Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

4 minuty temu, Nesiowata napisał:

Może Anecik ma ?

Pani przegląda OLX-a i tak trafiła na Roxi... nie pytała o inne pieski, widać że wie jak szukać, aby znaleźć, więc też nie pomyślałam o tym, aby wyskoczyć z propozycją innych psiaków. Przepraszam. Czasem proponuję, ale tutaj nie widziałam takiej potrzeby. Jednak jak jakaś taka nieduża sunia podobna charakterem do Roxi jest u anecik to mogę podesłać linki do ogłoszeń na olx Pani Karoliny.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Tak, to był pierwszy telefon o Roxi i brzmiał tak dobrze :) To dobry znak. Od razu mi się lżej na sercu zrobiło.

I mnie również! tak jak pisałam wcześniej... ja nie tracę nadzieiprosi.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Aldrumka napisał:

Tyś (ka) na pierwszej stronie pomyłka dotyczy tej wpłaty :)

O Boże! Wielkie dzięki Ci! Bo ja nad tym siedziałam z dwa dni... i wciąż gdzieś nie mogłam 10zł odnaleźć... Przepraszam za pomyłkę...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2018 o 21:25, Moli@ napisał:

Wynik moczu dobry :)

Zalecenia: Podajemy preparat UrinoMet po 1 tabletce dziennie (zmniejszono dawkę) - całe opakowanie. Odczekać około 10 dni i powtórzyć badanie moczu - profilaktycznie. Dieta dla seniorów - nic nie zmieniamy.

100_4619.JPG

 

jutro zapłacę  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.05.2018 o 09:57, anica napisał:

I ja dołączę się do życzeńbuzki.gif

:) dziękuję, że jesteś.

Dnia 23.05.2018 o 13:11, Aldrumka napisał:

ok. to czekam na info

 i odnotowuję 

14.05 stan konta 450,25 zł

wpłatę  -  Bakusiowa 30 zł

23.05 stan konta 480,25 zł

Bardzo dziękuję :)
Umieszczę wpłatę na 1str wieczorkiem :)

Spokojnego dnia, Kochani!

Jak dobrze, że jesteście!

kurz.thumb.jpg.d40818d8416dfeeaf60d53310ac36d51.jpg

Link to comment
Share on other sites

Piękna Roxi, cudowna !

Od jakiegoś czasu obserwuje zdjęcia Roxi i jej metamorfozę i myślę, że sama bym się wyadoptowała do Moli :)) Odmłodniałabym, schudła, miałabym błyszczące włosy, piękny uśmiech i zadowolenie w oczach :) Same korzyści !!! A ... i jeszcze do Morisa byłoby blisko:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2018 o 10:25, anica napisał:

Całuję w sam czubeczek noska :)

Ciekawe, czy Roxi pozwoliłaby Ci od razu na takie spoufałości ;))

19 godzin temu, MALWA napisał:

 

Zaglądam do Roxi  :)

Niesamowite ma te uszyska ! Takie nietoperek od razu mi się skojarzył...!

Bardzo Ci dziękuję za to, że jesteś :)

Mnie też, hihi - szkoda tylko, że nie wszyscy przepadają za nietoperzami :)

6 godzin temu, Moli@ napisał:

Już widać na zdjęciu nowy włos :)

 

Wow, jakie czary-mary :) Zdjęcia totalnie rozmiękczają moje serce, więc od razu dodaję je do ogłoszeń. Dziękuję za tak obfite fotorelacje niemal codziennie :) Wiem dzięki temu, że Roxi jest szczęśliwa. 

2 godziny temu, elficzkowa napisał:

Piękna Roxi, cudowna !

Od jakiegoś czasu obserwuje zdjęcia Roxi i jej metamorfozę i myślę, że sama bym się wyadoptowała do Moli :)) Odmłodniałabym, schudła, miałabym błyszczące włosy, piękny uśmiech i zadowolenie w oczach :) Same korzyści !!! A ... i jeszcze do Morisa byłoby blisko:)

Z ust mi to wyjęłaś, elficzkowa :) Nasza Roxi ma jak u Pana Boga za piecem i... chyba to doskonale wie, bo na razie nigdzie się nie wybiera. Mimo, że ma duuużo wyświetleń i pobrań telefonów, to jeszcze nikt nie podjął się jej adopcji.

Mam nadzieję, że jakiś miłośnik staruszków się odezwie, zwłaszcza że ona wygląda zdecydowanie na młodszą niż jak przyjechała do Moli :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...