Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Witamy z Roksunią i  zaczynam Nowy tydzień flower.gif udanego poniedziałku i całego tygodnia życzę :)

26 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ ona ma mądre spojrzenie! Aż przenika duszę :)
Niestety, telefon milczy... nikomu Roxi się nie podoba...

Też mnie zmartwiły te wyniki nerkowe... ale cicho wierzę, że będzie poprawa.

... to prawda!  jej spojrzenie...przenika duszę! też to zauważyłam :)

... jeśli chodzi o wyniki?  czy lekarz coś jeszcze zalecił?

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ ona ma mądre spojrzenie! Aż przenika duszę :)
Niestety, telefon milczy... nikomu Roxi się nie podoba...

Też mnie zmartwiły te wyniki nerkowe... ale cicho wierzę, że będzie poprawa.

Tysia, wszyscy liczą że z nerkami nic poważnego się nie dzieje...przekonamy się w piątek.

Zlecono tylko ten preparat - miesięczna kuracja. Jest na karmie dla seniorów + dodatki i tego nie zmienili.  Nie zlecono specjalistycznej diety.

Wetka mówiła że już nie ma siły tłumaczyć, prosić...nie karmić psów/kotów resztkami. Sól, przyprawy, niektóre produkty rozwalają nerki...wątrobę, siada krążenie, problemy z sercem...alergie.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Moli@ napisał:

 

Wetka mówiła że już nie ma siły tłumaczyć, prosić...nie karmić psów/kotów resztkami. Sól, przyprawy, niektóre produkty rozwalają nerki...wątrobę, siada krążenie, problemy z sercem...alergie.

Plus do tego brak pilnowania, aby pies/kot pił wystarczająco ilość wody... i nieszczęście gotowe. 
Dobrze, że na razie wyniki nie są tragiczne... będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Plus do tego brak pilnowania, aby pies/kot pił wystarczająco ilość wody... i nieszczęście gotowe. 
Dobrze, że na razie wyniki nie są tragiczne... będzie dobrze!

Oooo i ograniczanie dostępu do wody,...pije to siusia... siusia to trzeba wychodzić/wyprowadzić (:

Po co ludzie biorą psa?...Pluszaka by sobie sprawili... nie ma potrzeb, siedzi tam gdzie posadzą.

Roxi przyzwyczajona jest do spacerów rano i wieczorem... w ciągu dnia idzie jak na ścięcie, pada deszcz - zapiera się, ucieka do domu.

Niedobra jestem...zmuszam do chodzenia ,)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moli... :) naprawdę jesteś niedobra :)

U Roxi cisza zapadła... Ma bardzo, bardzo dużo wyświetleń ogłoszeń, a dzięki Dobrym Duszom - wszystkie są wyróżnione. Pobrań telefonu też cała masa... i obserwujących... ale nikt, dosłownie nikt nie dzwoni.

Dobrze wiedzieć, że jednak Dogomaniacy kibicują Roxance.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Moli@ napisał:

Po nocy...mocz złapany. W pojemniku, barwa/przejrzystość - na oko ok ,)

Lecznica zaprasza od 8:00, za chwilę startuję z Misią na kontrolną wizytę

Wynik odbiorę i wstawię po godzinie 21.

 

To ja mocno zaciskam za te wynikispoko.gif

100_4492.JPG

Jakie ona ma mądre spojrzenieserduszka2.gif

Link to comment
Share on other sites

Wynik moczu dobry :)

Zalecenia: Podajemy preparat UrinoMet po 1 tabletce dziennie (zmniejszono dawkę) - całe opakowanie. Odczekać około 10 dni i powtórzyć badanie moczu - profilaktycznie. Dieta dla seniorów - nic nie zmieniamy.

