Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Powoli nadrabiam, bo ja ostatnio z doskoku...
Uzupełniłam więc pierwszą stronę, tzn. rozliczenie główne. Proszę, sprawdźcie, czy się zgadza.

Moli, a co z uszkiem Roxi? Pisałaś parę dni temu, że coś tam chyba się zaczyna dziać...? Byłaś może z tym u weta...? 


Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaglądają na wątek, piszą (niewiele nas) i/lub utrzymują finansowo Roxi. To dla mnie duuużo znaczy, bo nie ukrywam, że martwi mnie to, że nikt w sprawie Roxi nie dzwoni :( Proszę, piszcie na wątku, zaglądajcie.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyś(ka) napisał:

nikt w sprawie Roxi nie dzwoni

Po Roxi zadzwoni albo ktoś całkiem skromny, a tacy ludzie niełatwo decydują się na kontakt, albo ktoś, kto sam wygląda/czuje się na tyle mocno, że mu nie potrzebny medalowy charcik włoski do image'u

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, rozi napisał:

Po Roxi zadzwoni albo ktoś całkiem skromny, a tacy ludzie niełatwo decydują się na kontakt, albo ktoś, kto sam wygląda/czuje się na tyle mocno, że mu nie potrzebny medalowy charcik włoski do image'u

To czekamy... :( Ten ktoś musi być bardzo wyjątkowy.
Na razie ciiisza.

9 godzin temu, Moli@ napisał:

Zmiany na uszkach opanowane...

Roxi musi pochwalić się dziś pięknymi ucholkami :)

 

Wspaniale, bardzo się cieszę. I co to takiego było? Ile kosztowało Cię leczenie, pordratowanie uszka?

Z czego to łzawienie może wynikać? Nigdy się z tym nie spotkałam.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

To czekamy... :( Ten ktoś musi być bardzo wyjątkowy.
Na razie ciiisza.

Wspaniale, bardzo się cieszę. I co to takiego było? Ile kosztowało Cię leczenie, pordratowanie uszka?

Z czego to łzawienie może wynikać? Nigdy się z tym nie spotkałam.

Nic nie kosztowało... mam w domu maść w kremie o szerokim spektrum działania.

Z łzawieniem nigdy nie było problemów u innych psiaków a teraz u Misi i Roxi występuje. U Roxi nie jest obfite, ciągłe ale jest

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do pięknoty :)

Tyś, nie śmiałabym proponować innego imienia. Bo to nie tak, że mi przeszkadza. Opiekunka niech nazywa ją jak chce, Roxi ma super opiekę i młodnieje w oczach - to się liczy :) Co tam imię. Psina wygrała los na loterii, ot co.

Ja ogólnie nie lubię ludzkich imion u psów (tak mam Sonię, ale to nie ja nadawałam jej imię i za nim także nie przepadam ;P). Pies Roxi to mi się z yorczkiem kojarzy, albo innym maltanem czy shitzem ;))) Dlatego mi do niej nie pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2018 o 18:09, seramarias napisał:

Takie uchole to powód do dumy, cieszę się, że już wszystko z nimi ok. 

Ja również baaaardzo się cieszę :)

Dnia 7.03.2018 o 20:07, Moli@ napisał:

Nic nie kosztowało... mam w domu maść w kremie o szerokim spektrum działania.

Z łzawieniem nigdy nie było problemów u innych psiaków a teraz u Misi i Roxi występuje. U Roxi nie jest obfite, ciągłe ale jest

Moli... dziękuję :) 

Mam nadzieję, że i na łzawienie jakoś zaradzisz. Pewnie to dość uciążliwe, że tak jej oczka łzawią.

Dnia 7.03.2018 o 20:17, kiyoshi napisał:

Zaglądam do mojej deklarowiczki i doczytuje watek:)

Mój Fazi też ma takie łzawienie z oczu, ale wetka powiedziała, że to normalne, jak coś ustalicie to tez chętnie się dowiem o co chodzi..

A dla Roxi wysyłam głaski:)

Dziękuję za obecność i pamięć, kiyoshi :)

O widzisz, mojemu tylko od czasu do czasu łzawią. Chyba maltańczyki z łzawieniem miewają problemy.
 

Dnia 7.03.2018 o 20:42, Aldrumka napisał:

3.03 stan konta 1020,70 zł

wpłaty:  shoto 20 zł

Aldrumka 20 zł

wydatek: hotelik i amino biotin 261,45 zł

7.03 stan konta 799,25 zł

Dziękuję, że czuwasz nad finansami, Aldrumko :)

Dnia 7.03.2018 o 22:32, Chesti napisał:

Zaglądam do pięknoty :)

Tyś, nie śmiałabym proponować innego imienia. Bo to nie tak, że mi przeszkadza. Opiekunka niech nazywa ją jak chce, Roxi ma super opiekę i młodnieje w oczach - to się liczy :) Co tam imię. Psina wygrała los na loterii, ot co.

Ja ogólnie nie lubię ludzkich imion u psów (tak mam Sonię, ale to nie ja nadawałam jej imię i za nim także nie przepadam ;P). Pies Roxi to mi się z yorczkiem kojarzy, albo innym maltanem czy shitzem ;))) Dlatego mi do niej nie pasuje.

