Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Dnia 11.06.2018 o 20:44, Aldrumka napisał:

7.06 stan konta 590,25 zł

wydatki: hotelik maj + badanie moczu    - 264 zł

11.06 stan konta 326,25 zł

Tysiu nie sprawdzałam  całości (poszukałam miejsca gdzie na końcu kwoty pojawiło się 6)  na pierwszej stronie ten wydatek zapisałaś jako 250 zł  nie 264

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

Moli jak w tym miesiącu - wysyłać kasę  na konto bankowe ?

Mogłabym prosić o przysługę - zakup karmy w Zooplus za całą kwotę?

Podałabym numery produktów, ilość. Zakup na 249,4zł (sucha dla Roxi, Misi, sucha dla kotów + puchy dla kotów) - 3 asortymenty

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2018 o 15:08, Moli@ napisał:

Mogłabym prosić o przysługę - zakup karmy w Zooplus za całą kwotę?

Podałabym numery produktów, ilość. Zakup na 249,4zł (sucha dla Roxi, Misi, sucha dla kotów + puchy dla kotów) - 3 asortymenty

 

ok. prosze o szczegóły na pw

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Aldrumka napisał:

ok. prosze o szczegóły na pw

Bardzo dziękuję :)

wysyłam na pw zamówienie

 

ps

zapowiadają burzę, dostałam  sms z ostrzeżeniem. Mogę nie mieć dostępu do netu, nie będą działać telefony komórkowe.... jeżeli wiatr uszkodzi linię energetyczną.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Moli@ napisał:

 

zapowiadają burzę, dostałam  sms z ostrzeżeniem. Mogę nie mieć dostępu do netu, nie będą działać telefony komórkowe.... jeżeli wiatr uszkodzi linię energetyczną.

Też dostałam sms, niebo lekko dymne, wiatr średni (jak na te czasy), parę chmurek, takie wypierdki. Zdjęłam z balkonu co małe luzem, resztę przymocowałam i czekam Z UTĘSKNIENIEM na tę nawałnicę, ale coś mi wygląda, że guzik.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, rozi napisał:

Też dostałam sms, niebo lekko dymne, wiatr średni (jak na te czasy), parę chmurek, takie wypierdki. Zdjęłam z balkonu co małe luzem, resztę przymocowałam i czekam Z UTĘSKNIENIEM na tę nawałnicę, ale coś mi wygląda, że guzik.

U nas wieje od rana, parno, gorąco. Zobaczymy co dalej....

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Moli@ napisał:

U nas wieje od rana, parno, gorąco. Zobaczymy co dalej....

U mnie przejaśniało, zaraz mnie szlag trafi, wlałam 20 litrów w donice, a fasole ozdobne mi mdleją, zresztą część zżółkła już parę dni temu, a zraszam wieczorem i rano. Nawałnica! To jest to, czego mi trzeba.

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, anica napisał:

Weekendowy obchódoczko.gif  pomysł z wysyłaniem smsów, w stanach zagrożenia , to nowość,  uważam że to dobry pomysł :)

Burza minęła nas, z oddali słychać było wyładowania. Dziś niebo zasnute chmurami, przelotny deszcz... chłodniej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...