Jump to content
Dogomania

Dwa Pompony - Ptyś i Balbinka znalazły już swoje miejsce na ziemi. Powodzenia kochane maluszki!!!


Gabi79

Recommended Posts

3 godziny temu, anica napisał:

Jakie słodziaki, słodkie!   troszeczkę im futerka 'wyczyścić'  i domki się będą biły o chłopaków :)  Gabrysiu ,kochana dziękuję za zaproszenie, niestety w tej chwili jestem zadeklarowana na maksa! nic na chwilę obecną nie jestem w stanie wyskrobać :(  ale będę odwiedzać chłopaków, jeśli tylko będę mogła, pomogę :)

Witaj anica u cudnych Pomponów!!!

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, teresaa118 napisał:

Oczarowaly, ale musze troche przystopowac. Moze w przyszlym miesiacu. Na wszelki wypadek poprosze o konto

Wcale się nie dziwię teresaa118, że maluchy Cię oczarowały.

Nr konta wysłałam, bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Gabi79 napisał:

Anulko, jeszcze raz pięknie dziękujemy za ujęcie Pomponów w bazarku!!!

Zapewne dużo pieniążków nie uzyska się ze sprzedaży ale zawsze coś.Grosik do grosika i............

Trzeba się dzielić z bidami jeżeli to jest możliwe.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

I ja się pojawiłam.
Ptyś jest totalnie "mój" :)  w lutym, jak jeszcze będa u anecik, coś ode mnie dostanie;).

Kojarzą mi się oba pompony z cain terierkami. :) Może miały na takie wyrosnąć... a troszkę inne urosły. Oj, ale i tak ludzie będa się o nie bić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

I ja się pojawiłam.
Ptyś jest totalnie "mój" :)  w lutym, jak jeszcze będa u anecik, coś ode mnie dostanie;).

Kojarzą mi się oba pompony z cain terierkami. :) Może miały na takie wyrosnąć... a troszkę inne urosły. Oj, ale i tak ludzie będa się o nie bić.

Witaj Tysiu!!!

Bardzo dziękujemy za oferowane wsparcie, obawiam się jednak, że do lutego słodziaki znajdą DS.

Jeśli znajdziesz chwilę, to za jakiś czas bardzo byśmy Cię prosiły o olx dla Pomponów.

Twoje ogłoszenia przynoszą psiakom szczęście.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

 

Jeśli znajdziesz chwilę, to za jakiś czas bardzo byśmy Cię prosiły o olx dla Pomponów.

Twoje ogłoszenia przynoszą psiakom szczęście.

Chętnie poogłaszam, ale nie wiem jak czasowo - przez najbliższe 3tygodnie mam sajgon na uczelni... ale postaram się zorganizowac chwilkę, chociaż aby ogłosić na olx.

Ojj, chciałabym żeby tak było zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Chętnie poogłaszam, ale nie wiem jak czasowo - przez najbliższe 3tygodnie mam sajgon na uczelni... ale postaram się zorganizowac chwilkę, chociaż aby ogłosić na olx.

Ojj, chciałabym żeby tak było zawsze :)

Super, z góry dziękuję w imieniu swoim i anecik.

Powodzenia na sesji!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj głowa mi pęka ze zmęczenia, ale na miejsce wyróżnionego ogłoszenia Yogusia wskoczyła Balbinka: https://www.olx.pl/oferta/malutka-cairn-terierowata-balbinka-cudowna-dziewczynka-CID103-IDrcw8R.html
 

Opis byle jaki bardzo, ale dzisiaj nie wymyślę lepszego... Jak wpadnę na lepszy, podmienię. Na razie nie chciałam marnować wyróżnienia.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dzisiaj głowa mi pęka ze zmęczenia, ale na miejsce wyróżnionego ogłoszenia Yogusia wskoczyła Balbinka: https://www.olx.pl/oferta/malutka-cairn-terierowata-balbinka-cudowna-dziewczynka-CID103-IDrcw8R.html
 

Opis byle jaki bardzo, ale dzisiaj nie wymyślę lepszego... Jak wpadnę na lepszy, podmienię. Na razie nie chciałam marnować wyróżnienia.

Tysiu, pięknie dziękujemy za olx!!!

Tekst jak zawsze świetny!!!

13 godzin temu, Radek napisał:

Na bazarku się zameldowałem:) Tylko w styczniu raczej w kieszeni nie za wiele. 

Witaj Radku!!!

Obecność na wątku i wsparcie duchowe także na wagę złota!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Dziewczyny uważajcie z tym tymczasowaniem gatunków chronionych :))) 

 

tosia1.jpg.c8a30ecce06ffc5d83ea773dad96ae89.jpg Tosia v Diabeł tasmański  Podobny obraz 

Po śmierci ostatniego wilka workowatego w 1936, diabła tasmańskiego objęto ochroną prawną w czerwcu 1941. 

p.s. Czy tylko ja tak mam?

Dawno się tak nie ubawiłam:):):):)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bogusik napisał:

Melduję się u cudnych Pomponów :)

 

6 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Dziękuję za zaproszenie do Pomponików, rzeczywiście kradzieje serc :) 

 

47 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Dziewczyny uważajcie z tym tymczasowaniem gatunków chronionych :))) 

 

tosia1.jpg.c8a30ecce06ffc5d83ea773dad96ae89.jpg Tosia v Diabeł tasmański  Podobny obraz 

Po śmierci ostatniego wilka workowatego w 1936, diabła tasmańskiego objęto ochroną prawną w czerwcu 1941. 

p.s. Czy tylko ja tak mam?

Boguski, Gusiaczku, Dusia-Duszka, witam Was serdecznie u Pomponów.

Balbinka faktycznie diabeł tasmański!!!

Dzisiaj nadeszły wpłaty od helli i renatki_, pięknie dziękujemy.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...