Dziękuję, że pamiętasz i zaglądasz :)

Chesti, suni i tak musze na poczekaniu wymyślić nowe imię do ogłoszeń, więc możesz zostać matką chrzestną :) Nic się przecież nie dzieje - tyle imion jest na tym świecie, że nie wszystkie muszą się każdemu podobać.

Dnia 9.03.2018 o 07:26, Moli@ napisał:

Wpłynęło na konto 07.03 - 261,45zł

250zł - PDT (luty)

11,45zł - (paragon 06.03) witaminy

Dziękuję :)

Dziękuję za potwierdzenie :)

13 godzin temu, anica napisał:

Moja stała za marzec dla Roxi ,poleciała :) ... drapanko za super, superowymi ucholami dla dziewczynki :)

Dziękuję, anico... :) 
Mnie tez jej uszka się bardzo podobają :)

12 godzin temu, Aldrumka napisał:

tak jest :)

odnotowuje wpłaty :

anica 20 zł

Dulska 20 zł

12.03 stan konta 839,25 zł

Dziękuję, wieczorem uzupełnię wpłaty na pierwszej stronie :)
Cieszę się, że nasza Roxulka jest na plusie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

100_3115.JPG

Ślicznotka z niej bez dwóch zdań :):*

No główkę ma do zacałowania :) 

2 godziny temu, anica napisał:

Prawda! :)  i jakie"mądre' ma spojrzenie! ... no te uchole do zakochania!  serduszka2.gif

i jeszcze ,szczęśliwego trzynastego, serdecznie życzę4.gif

Hihi, Roxi tutaj ma własny fanklub :) Oby do fanklubu dołączył Jej Człowiek jeszcze...

Dziękuję, anico... :)
Moja babcia zawsze powtarzała, że wtorek trzynastego jest najgorszy... :) że piątek przy wtorku się nie umywa :)

44 minuty temu, Moli@ napisał:

Miastowa panna na spacerku w lesie... :)

Nono... jaka wyprawa :)

I jak się Roxulka sprawowała w lesie? Ona sobie tak człap-człap, kroczek za kroczkiem maszeruje, czy jednak jest zainteresowana otoczeniem? Bo np. mój baaardzo ożywia się w lesie, lubi takie wyprawy, jest nie do poznania :)

Ojjj, ale błotko... straszne. :( nie macie drogi ugruntowanej do domu?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

 

Nono... jaka wyprawa :)

I jak się Roxulka sprawowała w lesie? Ona sobie tak człap-człap, kroczek za kroczkiem maszeruje, czy jednak jest zainteresowana otoczeniem? Bo np. mój baaardzo ożywia się w lesie, lubi takie wyprawy, jest nie do poznania :)

Ojjj, ale błotko... straszne. :( nie macie drogi ugruntowanej do domu?

Ciepło nic nie pada można wybrać się na dłuższy spacer.

Roxi nie jest przyzwyczajona do spacerów po łąkach / lesie dla niej to nowość... nie panikuje, ogląda wącha i nasłuchuje "dziwnych" nieznanych odgłosów.

Rozkręca się :)... już szczeka w grupie ,). Po chodniku, asfalcie porusza się szybko...biegnie.

 

Przez wieś biegnie asfaltówka ale mamy do pokonania około 150m drogi gruntowej pod dom...gmina obiecuje że coś z tym zrobi, utwardzi... pożyjemy zobaczymy ,)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Moli@ napisał:

Ciepło nic nie pada można wybrać się na dłuższy spacer.

Roxi nie jest przyzwyczajona do spacerów po łąkach / lesie dla niej to nowość... nie panikuje, ogląda wącha i nasłuchuje "dziwnych" nieznanych odgłosów.

Rozkręca się :)... już szczeka w grupie ,). Po chodniku, asfalcie porusza się szybko...biegnie.

Osobiście zazdroszczę, bo obecnie jestem bez psa i brakuje mi spacerów... a samemu to tak dziwnie :)

Dobrze, że nie panikuje... :) Chyba w ogóle jest dość zrównoważona?
Cudna sunia, ktoś będzie miał z niej pociechę.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Osobiście zazdroszczę, bo obecnie jestem bez psa i brakuje mi spacerów... a samemu to tak dziwnie :)

Dobrze, że nie panikuje... :) Chyba w ogóle jest dość zrównoważona?
Cudna sunia, ktoś będzie miał z niej pociechę.

Tak, jest zrównoważoną odważną panienką. Fajna psica :) i nie trzeba jej szukać starszego  opiekuna, w rodzinie z nastolatkami odnajdzie się bardzo dobrze ,)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Moli@ napisał:

Tak, jest zrównoważoną odważną panienką. Fajna psica :) i nie trzeba jej szukać starszego  opiekuna, w rodzinie z nastolatkami odnajdzie się bardzo dobrze ,)

I tak właśnie jest obecnie ogłaszana: psica niemal dla każdego :) Oby komuś się spodobała. 
Ładna z niej sunia - a jak jeszcze troszkę schudnie to już w ogóle.

Jestem wdzięczna wszystkim, którzy przyczynili się do dania szansy suni - a pomyśleć, że teraz siedziałaby w zamojskim schronie... o ile przeżyłaby mrozy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...