Jump to content
Dogomania

Baron Madra Rua


kropi124

Recommended Posts

Nowe Dogo :D

 

Cały tydzień mamy w biegu, z racji tego że już za 3 tygodnie będziemy na swoim M2.

Młody z Raptorem byli dzisiaj na szczepieniach. Baron  jest drobnym szczeniakiem ale wszystko jest oki.  U Raptora jest podejrzenie chorej tarczycy, w kwietniu robimy dokładne badania.  Będzie czekała nas jeszcze nauka zostawania w klatce. Musimy wytrzymać tak 2 tyg.

DSC_0010.jpg

DSC_0018.jpg

DSC_0020.jpg

DSC_0064.jpg

DSC_0071.jpg

Link to comment
Share on other sites

No właśnie on sie błyszczy ale tak naprawdę ma jeszcze tą matową szczenięcą sierść. 

Co to była za noc... Mały ciągle chciał sie bawić, Raptor zabrudziła nam pokój tak smierdząco że o 2 w nocy wstaliśmy na sprzatanie. Musiała się cholera nawpychać czegoś na prawdę okropnego- smród nie podobny do niczego.

Link to comment
Share on other sites

Raptorowi przeszło :D  całe szczęście. OJ pamiętam kuwete po kocurze :/\ okropne...

Jaki jest mały? Ciężko powiedzieć. Jest na pewno psem odważnym, towarzyskim, przyjacielskim do porzygu i pewny siebie. Próbuje już łamać granice które były od pierwszego dnia, ale o ile mi może wejść na głowę tak przy reszcie mu to nie wychodzi. 

W tygodniu jak poprawi sie nam pogoda to ruszamy do miasta do parku na specjalizację i posłuszeństwem. Bo w terenie nie ma takie problemu ale przy innych sytuacjach już jest różnie 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2018 o 16:57, kropi124 napisał:

Raptorowi przeszło :D  całe szczęście. OJ pamiętam kuwete po kocurze :/\ okropne...

Jaki jest mały? Ciężko powiedzieć. Jest na pewno psem odważnym, towarzyskim, przyjacielskim do porzygu i pewny siebie. Próbuje już łamać granice które były od pierwszego dnia, ale o ile mi może wejść na głowę tak przy reszcie mu to nie wychodzi. 

W tygodniu jak poprawi sie nam pogoda to ruszamy do miasta do parku na specjalizację i posłuszeństwem. Bo w terenie nie ma takie problemu ale przy innych sytuacjach już jest różnie 

Z tymi granicami i sprawdzaniem na ile może sobie pozwolić poczekaj tylko do okresu buntu. Blu w wieku około 8 miesięcy zaczął się nagle tak zachowywać, ze go nie poznawałam. Sprawdzał mnie na każdym kroku, w ogóle przestał na komendy reagować to był ciężki okres....

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że bedzie łatwiej. 

Zresztą już mnie łapią myśli że sobie nie poradzimy na wystawie.  Ja mało z nim ćwiczę bo po prostu nie ma kiedy. Jak już jest moment to nas coś rozprasza. 

Zresztą mały inaczej zachowuje sie przy sukach a inaczej sam na sam ze mną.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, kropi124 napisał:

Niby tak, ale wiesz jak od małego będzie ładnie stał to może później coś osiągniemy.

Ja jak tak patrzę z boku na to wszystko to mam wrażenie że jak pies nie jest jakiś wybitnie niedorobiony to już samym jeżdżeniem dużo osiągnie. 

U nas jest tak, że Blu potrafi całkiem ładnie stać, ale pod warunkiem że nie ma w około psów z którymi nie zdążył się jeszcze przywitać także na wystawie może być ciekawie hahahah

Ale fakt. On nie był pod wystawy kupiony i w sumie dalej nie wiem czy nawet jeżeli pójdzie nam jakoś w miarę to nie będzie to nasza pierwsza i ostatnia wystawa. 

 

A wy na naukę macie jeszcze dużo czasu. Rudy jest jeszcze młodziutki.  Myślę, że nie ma co przesadzać żeby mu się jeszcze to nie znudziło za szybko :P

Link to comment
Share on other sites

Baaaardzo szybko. Jak tak patrze na niego to zmienia się dokładnie co tydzień. Niestety dużo pracuje i takie zmiany są bardzo widoczne. 

Całe szczęście że psy nie odczuwają tak mojej nieobecności przez te 10 godzin i w miedzye czasie majae dodatkowy spacer. 

Jest ładna pogoda ale na minusie, zdjęcia robimy tylko że.. no właśnie musimy czekać z komputerem do przeprowadzenia się ://

Miejsca na dysku nie starczy :D 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jaki on śliczny :) Napatrzeć się nie mogę. Kiedyś miałam krótką fazę na swetry :)))
Niedługo przerośnie towarzystwo :D

 

Już je przerósł o jakieś 5 cm.  Mi setery sie podobały, były na mojej liście psów. A to że jest szybciej to czysty przypadek :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...