Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

10 minut temu, Moli@ napisał:

Dopytam w kwestii szczepienia, kaszel kenelowy najbardziej mnie interesuje...

Zbiorę informacje w jednym poście... mogę dopisywać ,)

... a ja będę z uwagą czytać, ponieważ ciągle mam wątpliwości jeśli chodzi o szczepienia? Tasia jedną ze szczepionek, dwa lata temu, bardzo odchorowała, kilka dni odmawiała jedzenia, wymioty i biegunka, więc jestem teraz ... ostrożnie ,obserwująca;) a kaszel kennelowy przechodziła również /pomimo szczepień/ we Wrocławiu w ubiegłym roku na śródmieściu, szalał wirus... chyba wszystkie psy znajomych miały ;(   z reguły kończyło się na trzydniowym antybiotyku, tylko Taksuni /bo kapało jej z nosa/ 'mądra' wetka aplikowała przez dwa tygodniekwasny.gif

Link to comment
Share on other sites

ROXI:

Waga 13 kg – przed szczepieniem zostanie zważona

Wiek: starsza sunia, moim zdaniem około 10 / 12lat.

Wzrost 33 cm. Długość: 74 cm (od czubka nosa do nasady ogona)

Zdecydowanie domowa ale nie kanapowa. Nie przyzwyczajona do brania na ręce, do zabawy z człowiekiem

Nie ma wprawy w chodzeniu po schodach.

Na smyczy była prowadzana sporadycznie. Na ogrodzonym terenie porusza się bez problemów, reaguje szybko na przywołanie.

Potrafi zachować się w samochodzie

Zdarzyły się dwie wpadki z siusianiem – będziemy obserwować.

Zaakceptowała nowe imię, reaguje na przywołanie w terenie.

Typowa jedynaczka – nie bawi się z psami, jest zazdrosna… miski broni! – będziemy obserwować.

Przyzwyczajona do domowego jedzenia. Wodę już pije. Lubi suchą karmę Pedigree

Ze strachu  gryzie!

Nie załatwia się prowadzona na smyczy (uczymy się)

 

Link to comment
Share on other sites

Ludzie nie mają pojęcia, jak cudownie się żyje z takim zwykłym, mądrym psem, co sam wie, co ma robić, pilnuje się, nie zawraca głowy, wystarczy mu miseczka i kąt na podłodze. No i przysmaki, ale to sama przyjemność dać takiemu przysmak. Przedwojenny piesek.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, rozi napisał:

Ludzie nie mają pojęcia, jak cudownie się żyje z takim zwykłym, mądrym psem, co sam wie, co ma robić, pilnuje się, nie zawraca głowy, wystarczy mu miseczka i kąt na podłodze. No i przysmaki, ale to sama przyjemność dać takiemu przysmak. Przedwojenny piesek.

oj, prawda! l

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, rozi napisał:

Część tylko w słoikach, bo za mało sosu, resztę zamrożę no i na dwa dni zostawię świeże.

Wklejam relację specjalnie dla Moli@ z podziękowaniem za zakupy i słoiki Kerusa.

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/2/10/10809699_DSC03511.JPG

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/2/10/10809701_DSC03512.JPG

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/2/10/10809700_DSC03516.JPG

Masz to wyczucie... nabyłam w Lidlu w promocji  mielone mięsko i zastanawiałam się co z niego wyczarować dla sierściuchów :)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Moli@ napisał:

Jasne że zrobię, fajny pomysł

Kula po sterylce i niemłoda, więc dałam dwa razy tyle ryżu (ugotowanego), co mięsa, można jeszcze kluseczkami potem rozprowadzić. Dałam też jajko, żeby się ścinały, jak wrzucam do wrzącej wody/sosu. I troszkę tartej bułki.

Próbowałam, dobre są  :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, rozi napisał:

Kula po sterylce i niemłoda, więc dałam dwa razy tyle ryżu, co mięsa, można jeszcze kluseczkami potem rozprowadzić. Dałam też jajko, żeby się ścinały, jak wrzucam do wrzącej wody/sosu. I troszkę tartej bułki.

Próbowałam, dobre są  :)

Wyglądają bardzo apetycznie :)

Zjedzą kurczaka dostaną kulki....  sklepy mogą rywalizować i robić takie fajne mięskowe promocje ,)

A we wtorek odbieram zamówione kosteczki schabowe z mięskiem dla urwisów... 5 kg tygodniowo dostają żeby nie przegiąć...ufff

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...