• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Havanka

Do zamknięcia.Rozliczony. Dojechaliśmy! DROGA DO WOLNOŚCI ! DO 11.012018, GODZ. 20.00

139 posts in this topic

Dla 5 szczęśliwców z zamojskiego schronu, Nowy Rok wraz z Anulą, Bogusik i b-b, przyniósł najpiękniejszy dar, o jakim marzy każdy, bezdomny pies - szansę na normalne życie, z dala od betonowych, zimnych boksów, beznadziei i kopniaków.

Oto "piątka" wybrańców losu:

Dunia, Rafik i Tofik z wątku:

IMGP0715.JPGIMGP0677.JPGIMGP0584.JPG

oraz Abi i Bobi z wątku:

IMG_20171230_125515.jpgIMGP0628.JPG

Przed całą piątką jest jednak długa droga do Hoteliku Szafirki, w woj. lubuskim. Żeby ją pokonać, potrzebna jest jak zwykle kasa. Dlatego właśnie powstał ten bazarek.

Nie śmiem nawet marzyć o zebraniu całej kwoty, bo koszt jest bardzo duży i wynosi 800 zł, ale wspólnymi siłami może uda się zebrać chociaż jej część.

Dla wygody rozliczeń, przyjęłam umownie, że 1 km = 1 zł

Sprzedajemy wirtualne kilometry. Pieniądze zbieram na swoje konto a potem całość przelewam na konto Anuli, która opłaci transport.

Bazarek potrwa do 11 stycznia, do godziny 20.00

KOCHANI DOGOMANIACY,  POMÓŻMY TYM PSIAKOM DOJECHAĆ DO MIEJSCA, GDZIE ZACZNĄ NOWE, SZCZĘŚLIWE ŻYCIE !

800 km przed nami...

Podobny obraz

Nesiowata - 30 km - wpłata 30 zł
Anula - 20 km - wpłata 20 zł
Zagrodowy pies polski - 20 km - wpłata 20 zł
Jo37   -   10 km - wpłata 10 zł
Bogusik -  30 km - wpłata 30 zł
Havanka - 10 km - wpłata 10 zł - zostaje 680 km
B-b   -  25 km - wpłata 25 zł
Magenka1  -  20 km - wpłata 20 zł
Elik - 20 km - wpłata 20 zł
Pani Irenka z Katowic - 20 km - wpłata 20 zł
AniaGucio - 20 km - wpłata 20 zł
Uxmal - 15 km - wpłata 15 zł - zostaje 560 km
Danka488 - 50 km - wpłata 50 zł
Helli - 50 km - wpłata 50 zł
Renatka_s - 30 km - wpłata 30 zł
Anna G.R. - 30 km - wpłata 30 zł - zostaje 400 km
Danuta1  -  20 km - wpłata 20 zł
Gusiaczek z Filipem - 40 km - wpłata 40 zł
Aska7 -  100 km - wpłata 100 zł - zostaje 240 km
MikAga  - 50 km - wpłata 50 zł - zostaje 190 km
Aldrumka - 20 km - wpłata 20 zł - zostaje 170 km -
Helli - 50 km - wpłata 50 zł - "mega bonus za niemrawy bazarek"!Znalezione obrazy dla zapytania gif oczkozostaje 120 km
Tianku - 20 km - wpłata 20 zł - zostaje 100 km
P. Mateusz R.  - 50 km - wpłata 50 zł - zostaje 50 km
Mgog  - 10 km  - wpłata 10 zł - zostaje 40 km
Brat Nesiowatej - 10 km  - wpłata 10 zł - zostaje 30 km
Sara2011 - 15 km - wpłata 15 zł - zostaje 15 km
Tola - 15 km - wpłata 15 zł -  DOJECHALIŚMY DO CELU !!!
W ekspresowym tempie i szczęśliwie dojechaliśmy do celu podróży. Udało się zebrać całą kwotę - 800 zł ! Potwierdzenie przekazania pieniędzy, str. 6.

Tu jeszcze raz dziękuję Havanko za bazarek dla psików :) Ode mnie zapisz proszę 30zł i odejmij tak jak pisała Anula z ogólnego przelewu

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

To dla nas 30 km

Nesiowata, jako pierwsza wyruszyłaś w drogę ! Całe 30 kilometrów już za nami !!! Super ! Dzięki serdeczne !!!

Podobny obraz
Znalezione obrazy dla zapytania gify radość
55 minut temu, Anula napisał:

To ja poproszę 20km.Havanko ujmij mnie w rozliczeniu a pieniążki pomniejsz przy przelewie.

Anulko, ujmę... nie tylko w rozliczeniu

Znalezione obrazy dla zapytania gify przytulanie

Dziękuję !!!

48 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Dla mnie 20 km, niech jadą jak najszybciej kochane pieski antyczny-i-klasyczny-samochod-ruchomy-ob

No, a tą piękną furą, zajechała Zagrodowy pies polski ! Kochana dziękuję za 20 kilometrów !!!

25 minut temu, Jo37 napisał:

Poproszę 10 km.

Joasiu, bardzo proszę ! Z przyjemnością i wdzięcznością - 10 km jest Twoje !Podobny obraz

5 minut temu, Bogusik napisał:

Tu jeszcze raz dziękuję Havanko za bazarek dla psików :) Ode mnie zapisz proszę 30zł i odejmij tak jak pisała Anula z ogólnego przelewu

Boguniu, mam nadzieję, ze bazarek ten, wspomoże finansowo szczęśliwą piąteczkę. A tymczasem pięknie dziękuję !Podobny obraz

Podobny obraz
Podobny obraz

wedruje                                      

Szafirek przeliczył kilometry.Koszt transportu 820,00zł.Bardzo prosimy o pomoc,o 1 złotówkę.

