.

 

Poniżej treść tej notki oraz dane do głosowania. Jeżeli uznacie za ważne – poproście przyjaciół i znajomych o oddanie głosu. Może roześlijcie na dogo wśród znajomych - trzeba wskazać, że ludzie walczący o dobro zwierząt także powinni się liczyć.

 

Pozdrawiam i dziękuję

 

Małgorzata

 

Małgorzata Galica, wolontariusz - prezes fundacji dla Zwierząt Animalia, nominowana za wieloletnią pracę charytatywaną - działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, walkę z przejawami znęcania sie nad zwierzętami, podejmowanie interwencji w obronie praw zwierząt, organizowanie akcji edukacyjnych służących budowaniu społecznej świadomości o prawach zwierząt, przyczynach oraz sposobach rozwiązywania problemu bezdomności. (GWC.210)

 

SMS pod nr 72355 o treści GWC.210

 

 

 

 

Dnia 20.01.2018 o 00:59, elik napisał:

Ja głosuję i życzę zwycięstwa  :)

 

Dnia 20.01.2018 o 08:29, Anula napisał:

Ja też zagłosowałam.Powodzenia.

 

Dnia 20.01.2018 o 10:20, Alaskan malamutte napisał:

Zagłosowane!!! Wygranej życzę!

 

Dnia 20.01.2018 o 11:14, UlaFeta napisał:

Zaglosowane:)

Nalezy Ci się jak psu micha:))))))♡ 

 

 

Dnia 20.01.2018 o 11:47, Dusia-Duszka napisał:

Powodzenia, mój głos był nr 19.

Ja gratuluję, życzę wygranej i bardzo chce zagłosować, ale od wczoraj dostaje info, ze nie można wysłać wiadomości :(

 Co jest nie tak?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Dusia-Duszka napisał:

Może masz blokadę na wychodzące płatne. 

Ale wtedy pyta czy wysłać,czy nie. Trzeba zaznaczyć, że wysłać. Ja też tak mam, żeby mnie jakiś oszust nie naciągnął na kilkadziesiąt złotych.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję. Ponoć wszystko jest dobrze z tym numerem. Dzisiaj też z mojej pracy sie parę osób uaktywniło. Można głosować kilka razy, więc czytałam właśnie że sa nawet kilkukrotne głosowania.

To ważne tak jak pisałam nie ze względu na mnie - bo nic z tego nie mam osobiście, ale z uwagi na temat....

Jeszcze raz dziękuję za każdy głos na prozwierzęce działania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...