Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

13 godzin temu, Moli@ napisał:

Śniadanie jadła z apetytem... czekała, sama podbiegła do miseczki :)

wodą nadal niezainteresowana (:

Mróz, -10 stopni... do kubraczków nieprzyzwyczajona no i nic na nią nie pasuje - za małe za duże albo nie osłaniają brzuszka (: uff

100_2406.JPG

MOLI. Wybierz proszę ubranko jakie chciałabyś dla Roxi.. i zmierz ją. https://allegro.pl/uzytkownik/psiaszafa/dla-psow-ubranka-90054?order=m

Kupowałam od tej pani już kilka razy, bo mój Dyzio miał cushinga więc wymiary miał nietypowe.

Szyje na wymiar, doradza . Ubranka są super i materiały (polar) też spoko.

Oczywiście jeśli uważasz że potrzebne jest ubranko- nie naciskam.

edit: ubranko oczywiście ja funduje :) nie dopisałam tego i głupio wyszło:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, rozi napisał:

Jeszcze pomyślałam, żeby może pod tą narkozą obejrzeć porządnie ząbki i pazury poprzycinać, jeśli za długie, bo ona taka nieśmiała jest, to oszczędzi jej się lęku, a to przecież moment dla lekarza.

Przy okazji :)

Nieśmiałość znika, z Roxi będzie jeszcze niezła agregatka ,) koleżanka Misi ,)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, uxmal napisał:

MOLI. Wybierz proszę ubranko jakie chciałabyś dla Roxi.. i zmierz ją. https://allegro.pl/uzytkownik/psiaszafa/dla-psow-ubranka-90054?order=m

Kupowałam od tej pani już kilka razy, bo mój Dyzio miał cushinga więc wymiary miał nietypowe.

Szyje na wymiar, doradza . Ubranka są super i materiały (polar) też spoko.

Oczywiście jeśli uważasz że potrzebne jest ubranko- nie naciskam.

Dzięki :)

Dokładne wymiary podam jutro... bo nasz skarbuś nie życzy sobie żeby jej przeszkadzać w spaniu ,)

Nie żartuję, czuje się lepiej i zaczyna mieć humory. Coś mi się widzi że nie jest spokojną łagodną panienką i obce osoby może potraktować zębem.

A - 50 cm

B - 43/44 cm

C - 63 cm

powinna zakrywać podbrzusze, zakładana przez głowę... nie bardzo wiem, ze zdjęć który model

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Moli@ napisał:

Dzięki :)

Dokładne wymiary podam jutro... bo nasz skarbuś nie życzy sobie żeby jej przeszkadzać w spaniu ,)

Nie żartuję, czuje się lepiej i zaczyna mieć humory. Coś mi się widzi że nie jest spokojną łagodną panienką i obce osoby może potraktować zębem.

A - 50 cm

B - 43/44 cm

C - 63 cm

powinna zakrywać podbrzusze, zakładana przez głowę... nie bardzo wiem, ze zdjęć który model

przez głowę czyli taka skarpeta to chyba tam nie ma, ale mogę dopytać. Tam są  takie modele zapinane od góry. U mnie się sprawdziły. Wkłada się nogi i myk zapina od góry.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, uxmal napisał:

przez głowę czyli taka skarpeta to chyba tam nie ma, ale mogę dopytać. Tam są  takie modele zapinane od góry. U mnie się sprawdziły. Wkłada się nogi i myk zapina od góry.

O, to może być taka zapinana od góry, która Ci się sprawdziła.

Jutro zmierzę łapki

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Moli@ napisał:

Coś mi się widzi że Pani nie dała sobie z nią rady po śmierci męża.

 

W sensie?

Co do kubraczka - ja bym kupiła bez rękawków. Krótkie łapy piesek podnosi w całości, wysoko, przesuwają się wewnątrz rękawa, stopy zaczepiają o krawędź, Kula mało sobie zębów nie wybiła w takim z rękawkami. Chyba że obcisłe rękawy, ale to chyba niewygodne.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

W sensie?

Co do kubraczka - ja bym kupiła bez rękawków. Krótkie łapy piesek podnosi w całości, wysoko, przesuwają się wewnątrz rękawa, stopy zaczepiają o krawędź, Kula mało sobie zębów nie wybiła w takim z rękawkami. Chyba że obcisłe rękawy, ale to chyba niewygodne.

oki. Czy taki może być? pikowany ocieplany na polarku. Bez kaptura bo to denerwuje i poproszę bez rękawków.

http://allegro.pl/ubranko-kurtka-dla-psa-pinczer-york-kazdy-rozmiar-i7127941377.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, uxmal napisał:

oki. Czy taki może być? pikowany ocieplany na polarku. Bez kaptura bo to denerwuje i poproszę bez rękawków.

http://allegro.pl/ubranko-kurtka-dla-psa-pinczer-york-kazdy-rozmiar-i7127941377.html

Fajny :)

Widziałam dziś podobne w sklepie zoologicznym tylko  małe rozmiary.

Był jeden większy pasujący rozmiarem na Roxi z włóczki ale przeznaczony raczej na bal sylwestrowy bo na spacer w mroźny dzień bez sensu - po rozciągnięciu jak siatka (:

Link to comment
Share on other sites

 

RTG - 65 zł

Biopsja x 2 - 80 zł

Zabieg sterylizacji - 350 zł

Zabieg usunięcia guza - 250 zł

Czip (?) - 50 zł

Usunięcie kamienia - 0 zł

Podcięcie pazurków - 0 zł

Kaftanik - 25 zł

Wystawiona będzie faktura na przelew z terminem płatności. Może zabiegi będą trochę tańsze zależy od wielkości rany, leków itp

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...