Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, to zamówię Roxi.
Myślicie, że adres (dłuuugi) i nr telefonu zmieszczą się na jednej, czy lepiej zamówić dwie, aby było czytelniej?

na tej stronie(aukcji) sprzedawca napisał, że:

Wybijamy adresówki z polskimi znakami diakrytycznymi. Na jednej blaszce zmieści się 5 linii po 15 znaków każda (uwaga - spacja i symbole specjalne (kropki, przecinki itd) również liczone są jako znaki).

1 linia - 15 znaków

2 linia - 15 znaków

3 linia - 15 znaków

4 linia - 15 znaków

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, to zamówię Roxi.
Myślicie, że adres (dłuuugi) i nr telefonu zmieszczą się na jednej, czy lepiej zamówić dwie, aby było czytelniej?

image.png.c61c0e95e55bbb355f9e3f4a4e56eca5.png

 

Dużo tu znaków wchodzi :)

 

Moja stała wleci po 10.10 :)

Link to comment
Share on other sites

 

Dł. x szer.: 200 x 1,5 cm / 12,80zł
198736.1
 
Smycz do kompletu.
 
Obróżka była kupiona dla Roxi (rozliczona na wątku)
Szeleczki (dostałam dla psiaków, były w domu)
Legowisko budka - nie mamy... nie wiem jak zareaguje
Zamawiać można na nasz adres
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, to zamówię Roxi.
Myślicie, że adres (dłuuugi) i nr telefonu zmieszczą się na jednej, czy lepiej zamówić dwie, aby było czytelniej?

Ja osobiście zawsze zamawiam z imieniem psa,adresem i nr.tel.Adresówka wtedy zawiera wszystkie dane.Jeżeli nie mieści się to grawer jest na dwóch stronach.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, uxmal napisał:

na tej stronie(aukcji) sprzedawca napisał, że:

Wybijamy adresówki z polskimi znakami diakrytycznymi. Na jednej blaszce zmieści się 5 linii po 15 znaków każda (uwaga - spacja i symbole specjalne (kropki, przecinki itd) również liczone są jako znaki).

1 linia - 15 znaków

2 linia - 15 znaków

3 linia - 15 znaków

4 linia - 15 znaków

Dziękuję :) faktycznie powinno wszystko się zmieścić.

11 godzin temu, rozi napisał:

Na bazarku, chyba Tatankas, widziałam filcowe adresówki z wyhaftowanym imieniem i telefonem.

A nie, sam telefon, tutaj, poz.226

 

Przepiękne adresówki! :) Myślę, że DSowi by się spodobały, pokażę, ale i tak zamówię nieśmiertelnik.

9 godzin temu, b-b napisał:

 

Dużo tu znaków wchodzi :)

 

Moja stała wleci po 10.10 :)

Faktycznie, oby było czytelne:)

Dziękuję za stałą.

5 godzin temu, Moli@ napisał:

 

Dł. x szer.: 200 x 1,5 cm / 12,80zł
198736.1
 
Smycz do kompletu.
 
Obróżka była kupiona dla Roxi (rozliczona na wątku)
Szeleczki (dostałam dla psiaków, były w domu)
Legowisko budka - nie mamy... nie wiem jak zareaguje
Zamawiać można na nasz adres

Dziękuję :) To już wiem, czego szukać :)
Czyli naprawdę nie chcesz nic za szeleczki? 
To próbujemy z tym legowiskiem... pytanie tylko jaki rozmiar?
 

1 godzinę temu, Anula napisał:

Ja osobiście zawsze zamawiam z imieniem psa,adresem i nr.tel.Adresówka wtedy zawiera wszystkie dane.Jeżeli nie mieści się to grawer jest na dwóch stronach.

O widzisz, ja  z rguły tylko nr telefonu i imię, pies ma drugą blaszkę od gminy (płacimy podatek) i tam reszta danych... stąd nie jestem obeznana :)

1 minutę temu, anica napisał:

Ależ sprawy nabrały tempa! cieszę się bardzo bo wygląda że Roxi już jest kochanaserduszka.gif

Ojjj, trzymaj kciuki bardzo mocno :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Poker napisał:

A nie lepiej na nazwisko przyszłej właścicielki? nie będzie problemu na granicy ,że ktoś wywozi psa?

Nie wiem czy do paszportu wpisuje się właściciela?Kiedyś było tak,że na granicy był potrzebny paszport i książeczka.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam telefonicznie z przewoźnikiem, wyjazdy są w piątki o 3 rano .... w sobotę rano będą na miejscu. Jeżeli pojedzie z firmą z Podlasia ,)

W czwartek odrobaczenie.

