Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

13 minut temu, Moli@ napisał:

Jeszcze 30zł  - odrobaczenie+ kontrolne badanie.

Muszę dopytać o pipetę...?

 

Czyli razem 130 + 35 za wściekliznę + za pipetę? Czy coś jeszcze pominęłam?

Dnia 9.10.2018 o 14:07, Moli@ napisał:

 

Koszty:

- wystawienie paszportu - 100,00zł

- szczepienie przeciwko wściekliźnie - 35,00zł

- badanie kliniczne - 30,00zł

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem,czy był plan korzystania z transportu który poleciłam, rozmawialiście  Tysiu?.. wiem,że jeszcze ten weekend -19.10, mogłaby Roxi  z nimi  jechać, a później mają zarezerwowane wszystko innym pieskom i dopiero mogliby zabrać sunię w grudniu .

Na prośbę póki co trzymają miejsce na ten piątek,ale zgłosił się piesek z Ostrowii i  p.Marcin zadzwonił do mnie powiedzieć jak sprawa wygląda i czy nasza sunia jedzie?

Z jednej strony bardzo dobrze,że Państwo chcą być w domu na początku pobytu, ale z drugiej strony lepiej, żeby pies jechał w tak długą podróż z zaufanym człowiekiem,a nie  z firmą nieznajomą , a w oparciu tylko na opiniach internetowych. Wiadomo jak w necie różne opinie powstają. Osobiście bałabym się wysłać tak psiaka.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Pani ma urlop od 3.11. - teraz tylko załatwić transport :)

Moli, jaką Roxi ma datę wścieklizny w paszporcie?

- data szczepienia - 19/02/2018

- ważne od  - 12/03/2018

- ważne do - 19/02/2019

Jest wpisany producent i nazwa szczepionki, numer partii. Czytelna pieczątka lekarza z uprawnieniem do wystawiania paszportów i podpis. Wpisy zafoliowane - bez możliwości zmian / dopisania

Link to comment
Share on other sites

Nie udało mi się do Tysi dodzwonić porozmawiać i tu nie odpisałaś. Myślałam,że to Ty rezerwowałaś u p.Marcina termin przewozu.Po rozmowie z Moli wiem,że to  Ona dzwoniła wypytać jak  cała podróż wygląda i wstępnie zarezerwowała 19.10.. (Martwi się kobieta,żeby włosek z głowy nie spadł Roxiulce ).
P.Marcin do dziś miał otrzymać wiadomość czy Roxi jedzie, ale nikt się nie kontaktował, to zadzwonił do mnie czy na pewno ma trzymać miejsce na piątek,bo jakiś inny piesek chce jechać.Ja nie byłam w temacie ,ale obiecałam,że się dowiem.
Z wpisów wnioskuję,że wyjazd w tym tygodniu nieaktualny więc zwolnię  rezerwację zrobioną przez Moli, bo Pan czeka na wiadomość.

 

Link to comment
Share on other sites

Wiosna, nie wiem który przewoźnik jest brany pod uwagę/wybrany.

Dzwoniłam do Pana Marcina (info na wątku) dowiedzieć się kiedy są wyjazdy ... czas podróży, warunki podróży, koszt... jak wygląda odprawa. Umówiłam się że w poniedziałek/wtorek zadzwoni osoba odpowiedzialna za Roxi i potwierdzi...ustali termin itp.

O rozmowie poinformowałam Tysię z naciskiem że trzeba oddzwonić P/W i potwierdzić / przełożyć / odwołać wyjazd.

 

 

Trzeba czekać na ustalenia / wybór Tysi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2018 o 16:39, Moli@ napisał:

Rozmawiałam telefonicznie z przewoźnikiem, wyjazdy są w piątki o 3 rano .... w sobotę rano będą na miejscu. Jeżeli pojedzie z firmą z Podlasia ,)

W czwartek odrobaczenie.

W temacie paszportu, - czipowanie, szczepienie od wścieklizny, odrobaczenie w przewidzianych terminach!

Za tydzień w piątek Roxi może wyjechać. Do wtorku trzeba potwierdzić wyjazd w firmie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...