Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

14 godzin temu, anica napisał:

Tyś(ka) jesteś... kochanabuziak.gif biegiem się przywitam i lecę do pieska z raną w oku, ale jutro melduję się u suni i spróbujemy o nią powalczyć, zobaczymy co powie Kikou?  jestem tak zmęczona ,że nie mam nawet siły, złorzeczyć na panią ,sunieczksmutny.gif i, może ktoś mógłby zrobić bazarek? imienny? czy kilometrowy?

Dziękuję, że jesteś i chcesz ze mną powalczyć o sunieczkę...
Właścicielka - sama nie wiem, to trochę taka mentalność, a z drugiej strony skoro sama żyje w biedzie to może faktycznie lepiej że oddała sunię... bo nie stać ją było na leczenie... szkoda jedynie, że sunia musiała wylądować do gminnego (właściwie: miejskiego) kojca :(

Podłączam się do prośby o bazarek imienny... kilometrowy...? Jakikolwiek?
 

14 godzin temu, Jo37 napisał:

Będziemy pomagać staruszce.

Dziękuję! buziak.gif

14 godzin temu, elficzkowa napisał:

Dam 20 zł stałej dla staruszki od lutego.

BARDZO DZIĘKUJĘ! :)

14 godzin temu, Jo37 napisał:

Nie mogę nic zadeklarować bo Klara jest na razie wielką niewiadomą.

Doskonale Cię rozumiem... Jednak, proszę - zostań z nami na wątku :)

13 godzin temu, Dulska napisał:

Ja też dam 20 zł stałej

Ślicznie dziękuję!

13 godzin temu, b-b napisał:

Tysiu jestem u sunieczki.

Dam 10zł stałej. 

Przepraszam, że tylko tyle ale wiesz,że będę miała 3 psiaki i żaden nie ma pełnych deklaracji .

b-b... ! dziękuję! :)

Jesteś wspaniała...

12 godzin temu, elik napisał:

 

Na wątku Neli prosiłam MALWA, żeby popytała kikou czy mogłaby przyjąć sunię w takim razie napiszę, żeby już o to nie pytała.

Sunia też mi zapadła w serducho :(

 

Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie w sprawę.
Sunia taka biedna, nie mogę przestać o niej myśleć...

12 godzin temu, Chesti napisał:

Melduję się u sunieczki. 

 

Cieszę się, że banerek się przydał :) Chyba Cię nim trochę zmotywowałam do założenia staruszce wątku ^-^ ;)

Nie wiem czy to ta jej siwa mordka, co to wygląda jak mordka mojej Soni, czy ta jej smutna historia... No siedzi mi cały czas na serduchu ta psina.

Dziękuję Chesti, miło Cię tutaj widzieć.

Zdecydowanie mnie zmotywowałaś banerkiem. Pomyślałam, że do kompletu musi się pojawić wątek - i założyłam, mimo że mam w życiu i na studiach obecnie lekki kociokwik, a i to nie jest mój pierwszy wątek na dogomanii, który obecnie prowadzę.
Ja uwielbiam staruszki... a te oddane na stare lata do schroniska to już totalnie robią z moją duszą coś niesamowicie strasznego... chciałabym pomóc babince.

 

******

Na pierwszej stronie, w drugim poście spisałam deklaracje, które już padły. Obecnie mamy 50zł stałych.
Czekam na odpowiedź kikou o miejsce dla suni.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Ja bym w tym banerku na końcu zdania postawiła znaki zapytania - Jestem stara, chora i niepotrzebna ???

b3.jpg

Nie ma problemu, wszystkie moje banery można szybko zmodyfikować bo tak je zapisuję żeby można było zmienić tekst albo grafikę, bez potrzeby robienia wszystkiego od początku :) Na razie nie mam dostępu do komputera, ale na dniach wstawię i taką wersję :) 

Sugestie co do tekstów, kolorystyki itepe są mile widziane. Z jedną uwagą z mojej strony - baner nie powinien być przeładowany tekstem. Krótkie informacje i przyciągająca wzrok grafika działają najlepiej. Konkretne, pełne informacje są w końcu dostępne tuż po kliknięciu w baner. 

Tu akurat zasugerowałam się tym, że dla kobiety oddającej sunię, tak właśnie było... bez jakichkolwiek znaków zapytania :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, elik napisał:

Ja bym w tym banerku na końcu zdania postawiła znaki zapytania - Jestem stara, chora i niepotrzebna ???

b3.jpg

Dziękuję za sugestię :) Może coś w tym jest, chociaż mnie podoba się obecna wersja.

