Jump to content
Dogomania
Tyś(ka)

POTRZEBNE KCIUKI! DZIEJE SIĘ :) Zdradziłeś mnie człowieku: kochałeś przez lata, a na starość porzuciłeś... umierałam w kojcu z tęsknoty, a teraz czekam na dom w PDT u Moli, POTRZEBNA POMOC!

Recommended Posts

12 minut temu, Aldrumka napisał:

Tysia  odebrała pieniądze  przesłane przez Panią z Anglii, na wątek wejdzie chyba jutro.;

Lubię Tysię i daleka jestem od dokuczania Jej, ale była na Dogo, na wątek Roxi nie zajrzała. Pieniądze pieniędzmi, ale jak decyzja?

3 minuty temu, rozi napisał:

Lubię Tysię i daleka jestem od dokuczania Jej, ale była na Dogo, na wątek Roxi nie zajrzała. Pieniądze pieniędzmi, ale jak decyzja?

Wydaje się, że podjęła decyzję na TAK ale nie wiem czy nowe wiadomości czegoś nie zmienią. Ona tylko prosiła mnie adresy do wysłania tych pieniędzy ale zaproponowałam, żeby się wstrzymała do przeczytania nowości.

Z tym logowanie na dogo to już nie wiem czy zawsze jest prawdziwe wskazanie, skoro mojej poprzedniej informacji o tym kiedy była zaprzeczyła. Nie wiem np. jak mnie widać w domu często się nie wylogowuję,

3 minuty temu, Aldrumka napisał:

ale nie powiesz ?:) , wiem, ze Ty się logujesz tajemniczo - anonimowo :)

Ja się w ogóle nie loguję, jestem zalogowana na stałe, póki się coś z Dogo nie spieprzy. Anonimowo w sensie, że nie możesz zobaczyć, co akurat robię, czy przeglądam. A jak ktoś jest zalogowany normalnie, to widać, że jest obecny i co robi. Nie mam swoich wątków pomocowych, więc moja anonimowość niczemu nie szkodzi.

1 minutę temu, rozi napisał:

Ja się w ogóle nie loguję, jestem zalogowana na stałe, póki się coś z Dogo nie spieprzy. Anonimowo w sensie, że nie możesz zobaczyć, co akurat robię, czy przeglądam. A jak ktoś jest zalogowany normalnie, to widać, że jest obecny i co robi. Nie mam swoich wątków pomocowych, więc moja anonimowość niczemu nie szkodzi.

Jasne, ze nie szkodzi . My widzimy, że byłaś ostatnio 9 lutego :)