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz
Podobny obraz

wedruje                                      

Witaj Ewuniu !

6 minut temu, Anula napisał:

Szafirek przeliczył kilometry.Koszt transportu 820,00zł.Bardzo prosimy o pomoc,o 1 złotówkę.

Przyłączam się do prośby !

powedrujemy jeszczeZnalezione obrazy dla zapytania walentynki tapety misie

Elu poproszę po 5km dla każdego psiaczka :)

I bardzo,BARDZO  dziękujemy Ci za pomoc Kochana!!! :*:) a wszystkim kupującym kilometry dla psiaków WIELKIE DZIĘKI ;)

I ja 20 kilosów obstaluję psiaczkom, byle do przodu.

Jeśli to na Twoje konto Eluniu, to znam, jeśli na inne, to poproszę namiary.

19 minut temu, b-b napisał:

Elu poproszę po 5km dla każdego psiaczka :)

I bardzo,BARDZO  dziękujemy Ci za pomoc Kochana!!! :*:) a wszystkim kupującym kilometry dla psiaków WIELKIE DZIĘKI ;)

Boguniu, to ja bardzo dziękuję !!! Podobny obraz

Zapisuję 25 zł.

19 minut temu, magenka1 napisał:

20 km poproszę :)

Magenka1, witamy na bazarku ! Pięknie dziękuję za solidny kawał drogi, który opłaciłaś psiaczkom.Znalezione obrazy dla zapytania gify przytulanie

12 minut temu, elik napisał:

I ja 20 kilosów obstaluję psiaczkom, byle do przodu.

Jeśli to na Twoje konto Eluniu, to znam, jeśli na inne, to poproszę namiary.

Elżuniu, dziękuję, ze przyszłaś, mimo problemów z ręką. Dzięki Tobie kolejne 20 km za nami !!!

Mam nadzieję, ze rehabilitacja szybko pomoże. Życzę Ci tego i serdecznie pozdrawiam !

Jeżeli chodzi o konto, to moje. Na pewno masz. Tylko proszę, nie zapomnij o nicku i dopisku "bazarek transportowy"    Znalezione obrazy dla zapytania gify przytulanie

7 minut temu, Havanka napisał:

. . .

Elżuniu, dziękuję, ze przyszłaś, mimo problemów z ręką. Dzięki Tobie kolejne 20 km za nami !!!

Mam nadzieję, ze rehabilitacja szybko pomoże. Życzę Ci tego i serdecznie pozdrawiam !

Jeżeli chodzi o konto, to moje. Na pewno masz. Tylko proszę, nie zapomnij o nicku i dopisku "bazarek transportowy"    Znalezione obrazy dla zapytania gify przytulanie

Mam nadzieję, że pomoże, bo gdyby nie, byłoby do kitu. Tyle zachodu, straty czasu i bez efektu ?   Nieeee  :)

3 minuty temu, elik napisał:

Mam nadzieję, że pomoże, bo gdyby nie, byłoby do kitu. Tyle zachodu, straty czasu i bez efektu ?   Nieeee  :)

Elu, na kit jeszcze za wcześnie, tylko musisz systematycznie chodzić na rehabilitację. Uwierz doświadczonej w tym temacie.

5 minut temu, Havanka napisał:

Elu, na kit jeszcze za wcześnie, tylko musisz systematycznie chodzić na rehabilitację. Uwierz doświadczonej w tym temacie.

Eluś, Tobie wierzę we wszystko co mówisz :)

39 minut temu, elik napisał:

Eluś, Tobie wierzę we wszystko co mówisz :)

Znalezione obrazy dla zapytania gify przytulanie
23 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Witam serdecznie! Pani Irenka z Katowic prosi o 20 km!! Konto do wpłaty już podałam k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Witam na bazarku ! Niezawodna Pani Irenka. Zawsze gotowa do pomocy ! Serdecznie dziękujemy za solidne wsparcie finansowe ! Kolejne 20 kilometrów przejechane ! Podobny obraz

Kochani, przejechaliśmy dziś już 205 kilometrów !!!

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Super! To naprawdę już porządny kawałek drogi :) Zapraszamy całym sercem po kilometerki....:)

Elu,masz ogromną przerwę na dole w każdym napisanym poście.Jak coś napiszesz to zjedź na sam dół ramki do pisania i najedź myszą na wolne miejsce po lewej stronie tak aby zaznaczyć jakby do pisania i wtedy klikaj Back Space i będzie się zmniejszać ku górze.Też tak raz miałam i edytowałam mój wpis ,zrobiłam jak wyżej i już było ok :)

18 minut temu, Bogusik napisał:

Super! To naprawdę już porządny kawałek drogi :) Zapraszamy całym sercem po kilometerki....:)

Elu,masz ogromną przerwę na dole w każdym napisanym poście.Jak coś napiszesz to zjedź na sam dół ramki do pisania i najedź myszą na wolne miejsce po lewej stronie tak aby zaznaczyć jakby do pisania i wtedy klikaj Back Space i będzie się zmniejszać ku górze.Też tak raz miałam i edytowałam mój wpis ,zrobiłam jak wyżej i już było ok :)

Bogusiu, te przerwy są pod sygnaturkami i to jest właśnie problem. Coś musiałam źle zrobić w ustawieniach. Tylko nie wiem co?