24 minuty temu, Madie napisał:

Tysia, jak znajdziecie domowe DT/hotelik to opłacę starowince 1 miesiąc. 

Madie...0heart.gif Jesteś CUDOWNA!
Wciąż szukam czegoś... 

18 minut temu, Chesti napisał:

Nie ma problemu, wszystkie moje banery można szybko zmodyfikować bo tak je zapisuję żeby można było zmienić tekst albo grafikę, bez potrzeby robienia wszystkiego od początku :) Na razie nie mam dostępu do komputera, ale na dniach wstawię i taką wersję :) 

Sugestie co do tekstów, kolorystyki itepe są mile widziane. Z jedną uwagą z mojej strony - baner nie powinien być przeładowany tekstem. Krótkie informacje i przyciągająca wzrok grafika działają najlepiej. Konkretne, pełne informacje są w końcu dostępne tuż po kliknięciu w baner. 

Tu akurat zasugerowałam się tym, że dla kobiety oddającej sunię, tak właśnie było... bez jakichkolwiek znaków zapytania :(

Chesti! Ty to jesteś pracowita duszyczka, dziękuję za banerek i jeszcze za chęci dostosowania się do uwag - mnie się podoba taki banerek, jaki jest. 

0vishenka_33.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Chesti napisał:

. . .

 

Tu akurat zasugerowałam się tym, że dla kobiety oddającej sunię, tak właśnie było... bez jakichkolwiek znaków zapytania :(

 

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za sugestię :) Może coś w tym jest, chociaż mnie podoba się obecna wersja.

. . .

Chesti! Ty to jesteś pracowita duszyczka, dziękuję za banerek i jeszcze za chęci dostosowania się do uwag - mnie się podoba taki banerek, jaki jest. 

0vishenka_33.gif

To była tylko moja uwaga :)

Link to comment
Share on other sites

Wieczorkiem zaglądam do sunieczki, Dziękując wszystkim dobrym serduszkom ,które odwiedzają sunię ,cieszę się ,ze Jesteście buzki.gif

.. cudownie ,że Madie opłaci pierwszy miesiąc, mamy zatem czas na rozniesienie zaproszeń, zebranie deklaracji i zorganizowanie jakichś bazarków :)  ja dołożę coś suni tylko na tą chwilę nie mogę podać kwoty, przepraszam :)  muszę się wywiązać z moich jeszcze nie spełnionych obietnic /Dianka ,to już mój wyrzut sumienia/  i zakończyć sprawę leczenia ,pieska z tą okropną raną w oku :(   jestem i będę u suni!  nie sposób jej zostawić....

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, anica napisał:

Wieczorkiem zaglądam do sunieczki, Dziękując wszystkim dobrym serduszkom ,które odwiedzają sunię ,cieszę się ,ze Jesteście buzki.gif

.. cudownie ,że Madie opłaci pierwszy miesiąc, mamy zatem czas na rozniesienie zaproszeń, zebranie deklaracji i zorganizowanie jakichś bazarków :)  ja dołożę coś suni tylko na tą chwilę nie mogę podać kwoty, przepraszam :)  muszę się wywiązać z moich jeszcze nie spełnionych obietnic /Dianka ,to już mój wyrzut sumienia/  i zakończyć sprawę leczenia ,pieska z tą okropną raną w oku :(   jestem i będę u suni!  nie sposób jej zostawić....

Ja również dziękuję za zaglądanie :)

Kochani, ja naprawdę sama nie dam rady.
Kto może porozsyłać zaproszenia na wątek?
Kto może popytać różne hoteliki, DT o miejsce?
A kto może stworzyć jakiś bazarek?

Dziękuję, że chcesz pomóc finansowo, dopiszę w deklaracjach jednorazowych, że coś :) 

13 godzin temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam w oczekiwaniu na wieści, czy jest dla suni  jakiś DT/hotelik

 

12 godzin temu, agat21 napisał:

Ja też mam nadzieję, że ciś się dla suni znalazło. Ona tam biedna przerażona w tym kojcu :(

Na razie odpowiada mi milczenie... Nikt mi nie odpowiedział o miejsce, a ja nie mam czasu pisać i szukać gdzieś dalej... :( nie wiem w sumie gdzie.., może hop!  ??
Ja przepraszam, założyłam wątek, wiem, ale od razu zastrzegłam, że jestem zabiegana... mam koniec semestru na uczelni,a  i milion zobowiązań :(.
 