W temacie paszportu, - czipowanie, szczepienie od wścieklizny, odrobaczenie w przewidzianych terminach!

Za tydzień w piątek Roxi może wyjechać. Do wtorku trzeba potwierdzić wyjazd w firmie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Rozmawiałam telefonicznie z przewoźnikiem, wyjazdy są w piątki o 3 rano .... w sobotę rano będą na miejscu. Jeżeli pojedzie z firmą z Podlasia ,)

W czwartek odrobaczenie.

W temacie paszportu, - czipowanie, szczepienie od wścieklizny, odrobaczenie w przewidzianych terminach!

Za tydzień w piątek Roxi może wyjechać. Do wtorku trzeba potwierdzić wyjazd w firmie.

Godzinowo to sporo,dzień i noc.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, Roxi musi poczekać na przeprowadzkę. Rozmawiałam przed chwilą z jej przyszłą Rodziną i żadne z nich nie dostanie urlopu tak szybko... :( A oni chcą pierwsze dni być w domu z suniami, aby mieć pewność, że Roxi się zaaklimatyzowała, że dziewczyny się polubiły... chcą mieć te kilka dni też, aby poznać zwyczaje Roxi itd, wszystko na spokojnie. Co prawda, przy spacerach mają pomoc brata, ale nie chcą go od początku obarczać odpowiedzialnością, chcą sami mieć czas, aby dać Roxi to, co najcenniejsze - siebie ;).
Najwcześniej o urlop mogą się postarać dopiero na 28.10. - ale to nie jest pewne, muszą zatwierdzić to w kadrach, jak będą wiedzieć na 100%, wtedy zajmą się kwestią transportu. Trochę długo, ale jeżeli dobry domek to przecież Roxi poczeka. Powtórzyłam prośbę w czasie rozmowy z Panią, żeby zadzwoniła do Pana z Podlasia i umówiła się z nim na transport albo dała znać, że później, albo że jednak nie skorzysta z jego usług, niech Pan nie trzyma miejsca dla suni. 

Aldrumka, przelałaś może za badania, 108zł? Proszę, jeżeli nie, to wyślij jeszcze przelew na tę kwotę. 
Anula, psiaki tak jadą, nie da się krócej. Firma petsbus też jedzie około 20h - bo jest czas na postój, przerwy, karmienie, sikanie... wyprostowanie łapek. No i odprawa też trochę zajmuje. Można byłoby krócej, ale wtedy na pewno nie byłoby tak komfortowo dla psiaków.

Moli, skoro Roxi tak już się ożywiła to jak wygląda kwestia spacerów na smyczy - ciągnie może?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Niestety, Roxi musi poczekać na przeprowadzkę. Rozmawiałam przed chwilą z jej przyszłą Rodziną i żadne z nich nie dostanie urlopu tak szybko... :( A oni chcą pierwsze dni być w domu z suniami, aby mieć pewność, że Roxi się zaaklimatyzowała, że dziewczyny się polubiły... chcą mieć te kilka dni też, aby poznać zwyczaje Roxi itd, wszystko na spokojnie. Co prawda, przy spacerach mają pomoc brata, ale nie chcą go od początku obarczać odpowiedzialnością, chcą sami mieć czas, aby dać Roxi to, co najcenniejsze - siebie ;).
Najwcześniej o urlop mogą się postarać dopiero na 28.10. - ale to nie jest pewne, muszą zatwierdzić to w kadrach, jak będą wiedzieć na 100%, wtedy zajmą się kwestią transportu. Trochę długo, ale jeżeli dobry domek to przecież Roxi poczeka. Powtórzyłam prośbę w czasie rozmowy z Panią, żeby zadzwoniła do Pana z Podlasia i umówiła się z nim na transport albo dała znać, że później, albo że jednak nie skorzysta z jego usług, niech Pan nie trzyma miejsca dla suni. 

Aldrumka, przelałaś może za badania, 108zł? Proszę, jeżeli nie, to wyślij jeszcze przelew na tę kwotę. 
Anula, psiaki tak jadą, nie da się krócej. Firma petsbus też jedzie około 20h - bo jest czas na postój, przerwy, karmienie, sikanie... wyprostowanie łapek. No i odprawa też trochę zajmuje. Można byłoby krócej, ale wtedy na pewno nie byłoby tak komfortowo dla psiaków.

Moli, skoro Roxi tak już się ożywiła to jak wygląda kwestia spacerów na smyczy - ciągnie może?

Roxi na smyczy nie ciągnie... lubi przeczytać gazety to jej pozwalam od czasu do czasu tak aby spacerek był dla niej przyjemnością a nie męką czy karą :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...