Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

 intensywnie myślę

Może jakoś wkręcisz   "Nawet nie wiesz, że to pies twoich marzeń! Pewnie nigdy nie widziałeś, nie znałeś takiego bezpretensjonalnego pieska, z którym po prostu podzielisz się tym, co masz, dasz kąt pod stołem, miseczkę zupy, trochę serca - to wystarczy. Roxi jest mądra, nie czeka na wymyślne zabawy z dziećmi, na dalekie wycieczki, kolorowe zabawki, puchate posłanko, kokardki - ona poznała ból i życie w nędzy, będzie szczęśliwa w spokojnym, dobrym domu i nie sprawi kłopotu, jeśli dostanie ciepłe spojrzenie i szacunek, który utraciła po śmierci swojego Pana."

czy coś w tym rodzaju

Link to comment
Share on other sites

Tyś(ka), w małej drzemie duży potencjał...jest sympatyczną rezolutną panienką ciekawą świata. Nie szukaj tylko osoby samotnej, starszej....Roxi odnajdzie się w rodzinie z nastoletnimi dziećmi.

Będzie śmigać na spacerkach... biegać za piłeczką :)

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, rozi napisał:

Może jakoś wkręcisz   "Nawet nie wiesz, że to pies twoich marzeń! Pewnie nigdy nie widziałeś, nie znałeś takiego bezpretensjonalnego pieska, z którym po prostu podzielisz się tym, co masz, dasz kąt pod stołem, miseczkę zupy, trochę serca - to wystarczy. Roxi jest mądra, nie czeka na wymyślne zabawy z dziećmi, na dalekie wycieczki, kolorowe zabawki, puchate posłanko, kokardki - ona poznała ból i życie w nędzy, będzie szczęśliwa w spokojnym, dobrym domu i nie sprawi kłopotu, jeśli dostanie ciepłe spojrzenie i szacunek, który utraciła po śmierci swojego Pana."

czy coś w tym rodzaju

Piękne! :) Wykorzystam do ogłoszeń na inne miasta.

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Tyś(ka), w małej drzemie duży potencjał...jest sympatyczną rezolutną panienką ciekawą świata. Nie szukaj tylko osoby samotnej, starszej....Roxi odnajdzie się w rodzinie z nastoletnimi dziećmi.

Będzie śmigać na spacerkach... biegać za piłeczką :)

 

Skoro tak to zmieniam opis ;) 

Zaczyna interesować się zabawkami?

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Piękne! :) Wykorzystam do ogłoszeń na inne miasta.

Skoro tak to zmieniam opis ;) 

Zaczyna interesować się zabawkami?

Roxi wchodzi w etap drugiej młodości...już nie chodzi z naburmuszoną minką nie warczy nie kłapie zębami do piesełów tylko zainteresowaniem przygląda się zabawom, naśladuje - bawi się szarpakiem :), w ogrodzie biega za nimi. Panna odzyskuje chęć życia.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Moli@ napisał:

Roxi wchodzi w etap drugiej młodości...już nie chodzi z naburmuszoną minką nie warczy nie kłapie zębami do piesełów tylko zainteresowaniem przygląda się zabawom, naśladuje - bawi się szarpakiem :), w ogrodzie biega za nimi. Panna odzyskuje chęć życia.

Niesamowite... :) Co robi miłość z psem :)
Ale myślisz, że lepiej szukać jej domu jako jedynaczka czy można skreślić informację o zaborczość?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Niesamowite... :) Co robi miłość z psem :)
Ale myślisz, że lepiej szukać jej domu jako jedynaczka czy można skreślić informację o zaborczość?

Ze spokojnym zrównoważonym pieskiem/suczką myślę że nie powinno być problemu.

Roxi nie miała chyba kontaktu z innymi psami ,) uczy się :)

Link to comment
Share on other sites

U nas nadal mroźno, rano minus 17 brrr. Ziemia namarźnięta więc Roxi wychodzi na krótkie spacerki. Czuje się dobrze apetyt dopisuje :)

Tłuszczaki są... na boczku "rozlany"  ten trochę się zmniejszył ale drugi umiejscowiony pod łapką nadal duży - kulisty jak piłka tenisowa. Umawiamy zabieg?

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ja jestem za tym, żeby umówić się na zabieg... chyba, że Darczyńcy uważają inaczej...

A Ty co o tym sądzisz, Moli@?
 

Jestem za zabiegiem.

Tłuszczaki są widoczne... pod łapką sporych rozmiarów a nie ma pewności że nie będzie rósł i zacznie przeszkadzać w chodzeniu

 

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

To wg mnie nie ma co czekać... :) Umawiaj proszę na zabieg. 

Sunia na razie jest niewidzialna dla ludzi :(

Termin zabiegu - 26.03 godzina 10:00, koszt około 300zł

Kupiłam małej witaminy żeby przyspieszyć odrastanie sierści

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Moli@ napisał:

Termin zabiegu - 26.03 godzina 10:00, koszt około 300zł

Kupiłam małej witaminy żeby przyspieszyć odrastanie sierści

Dziękuję za tak świetną opiekę :)

Do zabiegu jeszcze troszkę. Dobrze, że Roxi już umówiona.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2018 o 00:17, rozi napisał:

Może jakoś wkręcisz   "Nawet nie wiesz, że to pies twoich marzeń! Pewnie nigdy nie widziałeś, nie znałeś takiego bezpretensjonalnego pieska, z którym po prostu podzielisz się tym, co masz, dasz kąt pod stołem, miseczkę zupy, trochę serca - to wystarczy. Roxi jest mądra, nie czeka na wymyślne zabawy z dziećmi, na dalekie wycieczki, kolorowe zabawki, puchate posłanko, kokardki - ona poznała ból i życie w nędzy, będzie szczęśliwa w spokojnym, dobrym domu i nie sprawi kłopotu, jeśli dostanie ciepłe spojrzenie i szacunek, który utraciła po śmierci swojego Pana."

czy coś w tym rodzaju

Łał! Pięknie! ... taki talent ,Rozi kochana, pisz częściejokok.gif

Niesamowita ,przemiana! Roxi pięknieje, młodnieje! tak działa vit Mserce.gif Dziękujemy Moli buziak.gif

... ja jestem również Za zabiegiem!  uważam że zawsze decydujące słowo powinien mieć zawsze opiekun psa, przebywa z nim na co dzień ,widzi bolączki i potrzeby, jeśli Moli i Tyś(ka) decydują że tak ma być... to tniemy nie ma na co czekaćok2.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...