Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

19 minut temu, rozi napisał:

Bardzo się bała?

Była zestresowana...zapakowałam do samochodu... spacer w mieście ( do chodzenia na smyczy nie jest przyzwyczajona), nieznane "nachalne"psy w lecznicy - ząbki na przywitanie pokazywała. Do zdjęcia trzeba było zabezpieczyć pyszczek - gryzie ,) Gryzelda. Z lecznicy odebrałam wybudzoną po kroplówce/płukaniu.

Tu, w prowizorycznym kagańcu już po zdjęciach

 

100_2492.JPG

Link to comment
Share on other sites

W nocy spała... zrobiła siusiu - rano znalazłam dużą kałużę ( po kroplówce nie dziwię się ).  Biedna patrzyła z lekkim strachem w oczach - nie będzie krzyczeć.

Trochę drepcze, zjadła śniadanie - ryż na mleku :)

Kubraczek suchy, czyli z raną nic się nie dzieje

 

100_2526.JPG

 

Zdecydowanie mleczna panna, mleko na łapkach - łapczywie piła :)

100_2525.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Może miała krowę? Bo nie sądzę, żeby ktoś specjalnie dla psa mleko kupował.

Nie musieli specjalnie kupować, są ludzie którzy nie wyobrażają sobie dnia bez zupy a tu chyba ktoś jadał mleczne, pił mleko i dzielił się z Roxi :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Moli@ napisał:

Nie musieli specjalnie kupować, są ludzie którzy nie wyobrażają sobie dnia bez zupy a tu chyba ktoś jadał mleczne, pił mleko i dzielił się z Roxi :)

Ano tak. Zapomniałam, że ludzie takie rzeczy jedzą  :)  Mmm... owsianka mi się przypomniała, chyba sobie kiedyś ugotuję.

Link to comment
Share on other sites

Dzielna Roxi :)

W nocy sypnęło śniegiem...rano za łopatę Roxi nie może brodzić w zaspach :)

Panienka w jamniczym sweterku, odwrotnie założonym zabezpieczając brzuszek.

Uxmal zakupiła dla Roxi kubraczek, szyty na miarę... dziś przesyłka ma wyruszyć do nas od producentki.

Ślicznie dziękujemy :)

 

100_2531.JPG

100_2530.JPG

100_2532.JPG

100_2536.JPG

100_2539.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Roxi zjadła kolację, na wieczornym wyjściu chwilę spacerowała załatwiła sprawy i kierunek dom. Grzeczna dziewczynka.

Jest wynik biopsji...OK, na szczęście to tylko komórki tłuszczowe. Fakturka  do odbioru w poniedziałek.

Kupiłam małej obrożę od kleszczy (paragon)

 

100_2547.JPG

100_2548.JPG

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj podałam antybiotyk w zastrzyku, musiałam założyć kaganiec.

Z karmieniem niezły "ubaw"... zupa mleczna - podstawa. Była karmiona z ręki - kanapeczki, kiełbaska, mięsko w malutkich kawałeczkach. Nawet duże ilości mięsa z ryżem czy makaronem zjada jednym zębem.

Pije tylko wodę z dodatkiem mleka. Kupki ładne.

Widzę że kaftanik przeszkadza (nigdy nie była ubierana) na szczęście nie ściąga, nie gryzie. Kaftaniki suchy, raną się nie interesuje.

Nosek chłodny wilgotny, odpukać jest OK :)

100_2553.JPG

100_2552.JPG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Roxi dzień zaczyna około 5... spacer i grzecznie czeka na   śniadanko - zupa mleczna (już wiem że lubi z ryżem, manną ). Obiad około 12... serwuję mięsko np mielony kotlet połączony z Doliną Noteci do tego ryż lub makaron (bardzo rozgotowany) całość rozdrobniona ,)

No to znamy niektóre nawyki opiekunów :)

 

 

100_2556.JPG

 

Biedna panienka... strata domu, opiekunów...to dla niej straszne przeżycie (:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Moli@ napisał:

Z karmieniem niezły "ubaw"... zupa mleczna - podstawa. Była karmiona z ręki - kanapeczki, kiełbaska, mięsko w malutkich kawałeczkach. Nawet duże ilości mięsa z ryżem czy makaronem zjada jednym zębem.

Czyli miała pana który kochał i dbał na tyle na ile potrafił. A babsko ją tak po prostu... bach do schronu. Biedna sunia :(

Moli@, skąd takie wnioski co do wcześniejszego sposobu karmienia? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...