Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Dnia 28.02.2021 o 21:40, Aldrumka napisał:

Napisałam ... z trudem  licząc na to, że jeszcze dziewczyny tu zajrzą

 

Zaglądają pewnie tak jak ja jak tylko pojawi się nowy post.

Tylko co tu pisać. Za każdym razem jak tu wchodzę łzy mi płyną choć wiem ,że ona już tam biega szczęśliwa. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Szok...zagapiłam się...

Roxi...cudny uszatek...brakuje mi słów,tylko cos tak mocno ściska  serce z żalu...Żegnaj Dreptusiu,biegaj Tam radośnie.

Moli - wyrazy szacunku dla Ciebie,oraz - współczucia...

Link to comment
Share on other sites

To prawda, są takie pieski, dla mnie Roxi też taka była.

Nie wiem czemu, nie byłam u Roxi od początku (kiedy trafiłam na jej wątek już była szczęśliwa u Moli)  ale przychodziłam ją odwiedzać, jej wątek podnosił na duchu, taki happy end wśród ogromu psiego nieszczęścia. Kiedy przeczytałam że nagle umarła....ścisnęło mnie, kilka dni nie mogłam przyswoić tego faktu. Może nie tyle nie mogłam, co nie chciałam. 

Miała coś takiego w spojrzeniu, w wyrazie pyszczka.... Bardzo żal że nie mogła być szczęśliwa dłużej.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

Roxi, niedawno minął rok jak Cię nie ma... mam Cię w swoim sercu i dziękuję rozi, że przekonała mnie, żebym założyła wątek, poszukała dla Ciebie pomocy... ❤️ Pamiętam o Tobie, uszatko.

aa5936c21b2cbcd3med.jpg 100_5464.JPG

Moli@, jeszcze raz dziękuję Ci za opiekę nad Roxulką [*]. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Dzisiaj na pikniku psów schroniskowych spotkalam... Roxi. No łata w łatę, siwizna taka sama, tak samo długa... z takim cudnym ryjkiem i uszkami. Jak te sunię zobaczyłam to omal nie zemdlałam. Z wrażenia aż krzyknęłam, czym spłoszyłam opiekunkę suni. A ja introwertyk z natury jestem. No nie mogłam... jak żywa... 

Brakuje mi tej suni bardzo 😞 Wiem że miała wspaniałą końcówkę życia u Moli@, ale brakuje jej. Często o niej myślę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...