Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Te guzy u staruszki są prawdopodobnie na listwie mlecznej. Dobrze, że już wychodzi z budy. Jak zbyt blisko podchodziłam aby zrobić zdjęcie to od razu myk do budy. Ale już nie jest taka przestraszona. Uszy ma jak nietoperek :)

Ukłony dla shoto ! Jak przyszłam usłyszałam, że sunia jest już nasza !

A maleństwo do zacałowania. Zasnął u shoto na rękach, położyła go do pudełka i spał dalej śmiesznie przebierając łapkami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Syla napisał:

Napisała do mnie Chesti.Potrzeba kasy....potrzebuję konto.Gwarantuję za hoteliki u Murki i kikou.To wieloletnie doświadczenie i kontakt co miesięczny.Tam kochają staruszki, do końca.Teraz odchodzi mój 22 letni Edi, to kwestia chyba dni już,niż tygodni.Pożegnałam wiele staruszków, ale Edi jest szczególny.Jest u mnie ponad 7 i pół roku i wzięłam śleputka, już starego i chorego.To pies mojego życia.Są ludzie, którzy lubią stare, ślepe, głuche, bezzębne i chore.Taka jestem.Takich ludzi jest więcej.Warto szukać.Koty mam podobne, Edi je toleruje, choć nie zawsze one...jego.Jak to koty...

Dziękuję pięknie za odzew!!! :)

GB124-2-566x350.jpg

 

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Na szybko: babcia jest nasza. Wielkie brawa dla Zaangażowanych.

IMG_20180110_141016.thumb.jpg.98eaa776f6992354cd4d86e2602bdb25.jpg

 

Cudownie! 

Jesteście niesamowite <3

 

 

Kciuki trzymam za transport!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Transport być może mam, czekam na telefony od osoby która chce jechać z Lublina do T. po psiaki. Tylko z racji, że to transport w obie strony, to kierowca chce zwrotu za pół drogi. Maluszek, o ile wydadzą go, pojechałby też. Transport jest na jutro, teraz tylko to wszystko zgrać....  Dobrze by było, aby ktoś podjechał razem z kierowcą do przytuliska, aby nie bylo jakiś niespodzianek, ale to transport poranny (10), więc nie wiem czy ktos będzie mógł... 

Link to comment
Share on other sites

Szczeniak jest w biurze. Pani z gminy powiedziała, że oni się nim zaopiekują i sami znajdą dom, bo okazał się większy niż wczoraj wydawał. Nawet dzisiaj sam je i piszczy przed toaleta. Wczoraj widocznie byl zestresowany, dlatego nie chciał jeść i tylko spal. Powiedziałam, że mam DT i mogę pomóc, ale nie chcieli pomocy. No trudno, ważne że maluch siedzi w cieple.

 

Sunia zarezerwowana, około 10 przyjedzie pani Agnieszka po nią. Kolo 12-13 sunia będzie w Lublinie. Jeszcze czekam na namiary od p. Alicji, która ma wiezc do Moli@ 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Szczeniak jest w biurze. Pani z gminy powiedziała, że oni się nim zaopiekują i sami znajdą dom, bo okazał się większy niż wczoraj wydawał. Nawet dzisiaj sam je i piszczy przed toaleta. Wczoraj widocznie byl zestresowany, dlatego nie chciał jeść i tylko spal. Powiedziałam, że mam DT i mogę pomóc, ale nie chcieli pomocy. No trudno, ważne że maluch siedzi w cieple.

 

Sunia zarezerwowana, około 10 przyjedzie pani Agnieszka po nią. Kolo 12-13 sunia będzie w Lublinie. Jeszcze czekam na namiary od p. Alicji, która ma wiezc do Moli@ 

Trochę się pogubiłam...kiedy sunia wyrusza do Królowego? Dziś czy jutro?

Muszę wiedzieć!... ze względu na pracę, od 15 godziny jestem w Białym. Możemy umawiać się w Białym lub biorę wolne. Muszę mieć czas żeby wszystko poukładać.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Moli@ napisał:

Oj, myślałam że nastąpiła zmiana... przecież transport trochę na "wariackich" papierach ,)

Namówimy się z Panią Alicją

 

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Transport być może mam, czekam na telefony od osoby która chce jechać z Lublina do T. po psiaki. Tylko z racji, że to transport w obie strony, to kierowca chce zwrotu za pół drogi. Maluszek, o ile wydadzą go, pojechałby też. Transport jest na jutro, teraz tylko to wszystko zgrać....  Dobrze by było, aby ktoś podjechał razem z kierowcą do przytuliska, aby nie bylo jakiś niespodzianek, ale to transport poranny (10), więc nie wiem czy ktos będzie mógł... 

Tysia pisze, że na jutro.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Biedna babulinka, musiała się załamać, kiedy ją wrzucili do tego kojca. Mam nadzieję, że tej "kobiety" też nikt nie chce. A ciekawe, czy będzie na nią pasować BIEDRONKA po Promyku  :D

Na suczkę, nie na babę.

W czerwonym byłoby jej do pysia :)

a my będziemy zabezpieczać brzuszek...to chyba w szarościach będzie paradować ,)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...