Jump to content
Dogomania

Dwa Pompony - Ptyś i Balbinka znalazły już swoje miejsce na ziemi. Powodzenia kochane maluszki!!!


Gabi79

Recommended Posts

I ja zaciskam kciuki, ale może jak się nie spodoba, to spodoba się Iwka, która teraz pomieszkuje u Murki? https://www.olx.pl/oferta/mikroskopijna-sunia-idealna-na-poduchy-CID103-IDqyhin.html Wątek na dogomanii też ma. :)

Przez Was śniło mi się, że ktoś mi podrzucił diabła tasmańskiego pod płot ;D niby pod ochroną, a nie było komu się nim zająć, więc się zaopiekowałam. :D

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

I ja zaciskam kciuki, ale może jak się nie spodoba, to spodoba się Iwka, która teraz pomieszkuje u Murki? https://www.olx.pl/oferta/mikroskopijna-sunia-idealna-na-poduchy-CID103-IDqyhin.html Wątek na dogomanii też ma. :)

Przez Was śniło mi się, że ktoś mi podrzucił diabła tasmańskiego pod płot ;D niby pod ochroną, a nie było komu się nim zająć, więc się zaopiekowałam. :D

 

No i dobrze. Nawet w nocy opiekujesz się zwierzętami. 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Dziewczyny uważajcie z tym tymczasowaniem gatunków chronionych :))) 

 

tosia1.jpg.c8a30ecce06ffc5d83ea773dad96ae89.jpg Tosia v Diabeł tasmański  Podobny obraz 

Po śmierci ostatniego wilka workowatego w 1936, diabła tasmańskiego objęto ochroną prawną w czerwcu 1941. 

p.s. Czy tylko ja tak mam?

Padłam na glebę ze śmiechu:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, ewu napisał:

Dawno się tak nie ubawiłam:):):):)

18 godzin temu, Gabi79 napisał:

Balbinka faktycznie diabeł tasmański!!!

18 godzin temu, uxmal napisał:

:))))))))))))))))) Ja to raczej szukałam w tym samym podgatunku... np czarno-białego Carin teriera - nie znalazłam, Więc pewnie i diabeł tasmański - mam nadzieję że tylko z wyglądu.

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Hihihi, to już wiem, jak można to wykorzystać do ogłoszeń :)

18 godzin temu, Poker napisał:

Widziałam diabełka tasmańskiego na żywo .Jest jeszcze bardziej podobny do suni niż ten na powyższym zdjęciu.

17 godzin temu, Radek napisał:

Super to porównanie zdjęć:)

17 godzin temu, anecik napisał:

TO  KOGO  JA  MAM  NA  TYMCZASIE??? :D  :D  :D

17 godzin temu, Poker napisał:

DIABEŁKA :)

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Przez Was śniło mi się, że ktoś mi podrzucił diabła tasmańskiego pod płot ;D niby pod ochroną, a nie było komu się nim zająć, więc się zaopiekowałam. :D

1 godzinę temu, kado napisał:

Padłam na glebę ze śmiechu:)

18 minut temu, maarit napisał:

Ja też :)

Uffff. Znaczy - nie tylko ja tak mam! :)))))))))) 

Radosnego śmiacia życzę wszystkim wielbicielom stworów! 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kado napisał:

Pompony,co tam u Was?

Pompony mają się dobrze chociaż Balbinka nie lubi Tycinki :( Musimy Tyćkę "chronić" > Dzwonił Pan  - jutro przyjedzie z rodziną poznać Balbinkę. Zobaczymy co tam w trawie piszczy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, anecik napisał:

Pompony mają się dobrze chociaż Balbinka nie lubi Tycinki :( Musimy Tyćkę "chronić" > Dzwonił Pan  - jutro przyjedzie z rodziną poznać Balbinkę. Zobaczymy co tam w trawie piszczy.

To trzymamy,żeby pozytywnie i obustronnie zapiszczało:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zaiskrzyło :)

Dom z ogrodem, szczelne ogrodzenie, Państwo po 50 - ce, naprzeciwko mieszka córka z białym westem. Mieli psiaki które odchodziły ze starości. Będą czekać aż będzie gotowa do adopcji - nie ma problemu z brakiem zachowania czystości chociaż Pompony coraz mniej leją :) Widziałam zdjęcia domu i ogrodu (ogrodzenia) więc wybiorę się na wizytę PA już z Balbiśką.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anecik napisał:

Zaiskrzyło :)

Dom z ogrodem, szczelne ogrodzenie, Państwo po 50 - ce, naprzeciwko mieszka córka z białym westem. Mieli psiaki które odchodziły ze starości. Będą czekać aż będzie gotowa do adopcji - nie ma problemu z brakiem zachowania czystości chociaż Pompony coraz mniej leją :) Widziałam zdjęcia domu i ogrodu (ogrodzenia) więc wybiorę się na wizytę PA już z Balbiśką.

To będą mieli ciućki w negatywie :) co białe - to czarne.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, anecik napisał:

Zaiskrzyło :)

Dom z ogrodem, szczelne ogrodzenie, Państwo po 50 - ce, naprzeciwko mieszka córka z białym westem. Mieli psiaki które odchodziły ze starości. Będą czekać aż będzie gotowa do adopcji - nie ma problemu z brakiem zachowania czystości chociaż Pompony coraz mniej leją :) Widziałam zdjęcia domu i ogrodu (ogrodzenia) więc wybiorę się na wizytę PA już z Balbiśką.

Ale super wieści!!!

Szacun za to, że chcą Balbinkę, a nie psiaka z pseudo!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...