Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Podobny obraz
Składam wszystkim , Najlepsze życzenia, Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".
Link to comment
Share on other sites

Dziś kolejna wizyta w lecznicy. Obrzęk mniejszy - obrzęk na mięśniu pod skórą. Roxi podano antybiotyk - ostatni zastrzyk. Przed małą jeszcze wjazd do lecznicy na zdjęcie szwów. Miejsca po zszyciu ładnie zagojone, szwy suche - zostaną usunięte w terminie (środa/czwartek)

Faktura 35zł płatność przelewem

 

100_3403.JPG

100_3385.JPG

100_3386.JPG

100_3387.JPG

100_3389.JPG

100_3390.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, anica napisał:

Dzień doberek poŚwiętach, życzę Wszystkiego Spokojnego!mruga.gif  ... nadrabiam cały czas zaległości! ...

:)

O tak...spokoju i ładnej pogody, dość już tych mrozów, śniegu i deszczu. Rano przez bagażniki wchodziłam do samochodu, tylko ten zamek udało się otworzyć, pozostałe zamerzły (:... pierwszy raz tej zimy miałam co skrobać, nie w styczniu a w kwietniu ,)

Link to comment
Share on other sites

Ciocie, ja w tej chwili z totalnego doskoku :( U nas dzisiaj cieeeepło. A ja siedzę w notatkach we Wrocławiu, nawet krótko byłam w domu rodzinnym na świętach, ledwo patrze na oczy. 


Cieszę się, że Roxulka zaopiekowana. Zmartwił mnie obrzek, ale ważne, że mniejszy już... DZIĘKUJĘ, że czuwasz Moli. Dziękuję, że Aldrumka też czuwasz:) Jesteście wspaniałe! Wszystkie! :)

Telefon milczy :( Może trzeba zrobić plakat i poprzyklejać? może jakaś starsza osoba skusi się na naszą damę? Co Wy na to?


 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ciocie, ja w tej chwili z totalnego doskoku :( U nas dzisiaj cieeeepło. A ja siedzę w notatkach we Wrocławiu, nawet krótko byłam w domu rodzinnym na świętach, ledwo patrze na oczy. 


Cieszę się, że Roxulka zaopiekowana. Zmartwił mnie obrzek, ale ważne, że mniejszy już... DZIĘKUJĘ, że czuwasz Moli. Dziękuję, że Aldrumka też czuwasz:) Jesteście wspaniałe! Wszystkie! :)

Telefon milczy :( Może trzeba zrobić plakat i poprzyklejać? może jakaś starsza osoba skupi się na naszą damę? Co Wy na to?


 

Tyś(ka)  TY to dopiero jesteś WSPANIAŁA - gdzie nie zajrzeć to dwoisz się i troisz dla pieseczków

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Aldrumka napisał:

Tyś(ka)  TY to dopiero jesteś WSPANIAŁA - gdzie nie zajrzeć to dwoisz się i troisz dla pieseczków

Też tak uważamokok.gif ale takie plakaty... też?chyba? muszą jakoś przykuwać wzrok, trzeba by chyba ,gdzieś znaleźć jakąś inspirację? jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2018 o 23:05, Aldrumka napisał:

Tyś(ka)  TY to dopiero jesteś WSPANIAŁA - gdzie nie zajrzeć to dwoisz się i troisz dla pieseczków

Jak każdy tutaj :)
Niestety, czasu za mało i robię zdecydowanie mniej niż bym chciała...

Dnia 4.04.2018 o 10:16, anica napisał:

Też tak uważamokok.gif ale takie plakaty... też?chyba? muszą jakoś przykuwać wzrok, trzeba by chyba ,gdzieś znaleźć jakąś inspirację? jakieś pomysły?

Nie wiem, Ciociu... tak luźno rzuciłam pomysł... ja plakatów NIGDY nie robiłam, a i obecnie nawet nie mam czasu, aby przysiąść i pokombinować... ale skoro nas tutaj jest trochę to może ktoś ima się i tworzy plakaty? i mógłby stworzyć plakat?
Właśnie mi się przypomniało, że kiedyś kogoś prosiłam o zrobienie plakatu Pioruna, psiaka od dory... tylko nie pamiętam kto to był... a plakaty były ślicznusie... niech no tylko sobie przypomnę... to tyle lat już temu było...

3 godziny temu, anica napisał:

  Dzień dobry slonko.gif  słoneczko świeci, ciepło , radośnie się zrobiło, słoneczka wszystkim życzę! tego za oknem i w sercu  :)

To prawda, piękna pogoda :)
Ja właśnie tworzę biedronki na zajęcia dla dzieci :) I tęcze :) A najchętniej poszłabym na dłuuuugi spacer.

Roxi pewnie korzysta z pogody i się opala :)

Link to comment
Share on other sites

Roxi jeździła dziś na zdjęcie szwów :)

Pozbyła kubraczka, którym nie była oj nie była zachwycona ,)

Przed małą jeszcze kąpiel... po zabiegach odświeżyć i może porastać nowym włosem :)

 

po kulistym wiszącym tłuszczaku nie ma śladu...

100_3512.JPG

 

Po dużym rozlanym pozostał widoczny nadmiar skóry i tyci obrzęk delikatnie wyczuwalny - wetka zapewniała że za kilka dni zniknie.

100_3514.JPG

100_3522.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...