100_4619.JPG

100_4606.JPG

100_4613.JPG

100_4614.JPG

100_4608.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2018 o 23:23, Aldrumka napisał:

no niestety ciężko będzie ze znalezieniem DS dla suni

Kiedy dowiedziałam się o Roxi... pomyślałam o tym, że będzie ciężko. Z drugiej strony, młodym psiakom, nawet szczeniakom też nie zawsze się poszczęści... a dogo pokazuje różne cuda - wierzę, że Roxi dołączy do grona szczęśliwych, domnych psów. W schronisku nie miała żadnych szans na godną starość... a dzięki Dogomaniakom żyje w ciepełku, z pełnym brzuszkiem, bez świadomości, że tak naprawdę ktoś się martwi, że ona bez domu...

Dnia 17.05.2018 o 00:17, b-b napisał:

Trzymamy kciuki aby jednak ktoś pomimo wieku się w dziewczynie zakochał :)

Bardzo dziękuję, kciuki są niesamowicie potrzebne.

Dnia 17.05.2018 o 12:47, bakusiowa napisał:

Roxi nie wygląda na staruszkę.

To prawda - odkąd ma usunięte guzy i ładne wcięcie ;) zdecydowanie nam odmłodniała. 

Dnia 18.05.2018 o 07:26, Moli@ napisał:

Po nocy...mocz złapany. W pojemniku, barwa/przejrzystość - na oko ok ,)

Lecznica zaprasza od 8:00, za chwilę startuję z Misią na kontrolną wizytę

Wynik odbiorę i wstawię po godzinie 21.

Ależ masz ręce pełne roboty... kiedy Ty odpoczywasz?

15 godzin temu, anica napisał:

To ja mocno zaciskam za te wynikispoko.gif

 

Jakie ona ma mądre spojrzenieserduszka2.gif

Dziękuję :)

To spojrzenie pełne uroku... szkoda, że jeszcze nikt się nie zakochał w tych mądrych oczkach, ale czekamy cierpliwie.

14 godzin temu, Moli@ napisał:

Wynik moczu dobry :)

Zalecenia: Podajemy preparat UrinoMet po 1 tabletce dziennie (zmniejszono dawkę) - całe opakowanie. Odczekać około 10 dni i powtórzyć badanie moczu - profilaktycznie. Dieta dla seniorów - nic nie zmieniamy.

Cuuuudnie! Brawo! :)

Niewątpliwie na wynik wpływa to, jaką ma opiekę :)

I gołe placki jak ładnie już zarastają.

11 godzin temu, b-b napisał:

Oby ze zdrówkiem dalej dobrze było :)

Roxi to silna baba :) musi być zdrowa.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, anica napisał:

Ja również ... jakoś dziwnie wierzę ,że Roxi dołączy do szczęściarzy i będzie miała "swój" domekprosi.gif

Ja też ja też wierzę, że dołączy do szczęściarzy ze swoim człowiekiem :)

 

Fajna...sympatyczna grzeczna panienka. W swoim domku przy swoim ludziu rozkręci się bardziej :)

Brać na ręce / nosić można już bez problemu...sama przybiega, ustawia się się boczkiem do podnoszenia :) Na kolanach też jest fajnie...głaskaj, masuj/tarmoś nawet święty ogonek ,) i szczotkowanie zaczyna sprawiać przyjemność.

Już nie chodzi spać z kurami...spacerki po ciemaku są fajne - chętnie wychodzi. Rano nie zrywa się skoro świt ,)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anica napisał:

Ja również ... jakoś dziwnie wierzę ,że Roxi dołączy do szczęściarzy i będzie miała "swój" domekprosi.gif

Jak dobrze, że jest nas więcej :)

6 godzin temu, Moli@ napisał:

Ja też ja też wierzę, że dołączy do szczęściarzy ze swoim człowiekiem :)

 

Fajna...sympatyczna grzeczna panienka. W swoim domku przy swoim ludziu rozkręci się bardziej :)

Brać na ręce / nosić można już bez problemu...sama przybiega, ustawia się się boczkiem do podnoszenia :) Na kolanach też jest fajnie...głaskaj, masuj/tarmoś nawet święty ogonek ,) i szczotkowanie zaczyna sprawiać przyjemność.

