Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

31 minut temu, anica napisał:

Tysiu, kluseczki Ci się nie podobają?

Mam takie dziwactwo, że na widok klusków, od razu w głowie mam obraz otłuszczonych narządów (zwłaszcza serca), obciążonych stawów i widzę sporą listę konsekwencji posiadania figury kwadratu/prostokąta, ciężko więc aby mi się takie spaśluszki podobały :) Roxi na zdjęciach nie wygląda tragicznie, ale jednak troszkę do zrzucenia ma ;).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Płuca czyste. Na płytce mam zgrane dwa zdjęcia - płat prawy i lewy

Z dwóch pozostałych guzów pobrano materiał do badania - biopsje. Ewentualny zabieg za 2/3 miesiące.

Po przygotowaniu pola operacyjnego ukazały się dwie długie blizny po zabiegach. Sprawdzono, była sterylizowana wcześniej - macicy brak

Ząbki ładne tylko na kłach był kamień i został usunięty.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za relacje, bo siedziałam jak na szpilkach.

Kochana babcia... czyli rozumiem, że teraz pozbyto ją jednego guza? A reszta za jakiś czas...?
To ciekawe, że była sterylizowana... u nas to nieczęsta praktyka...

Prześlij proszę, Moli@ dane do przelewu do lecznicy Aldrumce, to od razu zapłacimy, za biopsję też.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za relacje, bo siedziałam jak na szpilkach.

Kochana babcia... czyli rozumiem, że teraz pozbyto ją jednego guza? A reszta za jakiś czas...?
To ciekawe, że była sterylizowana... u nas to nieczęsta praktyka...

Prześlij proszę, Moli@ dane do przelewu do lecznicy Aldrumce, to od razu zapłacimy, za biopsję też.

 

Za biopsję proszę jeszcze nie płacić, czekamy na fakturę/numer, żeby nam nic nie zginęło :).

Blizny ma bardzo długie... u nas nikt przy zabiegach sterylizacji nie robi takich cięć i dlatego dokładnie sprawdzili.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Moli@ napisał:

Za biopsję proszę jeszcze nie płacić, czekamy na fakturę/numer, żeby nam nic nie zginęło :).

Blizny ma bardzo długie... u nas nikt przy zabiegach sterylizacji nie robi takich cięć i dlatego dokładnie sprawdzili.

Może ona była  z zamojskiego schroniska...

 Przy aborcyjnych sterylkach robią takie długie cięcia, moja Florka zabrana ze schronu tez ma taką bliznę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2018 o 10:43, Tyś(ka) napisał:

Mam takie dziwactwo, że na widok klusków, od razu w głowie mam obraz otłuszczonych narządów (zwłaszcza serca), obciążonych stawów i widzę sporą listę konsekwencji posiadania figury kwadratu/prostokąta, ciężko więc aby mi się takie spaśluszki podobały :) Roxi na zdjęciach nie wygląda tragicznie, ale jednak troszkę do zrzucenia ma ;).

Oj!.. żebym ja miała...takie dziwactwa! Tysiu da radę się tego wyuczyć?zawstydzony.gif

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Moli@ napisał:

Za biopsję proszę jeszcze nie płacić, czekamy na fakturę/numer, żeby nam nic nie zginęło :).

Blizny ma bardzo długie... u nas nikt przy zabiegach sterylizacji nie robi takich cięć i dlatego dokładnie sprawdzili.

W takim razie poczekamy spokojnie :)

Szkoda, że nie dowiemy się, jaka jest historia suni, ale jestem bardzo zaskoczona tym, że jest po sterylizacji...

11 minut temu, rozi napisał:

Bardzo się bała?

Też jestem ciekawa jak zniosła wszystko.

5 minut temu, Moli@ napisał:

Wysłałam fakturkę Aldrumce na pw

Dziękuję za błyskawiczną reakcję :)

5 minut temu, Tola napisał:

Może ona była  z zamojskiego schroniska...

 Przy aborcyjnych sterylkach robią takie długie cięcia, moja Florka zabrana ze schronu tez ma taką bliznę.

Możliwe... szkoda, że zamojski schron nie chipuje psów...

1 minutę temu, anica napisał:

Oj!.. żebym ja miała...takie dziwactwa! Tysiu da radę się tego wyuczyć?zawstydzony.gif

Nie mam pojęcia czy się da, ja mam takie swoje spaczenie - chyba za dużo biologii rozszerzonej w liceum i czytania od dziecka o zdrowiu i podkradania maminych, medycznych podręczników ;) I bujnej wyobraźni - aby zrozumieć coś, muszę sobie w głowie to zwizualizować :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...