12 godzin temu, Nadziejka napisał:

    Iskiereczko iskiereczko

 serce peka ...

 niechaj sie odmieni i Twoj los

 

Podoba mi się jak na suńkę wołasz... Iskierka... na razie pozwolę sobie suńkę nazywać Iskiereczką, by nie była bezimienną (co Wy na to?)... Bo iskierka nadziei się jeszcze tli, że jej pomożemy, prawda?

Dziękuję Nadziejko, że zaglądasz i ciepłe myśli wysyłasz. :)

15 minut temu, b-b napisał:

Tysiu wpisze ode mnie stałej 20zł

Mam nadzieję,że uda się pomóc małej.

Bardzo dziękuję! <3

Link to comment
Share on other sites

Może jeszcze Staruszkowo?

Krystyna Seemayer,

w_F0QQTmQi4.png
Informacje
Strona poświęcona bezinteresownej pomocy starym i schorowanym psom w "Staruszkowie", w Krzewiu Małym koło Olszyny.
 
w_F0QQTmQi4.png
Metryczka
Nasz adres: STARUSZKOWO, Krzewie Małe 27, 59-830 Olszyna
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, anecik napisał:

Może jeszcze Staruszkowo?

Krystyna Seemayer,

w_F0QQTmQi4.png
Informacje
Strona poświęcona bezinteresownej pomocy starym i schorowanym psom w "Staruszkowie", w Krzewiu Małym koło Olszyny.
 
w_F0QQTmQi4.png
Metryczka
Nasz adres: STARUSZKOWO, Krzewie Małe 27, 59-830 Olszyna

Pisałam, nie otrzymałam odpowiedzi :(

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj napisać do Ani, ona kocha staruszki, kiedyś na dogo prowadziła i wątek starych, niewidzialnych psów ze schronisk, a przy tym nasze tereny sa jej  bliskie  - ma suczki z naszego zamojskiego schroniska...

To tez hotelik, ale może się uda...

https://www.facebook.com/PrzystanekPsykoty/?hc_ref=ARTB8Y3NMu9YPymMXu05_DIUVvodVTDn1K5-qAyCW7GU_HrUj0avtTptl415GNnFHIc

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Spróbuj napisać do Ani, ona kocha staruszki, kiedyś na dogo prowadziła i wątek starych, niewidzialnych psów ze schronisk, a przy tym nasze tereny sa jej  bliskie  - ma suczki z naszego zamojskiego schroniska...

To tez hotelik, ale może się uda...

https://www.facebook.com/PrzystanekPsykoty/?hc_ref=ARTB8Y3NMu9YPymMXu05_DIUVvodVTDn1K5-qAyCW7GU_HrUj0avtTptl415GNnFHIc

Napisałam, baaaaardzo Ci dziekuję :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ala123 napisał:

Dowiedziałam się o suni i przyszłam. Ona nie może trafić do zamojskiego schroniska :(

Dziękuję Ci, ala123 za obecność.

Po weekendzie elficzkowa ma odwiedzić sunię... wiedzą w gminie, że nam zależy na niej :( Oby ją przetrzymali troszkę, nie oddali do schroniska :(
Mam zarezerwowane miejsce u Murki dla Kawusi - mam nadzieję, że się nie przyda (bo Kawusia znajdzie dom szybciej) i wtedy mogłaby na jej miejsce pójść Iskiereczka (jak ją ładnie nazwała Nadziejka). 

Szukam czegoś jeszcze, poprosiłam elik, żeby zapytała panią Ewę z Krakowa, gdzie jest Tyczunia, Benia i Tobiś o to, czy przyjęłaby mi Iskierkę.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Spróbuj napisać do Ani, ona kocha staruszki, kiedyś na dogo prowadziła i wątek starych, niewidzialnych psów ze schronisk, a przy tym nasze tereny sa jej  bliskie  - ma suczki z naszego zamojskiego schroniska...

To tez hotelik, ale może się uda...

 

JEST MIEJSCE! :)
Tylko problemem będzie odległość... transport...

I koszty... na razie mamy 70zł stałych deklaracji... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...