Już nie chodzi spać z kurami...spacerki po ciemaku są fajne - chętnie wychodzi. Rano nie zrywa się skoro świt ,)

 

Ależ ona rozkwita u Ciebie, Moli... kochany kwiatuszek z niej :) Aż chce się ją wziąć na kolanka... i miziać :) 

JAK JA SIĘ CIESZĘ, ŻE ONA TRAFIŁA DO CIEBIE, Moli! :) Dziękuję! Czytanie postów od Ciebie to miód na duszę.

A Roxi znajdzie domek... żałuję, że u nas finansowo krucho, bo próbowałabym omotać trochę Rodziców i Babcię - bo Babcia narzeka, że ma za mało do rozpieszczania, jak wnuki się porozjeżdżały, a i ubyło o kota. Jednak niektórych spraw się nie przeskoczy... Czekamy dalej na domek dla naszej iskiereczki.

Link to comment
Share on other sites

Ależ pustki tutaj... :( no nic, zaglądam tylko, aby napisać, że dzisiaj mocniej zadrżało mi serce. Miałam zapytanie z katowickiegoo olx-a o Roxi... Pani się ładnie przywitała i zapytała o miasto, w którym przebywa Roxi, odpowiedziałam jej, zachęciłam do kontaktu telefonicznego... czekam... pani na swoim olx-ie sprzedaje ciuszki dla dziecka malutkiego, zakładam więc że ma dzieci w domu. 
Nawet jak Pani nie zadzwoni, to mi miło, że w końcu ktoś zauważył Roxi.

Link to comment
Share on other sites

I... rozmawiałam z Panią z OLX. Zadzwoniła do mnie, żeby nie wyjść na niesłowną albo na taką, która pyta na olx z nudy. Z adopcji zrezygnowała z żalem, bo ona szuka suni w Katowicach i okolicach. Nie dlatego, że tak sobie umyśliła, bo ona wie, że można transportować psiaki... ale dlatego, że chciałaby zrobić 3-4 spacery socjalizacyjno-zapoznawcze z rezydentem. Rezydent średnio nastawiony do psiaków, więcej ma antypatii niż sympatii, ale jest cień szansy, aby dogadał się z jakąś sunią. Ze względu jednak na odległość, nie ma możliwości tego sprawdzić, a Pani nie chce brać psa, aby oddawać... No brzmiała baaaardzo rozsądnie, konkretnie i aż mi się szkoda zrobiło, że Pani nie mieszka bliżej... :( Zwłaszcza, że przedstawiła się z imienia i nazwiska, od razu mówiła dlaczego dzwoni, jakiego psiaka szuka, bez owijania w bawełnę. Świetnie mi się z nią rozmawiało. Pani bardzo Roxi się spodobała. No nic :(.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

I... rozmawiałam z Panią z OLX. Zadzwoniła do mnie, żeby nie wyjść na niesłowną albo na taką, która pyta na olx z nudy. Z adopcji zrezygnowała z żalem, bo ona szuka suni w Katowicach i okolicach. Nie dlatego, że tak sobie umyśliła, bo ona wie, że można transportować psiaki... ale dlatego, że chciałaby zrobić 3-4 spacery socjalizacyjno-zapoznawcze z rezydentem. Rezydent średnio nastawiony do psiaków, więcej ma antypatii niż sympatii, ale jest cień szansy, aby dogadał się z jakąś sunią. Ze względu jednak na odległość, nie ma możliwości tego sprawdzić, a Pani nie chce brać psa, aby oddawać... No brzmiała baaaardzo rozsądnie, konkretnie i aż mi się szkoda zrobiło, że Pani nie mieszka bliżej... :( Zwłaszcza, że przedstawiła się z imienia i nazwiska, od razu mówiła dlaczego dzwoni, jakiego psiaka szuka, bez owijania w bawełnę. Pani bardzo Roxi się spodobała. No nic :(.

Może Anecik ma ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...