Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

29 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Piękna dziewczynka z niej :)

Dziękuję, że pilnujecie finansów. W poniedziałek złożę zamówienie zakupowe dla Mimi, bo wtedy mam dostać pieniądze (mój bank w weekend nie funkcjonuje).

Piękna, mądra, opanowana :)

 

100_7610.JPG

100_7616.JPG

100_7615.JPG

100_7614.JPG

100_7623.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

A co to za koty-slicznoty?

Kocia rodzina... cztery podrostki, mama i tata ,) ... na jednej z działek. Codziennie, od połowy sierpnia noszę jedzenie, Roxi mi towarzyszy.  Na moim kocim wątku - "Półdziki koci klan potrzebuje pomocy",  są relacje ,)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Kocia rodzina... cztery podrostki, mama i tata ,) ... na jednej z działek. Codziennie, od połowy sierpnia noszę jedzenie, Roxi mi towarzyszy.  Na moim kocim wątku - "Półdziki koci klan potrzebuje pomocy",  są relacje ,)

poczytam:)a Roxi kotow nie gania?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, seramarias napisał:

Ech, tak myślę sobie, że będzie mi brakować Roxi, jak już wyjedzie do swojego nowego domku . Niby się cieszę, że w końcu ktoś ją wypatrzył, ale smutno jakoś... Dziwne to takie bo przecież życzę suni jak najlepiej.

Przyznam się, że mi też będzie brakowało "ząbka"

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za Roxi :( Lepiej być przewrażliwionym niż "przegapić" najmniejszą oznakę czegoś złego...

Przyszła Pańcia Roxi choruje od piątku, a ja czekam na obiecane pieniądze, aby móc zrobić wyprawkę Roxi i opłacić koszty około/paszportowe...

wetka od oczu też chora w lecznicy będzie za tydzień - w poniedziałek.

Roxi ma już paszport :).. jeszcze na 2 / 3 dni przed wyjazdem odrobaczenie, ostatnie badanie kontrolne/przegląd i zabezpieczenie od pcheł i kleszczy - pipeta.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Moli@ napisał:

wetka od oczu też chora w lecznicy będzie za tydzień - w poniedziałek.

Roxi ma już paszport :).. jeszcze na 2 / 3 dni przed wyjazdem odrobaczenie, ostatnie badanie kontrolne/przegląd i zabezpieczenie od pcheł i kleszczy - pipeta.

 

To się porobiło...
Dziękuję, całość wyszło tyle, ile pisałaś? 100+35+30 (jak dobrze pamiętam)?

Na razie nie wiadomo, kiedy wyjazd, czekam na jakiekolwiek informacje nt tego kiedy załatwią sobie urlop.

4 minuty temu, rozi napisał:

Okropnie się denerwuję.

Przynajmniej nie jestem osamotniona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...