Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

7 minut temu, bou napisał:

ulżyło...kochana Parówka.:*

Nie podoba mi się nazwanie tej zmiany  - rozrostem...ale ja się zawsze do czegoś przyczepiam...poczekamy na wynik.

Moli - jesteś cudowna i najlepsza,dziękuję.

Gdy będzie wynik zadzwonią.

Profilaktycznie weszli z NTS...

Link to comment
Share on other sites

Tak na szybko... bo trochę się nazbierało...

Moli, DZIĘKUJĘ! Dziękuję TOZ Białystok za tak ogromne wsparcie! Są cudowni!

Wy wszyscy jesteście cudowni. Dziękuję, że jesteście.
Gdyby babulinka wiedziała, ile ma dobrych serc wokół siebie...

Właściciele psiaka, którzy adoptowali z tomaszowskiego kojca pieska Uszatka (teraz Karmelka) uparli się i chcieli wesprzeć moje bezdomniaki, więc do skarbonki Roxi poszła właśnie darowizna - i to niemała. Bardzo dziękuję! Ci ludzi też spadli mi z Nieba, naprawdę wspaniali. :)

Sklep oddał też pieniądze za legowisko (parę dni temu), dzisiaj więc złożyłam zamówienie z legowiskiem. Tym razem powinien być trafiony zakup, duże legowisko w kolorze, który ma odpędzić złe moce chorobowe ;) Ciemnoczerwony, w sumie to bordowy kolor. Legowisko kosztowało 69,- z przesyłka wyszło więc 82,99,- po zapytaniu pani Bernadety co zrobić z resztą pieniędzy zakupowych (12,01,-) powiedziała, żeby przelać dla babulinki na konto. Jednak czekam na przelew, bo Pani Bernadeta słysząc o kłopotach finansowych Roxi, w tym miesiącu jeszcze dodatkowo (!!!) przelała 100zł. OGROMNIE DZIĘKUJĘ :) Kwotę więc przeleję w całości.
Sklep odnotował już zakup, więc Moli@, na dniach czeka Cię paczka. 

Ludzie, ale Wy wszyscy jesteście cudni! Jejku!

Link to comment
Share on other sites

Po spacerku, śniadanku..., tablety z jedzonkiem w miseczce wciąga migiem ,)

Czuje się dobrze, wesoła, aktywna :).

 

Wczoraj, przygotowałam się do robienia zastrzyku - w puchowej kurtce ,), usiłowała uciec ale już nie kłapała ząbkami. Super panienka...:) Po "zabiegu" biegnie pod szafkę ze smaczkami ,)

 

Trzymamy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...