Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Margo3011

ODNALEZIONY!!!Łódź-zaginal pies, prosba o pomoc w poszukiwaniach

Recommended Posts

Drodzy Dogomaniacy, zakladam ten watek grzecznosciowo na prosbe opiekunow psa

Nugat, kilka lat temu jako szczeniak zostal uratowany z lancucha przez dogomaniaczke Florentyne, ktora znalazla mu wspanialy dom. Niestety w Sylwestra Nugat przestraszony wystrzalem petardy zerwal sie ze smyczy i uciekl. Caly czas trwaja poszukiwania, Wlascicielka Nugata i cala rodzna sa zrozpaczeni.

Pomozmy Nugatowi wrocic do domu. Kochani, jezeli mieszkacie w Lodzi lub w okolicy, spacerujecie ze swoimi psami rozgladajcie sie, moze zauwazycie Nugata. Jezeli dysponujecie wolna chwila pomozcie w rozwieszaniu plakatow. Udostepniajcie. Bardzo Was o to prosimy. 

26165316_1635591269820700_8581599573970648464_n.jpg

AKTUALIZACJA. 02.01.2018 r. Nadal poszukiwany! Widziany: Radogoszcz, okolice Brzezińskiej/Pomorskiej .Nugat biega głównymi ulicami! Widywany głównie po zmroku. Bardzo szybko się przemieszcza, nie podchodzi do ludzi, nie reaguje na wołanie obcych osób. Dzwońcie jak zobaczycie!

Czy się znalazł? Ja  też  widziałam podobnego psa 01.01. 2018  ok. godz. 20:30 na ul. Brzezińskiej okolice M1 jak biegł w stronę miasta. Ja jechałam z pracy w przeciwnym kierunku. Wszystko szybko się działo, pomyślałam, że może ktoś wyrzucił z auta i pies goni auto. Jutro też będę jechać tą trasą, będę się rozglądać.

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Czy się znalazł? Ja  też  widziałam podobnego psa 01.01. 2018  ok. godz. 20:30 na ul. Brzezińskiej okolice M1 jak biegł w stronę miasta. Ja jechałam z pracy w przeciwnym kierunku. Wszystko szybko się działo, pomyślałam, że może ktoś wyrzucił z auta i pies goni auto. Jutro też będę jechać tą trasą, będę się rozglądać.

z tego co wiem to jeszcze nie zosatal znaleziony ale byl widziany w roznych miejscach. Mam nadzieje, ze uda sie go namierzyc i schwytac. Wlasciciele caly czas szukaja. Jesli go zauwazysz to bardzo Cie prosze  dzwon koniecznie na podany nr telefonu :) Jak sie dowiem,ze zostal znaleziony to od razu napisze