Jump to content
Dogomania

Potrzebna pomoc! Bolek na łańcuchu czeka na dom/DT


Recommended Posts

91567e20b93b70b0med.jpg

Imię: Bolek

Wiek: ok 1.5-2 lat

płeć: pies

rasa: kundelek, mix labrador? 

Miasto: okolice Szczecina,  Goleniowa

sterylizacja: tak

szczepienia: wscieklizna

Kontakt w sprawie adopcji: 788938175 (prosze o sms, problemy z glosnikiem)

Opis - Bolek przyjechal do mnie ze swoim łańcuchem w listopadzie 2017. Jego wlasciciele musieli pilnie wyjechać za granicę i nie mogli go ze soba zabrać, wiec trafil do mnie, ale niestety nie mam w tej chwili warunkow ani funduszy na utrzymanie kolejnego psa. Bolek cale zycie spedzil na łańcuchu, ale jest bardzo przyjaznym psem i mysle ze bez wiekszych problemow odnalazlby sie w domu. Pierwszy wlasciciel bardzo zle go traktował,  bil i karmil byle czym (starym chlebem i resztkami ze swojego stolu). Pies byl zlekniony, wychudzony, zapchlony... Potem jego los sie odmienil, przygarneli go dobrzy ludzie,  odkarmili, odrobaczyli, wykastrowali. Nadal trzymali na łańcuchu,  ale codziennie zabierali go na spacery. Niestety wyjechali za pracą i Bolek musi znalezc nowy dom.

Jestem bardzo przeciwna trzymaniu psow na łańcuchu, wiem jaka to krzywda dla psa, dlatego bardzo proszę o pomoc. Z ogloszen kompletna cisza, a wspanialy pies się marnuje :( Moze ktos ma kawalek miejsca w swoim domu lub na podworku i moglby go choc tymczasowo przygarnąć? 

Bolek w stosunku do psow jest przyjaznie nastawiony. Dzieci kocha. Koty niestety gania (dlatego tez nie moze u nas biegac luzem, bo na podworku mam stadko kotow, w tym starsze i po roznych przejsciach i nie moge pozwolic na to, by je stresowal i przeganial).  W stosunku do mezczyzn troche nieufny (byl bity przez mezczyzne).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Olena84, ze zajrzalas. 

Idealnie byloby, gdyby znalazl dt, ktory popracowalby z nim. Ja niestety poza jednym dlugim spacerem dziennie (w towarzystwie moich 3 psów i 3 moich dzieci, wiec warunki do jakiejkolwiek pracy z nim kiepskie), nie mam dla niego czasu :( a niewychowanego psa z łańcucha nikt nie chce... 

Jak znajdę chwilę,  to spróbuje zrobic jakis maly bazarek na karme dla niego. 

W ostatecznosci myślę nad budową kojca...

Link to comment
Share on other sites

Mam nawet chętny dom, byłam tam na wizycie przedadopcyjnej. Psiaka z ogłoszenia pani nie dostała bo bardzo energiczny foksik plus pani po 60-tce nie tak energiczna to nie byłaby dobra mieszanka. Tylko pani chce niedużego psa i w dodatku kudłatego i takiego 3-4 lata.....  

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

A ogłoszenia na olx ma ? Trzeba by choć z jedno wyróżnić bo inaczej słaba oglądalność.

Ma od samego początku.  Wyroznialam tez i tylko jeden pomyłkowy telefon (pani pomylila ogloszenia, myslala ze dzwoni w sprawie yorka do oddania..) :(

Link to comment
Share on other sites

Przydałoby się więcej fajnych zdjęć. Nie da się go zabrać chociaż gdzieś na spacer na łąkę i porobić mu fajnych fotek. Wsród tylu tysięcy psów w ogłoszeniach on ginie z marnymi zdjeciami. I ogłoszenia na różne miasta na olx ale trzeba zmienić tekst i mieć inne zdjecia bo moderatorzy odrzucą takie samo ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...